Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

SKARGA NA WIELKIEGO PANA CZK .

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

CrEaToR.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 31
  • Dołączył: 8 lut 2015, o 11:38
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 1

(#1) Napisano 22 kwie 2016, o 22:08

Nick podczas gry: CrEaToR.
IP/SteamID: STEAM_0:1:3126355
Data:22.04.2016
Powód skargi i opis sytuacji: MUTA.Zauważyłem że gracz Kruczek strzela przez smołki , zobaczyłem że wbija admin to się do niego zwracam że Kruczek wali przez smołki a on nic. Następna runda to samo irytowało mnie to bo bije nas jak my go nie widzimy proszę go o sprawdzenie a pan CZK nic, od czego on tam jest nw nie mnie to oceniać , ale w końcu zacząłem mówić mu przez mikro dokładnie dwa razy powiedziałem " Panie adminie sprawdzi pan gracza Kruczek " x2 po czym dostałem mute coś tu nie gra . Tulu ludzi co już na tym serwie na złość banował i mi co mu nic nie zrobiłem tylko podejrzenie miałem daje mi mute .
Pozdrawiam
Obrazek

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#2) Napisano 22 kwie 2016, o 22:27

A nie zapomniałeś dodać, że 7 razy mnie o tym informowałeś? A dokładnie, że gracz mający statystyki 2:5 zabił/trafił kogoś przez smoke? Czy tylko dlatego muszę rzucać wszystko i obserwować zgłoszonego? 3 rundy pod rząd padał 1 bądź 2. Nawet nie było czego obserwować. Czego wymagasz ode mnie? Jasnowidzem nie jestem.

Pytanie mam do Ciebie z kolei ja, co miałeś na myśli pisząc:

- "wielki pan"
- "tylu ludzi co już na tym serwie na złość banował"

Może jakieś konkrety? Bo jeżeli to tylko wyssane z palca pomówienia to może Cię spotkać kara na przykład.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

CrEaToR.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 31
  • Dołączył: 8 lut 2015, o 11:38
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 1

(#3) Napisano 22 kwie 2016, o 22:32

Banuj Banuj Banuj śmiało co mi tam . Może gracz miał staty 2:5 ale wchodził do trupa rzucąłem smołka i dawał prosto na mnie a chuj że w ostatniej mapie miał 34:16
Obrazek

Conor McGregor

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 199
  • Dołączył: 21 kwie 2013, o 20:54
  • Postawione piwa: 41
  • Otrzymane piwa: 19

(#4) Napisano 22 kwie 2016, o 22:35

potwierdzam, zglaszalem kruczka juz kilka razy bo przez smolki i sciany strzelal ladnie :)
Obrazek

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#5) Napisano 22 kwie 2016, o 22:50

Nie jestem jasnowidzem jak już wspomniałem i nie widziałem jakie miał staty na poprzedniej mapie. W mojej obecności nie wydarzyło się nic niezwykłego, a potem zwyczajnie wyszedł. To, że napisałeś 3 razy na u@ wystarczyło, trzeba jeszcze tarabanić do mikrofonu. Nie jestem Twoim parobkiem, żeby stać na baczność, bo sobie tego życzysz.

Składać skargę, bo admin dał mute? Żenujące.

Poczekam na kogoś innego z władz, bo mi nie wypada rozstrzygać skargi złożonej na mnie.


Ps. Conor, Ty też strzelasz przez smołki i ściany strzelasz ładnie, więc Twój argument również mnie nie przekonuje.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#6) Napisano 22 kwie 2016, o 23:17

Z doświadczenia dodam że gdyby admini mieli banować wszystkich zgłaszanych na u@ to na serwerach grałoby po 10 osób.Co do tej sytuacji wystarczy pomyśleć nagrać demo i wrzucić na forum jeśli według ciebie admin nie reaguje.

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#7) Napisano 22 kwie 2016, o 23:18

Creator a Ty mutacje przeszedłeś i już wyżej srasz niż dupę masz czy mi się tylko wydaję?
Przypominam admin to też człowiek, może CZK miał w tej chwili coś ważniejszego niż Twoje żale (błędne czy nie, nie ważne) do roboty, wstawioną wodę na kawę, może mu dziecko płakało a może pralka skończyła wirowanie i zaczęła pikać...
Jeśli Admin nie widzi podstaw do podjęcia interwencji wobec gracza to nie musi tego robić a Ty możesz spamować bezskutecznie... A w dodatku możesz dostać "nagrodę" (przedwczesny prezent urodzinowy).
Prośba do adminów: Proszę przyjrzeć się graczowi o nicku: "Kruczek" gdyż jest podejrzenie że gra 'nieczysto'.

jaszczur85

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 3 lis 2014, o 22:41
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#8) Napisano 23 kwie 2016, o 00:46

Ja również zgłaszałem Kruczka czy jak on tam miał... Ewidentnie walił przez smogi w tunelu na b... Rozumie na ślepo strzelać ale nie co kolejkę taka sama sytuacja i padali wszyscy z wyjątkiem jego...

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#9) Napisano 23 kwie 2016, o 04:11

Nie chce mi się z nikim kłócić, ale kiedyś przeczytałem, że 2-3 minuty na spectie to nic strasznego. Osobiście uważam, że jeżeli ktoś zgłasza osobę podejrzaną o oszustwo (w tym przypadku bierzmy pod uwagę fakt, że jest to Creator,który nam kiedyś pomagał i jakieś pojęcie ma) to należy poświęcić te kilka minut.

Ps. Pierwszy raz widzę zażalenie, w którym chodzi o mute'a :D :D
Pozdrawiam nOthinG :*

CrEaToR.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 31
  • Dołączył: 8 lut 2015, o 11:38
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 1

(#10) Napisano 23 kwie 2016, o 08:34

Ciekawe czy łysy by cię nie wkurzyło jak dopiero wchodzę na serwer chcę se pograć widzę chłopa który strzela przez smołki moim zdaniem tylko bity żle ustwione nie wh ale nie o to chodzi po kilku słowach dostaje mute kim on jest ile czasu na tym serwie gram.Jestem młodszy od was wszystkich no i co ? zgłaszałem a on nawet na specta nie poszedł specjalnie to zrobił. Mnie to poruszyło że akurat mi dał mute :/ Dzięki.
PS: tyle co gram na tym serwie miałem dziecięcy głos może teraz troche lepiej ale nigdy nie dostałem muty.
Koniec jak dla mnie tematu jak chcesz CZK możesz Banować ale wielkie dzięki że dałeś mi mute , fajnie się poczułem.
Obrazek

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#11) Napisano 23 kwie 2016, o 09:52

Moi Drodzy po pierwsze uspokójmy troszkę atmosferę.

CZK otrzymał zgłoszenie (nawet kilka zgłoszeń na u@) więc trzeba się uzbroić w cierpliwość i poczekać. Admini nie muszą schodzić na specta odrazu po zgłoszeniu można to zrobić w kolejnej rundzie, albo tez (co najczęściej ma miejsce obserwować gracza jak samemu się padnie - co miało miejsce w tej sytuacji). CZK jak już napisał nie widział nic niepokojącego w grze zgłoszonego gracza dlatego tez grał dalej nie podejmując działań. Niestety takie ciągłe płacze, że gracz jest odpalony nie pomagają Adminowi, a wręcz przeciwnie czasem wywołują wkurzenie u Admina ("przecież pisał mi już 10 razy, wiem przyglądam się, a gracz dalej marudzi ze ktoś jest odpalony"). Zapewne dlatego otrzymałeś mute - dlatego tez skargę odrzucam.

Pragnę nadmienić, że każdy przypadek zgłoszenia podejrzanej osoby jest odnotowywany i jeżeli są podstawy do tego aby podjąć decyzję o ssach czy banie to jest to robione.
Gdyby załoga CS-lamers banowała każdego zgłaszanego gracza to pewnie z 10 osób grało by na serwerze. Niektórzy z Was nie mają pojęcia jak czasem wygląd u@ ze zgłoszeniami, które pojawiają się co chwilkę. Dlatego proszę o uzbrojenie się w cierpliwość gdy zgłaszacie swojego podejrzanego raz, dwa razy napisanie na u@ w zupełności wystarczy.

Milego dnia :)

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •