Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

upadacie

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Aka ToxiC*

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 4
  • Dołączył: 13 lut 2016, o 23:57
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 15 lut 2016, o 15:07

no bedziecie mieli graczy.... serverownia jest ogarnięta ale chyba nie do końca ! tak wbiłem na serv ale ile można czekać ludzie... a co do mojej gry do kiedy to miało się ciągnąć najłatwiej olać sprawe i nic z tym nie robić "tak jest wygodniej" a w wypowiedziach... wgl kto oglądał demko 2-3 osoby ? bo co reszcie sie nei chce nie ma czasu ? to albo sie zajmujecie grą albo czymś innym. żenuła
jeszcze troche i nikt tu nie bedzie grał ale to juz nie moja w tym głowa nie ?
dziwię się BARDZO dlaczego mi nie zrobiłeś ss ! Hedonista

Pozdro 600

a co powiesz na to że czasem sie sunie centralnie po ścianie żeby lapiej cos usłyszeć ? to co od razu klepiesz perma ?

Żenuła

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#2) Napisano 15 lut 2016, o 15:18

Sam sobie zaprzeczasz. Z jednej strony mówisz ze wypowiedziało sie tylko 3 adminów i ze nie było zainteresowania, natomiast moja reakcja mimo późnej godziny była natychmiastowa a Twoje tłumaczenie "koles był botem to nie sprawdzałem dachów" czy cos w tym stylu to jest ustosunkowanie sie do rozpisanego demka? Poprosiłem adminów o komentarz wypowiedzialy sie dwie osoby i żadna nie powiedziała ze jestes czysty a Ty mimo to wchodzisz na aktywnym! Możesz zamówić tarota odnośnie FFA ale takie sytuacje jak doprowadzenie do konca z Twoim banem w ciagu 24h sa przykładem ze reakcja jest i jest to temat DO ZAMKNIĘCIA.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#3) Napisano 15 lut 2016, o 15:30

Płacz nie jest tutaj na miejscu. Duzi chłopcy nie płaczą więc pogódź się z sytuacją. Zamiast wbijać na serwa mogłeś złożyć skargę, że nikt nie chce się zająć twoim tematem i tyle. Ale skoro cs jest tak ważny, że nie można sobie odpuścić gry w niego to trudno.
Zamykam bo ten temat nie ma racji bytu w większej perspektywie.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#4) Napisano 15 lut 2016, o 15:39

To "zostal koles co strasznie bocil i jak nie bylo go na dachu to wwiadomo ze na dole jest gdzies"
a
To "koles był botem to nie sprawdzałem dachów

to są dwie różne rzeczy ;) no może zareagowałeś szybko ale nie do konca moze mi o to chodzilo, chodziło mi bardziej o to że mało osób się wypowiedziało ;)
i NIE PODJĘTO ŻADNEJ DECYZJI nie możesz mieć 100 procentowej pewności ze miałem "wh"



i po co zamykasz ?


To wypowiedź kolegi Toxic który postanowił założyć nowy temat i tam dalej próbować coś ugrać.
Mianowicie kolego już odpowiadam ci na twoje pytanie i zarzut. W twojej sprawie gracze nie będą stroną rozstrzygającą o twojej winie czy jej braku. Stąd ich komentarz jest zbyteczny bo od tego jest administracja i osoby funkcyjne.
Druga rzecz to to, że jeśli administracja i moderatorzy stwierdzą, że coś zostało zrobione nie tak to mają prawo wypowiedzieć się w zamkniętym temacie. Nie pozostaje ci nic jak czekać, że może będą mieli inne zdanie niż ja.
Każdy kolejny temat będę usuwał bo nie widzę powodu do robienia spamu na forum. Nie wnosisz nimi nic nowego.
Z grzeczności wrzuciłem powyżej wszystko co napisałeś w tym temacie który właśnie usunąłem.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron