Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]AdmieneczeK # TabaCZKa - Greg

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Tabaka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21 mar 2015, o 00:17
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 30

(#1) Napisano 8 kwie 2016, o 01:20

Opis sytuacji: Siedziałem na tsie, aczkolwiek rozmowy nie były związane w ogóle z wydarzeniami na serwerze ( info), więc proszę o zweryfikowanie dema hltv czy było info i nie wiem co to za problem nickiem.


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: AdmieneczeK # TabaCZKa
SteamID/IP: STEAM_0:0:20575213 / 37.248.254.2
Data: 07/04/2016 - 23:00:44 (2 godziny temu)
Powód bana: TS + SERVER FFA ( jak reszta ) / w nicku CZK
Admin banujący: @Greg
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=108977
Serwer: CS-Lamers [FFA + FUN] @ 1shot1kill.pl

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#2) Napisano 8 kwie 2016, o 01:35

W przypadku odbanowania i/lub skrócenia do mniej niż miesiąc proszę o wstawienie/przedłużenie do miesiąca.
Zostalo Ci wyjaśnione, że nie masz udawać admina i robienie "literówki" w nazawie się nie uchroni, debilami nie jesteśmy.
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Tabaka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21 mar 2015, o 00:17
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 30

(#3) Napisano 8 kwie 2016, o 01:38

a gdzie ja udaje admina ?

Tu jest literówka w damianeczek , coś nie pykła argumentacja. Znalezienie powodu do przyjebania zawsze się znajdzie. Jest takie powiedzenie, że na psa kij zawsze się znajdzie.

Damian jestem (żadna tajemnica parę osób wie)

pozdrawiam

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#4) Napisano 8 kwie 2016, o 08:02

Chyba trzeba było by cię nie znać Tabaka żeby uwierzyć w pomyłkę. Przyznał byś, że wkręcił ci się czas na trolowanie z racji przesilenia wiosennego i tyle. Argumentacja jak najbardziej prawidłowa i bynajmniej do mnie trafia przynajmniej ta z poprzedniego tematu. Wydawało mi się, że etap głupich żartów masz już za sobą ;)
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#5) Napisano 8 kwie 2016, o 15:27

Na głupotę nie ma lekarstwa, jednak jest sposób na ukrócenie.

Temat zamykam.

Sio.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •