Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

KubeQ.Pl

Tutaj możesz przedstawić chęć pomocy w pilnowaniu porządku na serwerze De_Dust2 Only.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające konto STEAM.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające co najmniej 20 sensownych postów.Te wbite na siłę nie będą uwzględniane.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające przegrane co najmniej 40 godzin na danym serwerze.
● Prośby o admina mogą składać osoby potrafiące poruszać się w MENU AMXX na poziomie co najmniej podstawowym.
● Prośby o admina mogą składać osoby, których staż na forum wynosi co najmniej 30 dni.
● Prośby o admina mogą składać osoby nie posiadające aktualnych ostrzeżeń. Każde ostrzeżenie wygasa po 30 dniach od jego nadania.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające co najmniej 16 lat.
● Prośby o admina mogą składać osoby które maja aktywny mikrofon
● Prośby o admina mogą być składane raz na 30 dni.


Nick na serwerze:

Steam ID:

Wiek:

Staż w CS'a:
Staż - Link do GameTracker:
Jak nie wiesz jak, kliknij w link obok i wpisz swój nick, po wyszukaniu skopiuj link do wzoru. TUTAJ
Jak chcesz Nam pomóc?:
CV - Staż w adminowaniu:
Napisz kilka słów o sobie:


● UWAGA WAŻNE ● Prośby bez końcowego zaświadczenia o spełnianiu wymogów sieci CS-Lamers będą automatycznie zamyknane.

* Osoby proszone przez administracje winne są wstawić linka do 3 pozytywnie rozpatrzonych demek ws. cheaterów.
* Każde podanie musi być napisane ze wzorem w przeciwnym wypadku zostanie automatycznie odrzucone.
* Administracja CS-Lamers zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu przyjęć w każdym momencie.
* Administracja zastrzega sobie prawo do nominacji dowolnej osoby na pozycje admina serwera nawet gdy nie spełnia wymogów przewidzianych w regulaminie.

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#16) Napisano 2 kwie 2016, o 10:46

Jedna sieć, więc nie wiem jaki problem, żeby admin z ffa mający chęci pomóc dd2 miał i tam flagi. Akurat może będzie online jak innych nie będzie, a sieć nie ponosi żadnych kosztów z tego tytułu.
Bezapelacyjnie TAK.
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

nonstimowy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 89
  • Dołączył: 16 sty 2016, o 14:04
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 3

(#17) Napisano 2 kwie 2016, o 10:49

na nie. kubek jest za wolny, koleś biega odpalony aż miło, zgłaszam go a kuhbek 10 minut sprawdza i koleś wychodzi albo gra dalej.

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#18) Napisano 2 kwie 2016, o 13:00

Użytkownik nonstimowy napisał:
na nie. kubek jest za wolny, koleś biega odpalony aż miło, zgłaszam go a kuhbek 10 minut sprawdza i koleś wychodzi albo gra dalej.


Otóż wychodzi z tej wypowiedzi brak wiedzy na temat porządnego admionowania. A przykładem porządnego jest KubeQ! Nie moze pod naporem graczy wyrzucać kogoś po jednej akcji bo jest to nieodpowiedzialne. Wielokrotnie widziałem jak KubeQ mimo presji przyglądał sie graczowi i wyrzucił go kiedy miał pewnosc i o to w tym wszystkim chodzi! Bo szczerze gdybyśmy mieli wyrzucać każdego ktorego zgłaszasz i spamujesz to na naszych serwerach graliby tylko zawodnicy którzy posiadają nick HLTV.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

nonstimowy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 89
  • Dołączył: 16 sty 2016, o 14:04
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 3

(#19) Napisano 2 kwie 2016, o 13:14

Użytkownik Hedonista napisał:
Użytkownik nonstimowy napisał:
na nie. kubek jest za wolny, koleś biega odpalony aż miło, zgłaszam go a kuhbek 10 minut sprawdza i koleś wychodzi albo gra dalej.


Otóż wychodzi z tej wypowiedzi brak wiedzy na temat porządnego admionowania. A przykładem porządnego jest KubeQ! Nie moze pod naporem graczy wyrzucać kogoś po jednej akcji bo jest to nieodpowiedzialne. Wielokrotnie widziałem jak KubeQ mimo presji przyglądał sie graczowi i wyrzucił go kiedy miał pewnosc i o to w tym wszystkim chodzi! Bo szczerze gdybyśmy mieli wyrzucać każdego ktorego zgłaszasz i spamujesz to na naszych serwerach graliby tylko zawodnicy którzy posiadają nick HLTV.

90 % gosci ktorych zglaszam to odpaly wiec nie wiem co ty bredzisz . chyba ci sie osoby pomylily albo serwery., mowie o gosciach u ktorych po 2 akcjach widac wh a kubek patrzy sie 10minut i nie wiem czy on spi czy obserwuje czy co

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#20) Napisano 2 kwie 2016, o 13:23

To nie jest miejsce na dyskusje. Chcecie pogadac?- sb,steam, czy co tam innego preferujecie.

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#21) Napisano 2 kwie 2016, o 13:32

Multiadmin przyznany. Zobaczymy twoją aktywność po jakimś czasie na DD2 i na FFA. Zamykam.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Wróć do Podania o Admina



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron