Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Odwołanie + parę ważnych spraw

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Fallen

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 219
  • Dołączył: 8 mar 2015, o 01:04
  • Postawione piwa: 91
  • Otrzymane piwa: 48

(#1) Napisano 4 maja 2016, o 20:41

Witam.
Piszę tutaj w sprawie odwołania, a może skargi?
Zacznijmy od odwołania.

Opis sytuacji:
Nick podczas gry: sprzataCZKa
SteamID/IP: STEAM_0:0:136809558 / 178.213.137.74
Data: 07/04/2016 - 23:02:02 (27 dni temu)
Powód bana: TS ( jak reszta) gra na FFA / w nicku CZK
Admin banujący: @Greg
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=108979
Serwer: CS-Lamers [FFA + FUN] @ 1shot1kill.pl

Zacznijmy od cząstki bana "TS ( jak reszta) gra na FFA". Tak, siedziałam na ts'ie jak w sumie codziennie. To chyba nie jest nic dziwnego? Prosze o udowodnienie mi, że dawaliśmy sobie info. Screen to nie jest dowód. Proszę o pokazanie mi nagrania na którym daję im info. Nie ma? Nic dziwnego, bo dawania infa nie było.

Możecie wierzyć, a możecie nie wierzyć. Nikt wam nie broni spojrzeć w demko. Pokażcie mi rzekome informacje z podawania infa.

Gregu i Grand podawali sobie info na ts. Nie widzę bana dla nich. Hmm? Chyba ktoś się tym powinien zająć prawda? Skoro my dostaliśmy bany to im również się należą.
http://pokazywarka.pl/xnq0t2/
http://pokazywarka.pl/8lqy1u/

Przejdźmy do drugiej części bana "w nicku CZK". Pokażcie mi gdzie jest w regulaminie, że nie mogę mieć w nicku cząstki CZK? Nie ma tam czegoś takiego. Jest zakaz podszywania się. Nie pamiętam, żeby CZK miał nick sprzataCZKa :nie wiem: Mogłabym dostać bana za podszywanie się gdybym miała nick CZK. Wtedy ban byłby słuszny. Obecnie nie jest.

Nawet jeśli byśmy dostali bany za rzekome "podszywanie się" to nigdzie nie jest uwzględniony perm.
Użytkownik ~ yay ~, for Equestria! napisał:
b) Podszywanie się pod admina - kick z prośbą o zmianę nicku; ban na 24h,


Zresztą czemu nie dostaliśmy prośby o zmianę nicku, kicka, bana na 5 minut? Bo chyba od tego jest admin. Od upominania, a nie banowania, bo coś mu się nie spodobało?

A ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz. Czemu Czas ponoć goi rany, Forsaken, Maniek nie zbanowali nas, a mu się po 3 mapach przypomniało, że trzeba nas zbanować? Ciekawe czemu, nie? Odpowiedź prosta: Hedonista za mną nie przepada.

Przejdźmy do kolejnej sprawy, a dokładnie postu CZK.

Użytkownik CZK napisał:
Wszystkie bany dawałem Ja, więc Maluczka nie ma z tym nic wspólnego. Bana nie mam za co dać, a to, że robisz z siebie idiotkę jest wystarczającą karą. Administrator jest od RZĄDZENIA a jako jeden z założycieli tego forum (~AXL, mam nadzieję, że mogę tak napisać~) mam wszelkie prawo do wprowadzania własnego porządku, zawsze tak było i dopóki AXL chce kontynuować ze mną współpracę, tak pozostanie.
Piszesz bardzo nieskładnie, bo nie przypominam sobie, abym jakiemukolwiek graczowi dał bana na forum. hmm


Niby administracja ma dawać przykład, a już w drugim zdaniu zdążyłeś obrazić Ewcię. Ale ja nie o tym. Na początku mówisz, że wszystkie bany dałeś Ty, ale na końcu, że nie pamiętasz, żebyś komukolwiek dawał bana na forum. Przeczysz sam sobie. Ja doskonale pamiętam od kogo dostałam bana na forum i o jakiej był on treści.

A zresztą mogłabym dowiedzieć się za co dostałam bana na forum? Za to, ze spytałam za co mój znajomy dostał bana? No coś tu chyba jest nie halo...

Jeszcze jedna sprawa. maluCZKa napisała na sb, że nie dostaliśmy bana za ts, a za cząstkę CZK, którą sama posiada w nicku. Kiedy kolega Grand jej to wypomniał pisząc skargę temat został od razu zamknięty. Po chwili napisał kolejny temat, który również został zamknięty, a następnie oba tematy zostały usunięte. Następnie po krótkiej kulturalnej wymianie zdań został niesłusznie zbanowany za trollowanie. Według mnie miał rację, a jego ban był niesłuszny. Jeśli ban jest za CZK to proszę o zbanowanie maluCZKiej (w nicku zakazana cząstka CZK za którą my dostaliśmy perma).

Jeżeli maluCZKa dostanie bana to mój perm może zostać, a nawet możecie dołożyć mi bana na forum. Albo wszyscy mają perma albo nikt.

Weźmy na przykład czitowanie. Jeśli ja dostałabym perma za czitowanie to druga osoba, która też czituje również powinna dostać takiego samego bana, prawda?

Na końcu parę słów do Grega. Bardzo mnie rozśmieszyłeś tym, że musiałeś zadzwonić do Hedonisty, żeby spytać się czy masz nas zbanować czy nie.

Proszę o niewypowiadanie się osób niebędących w temacie oraz stojących po stronie Grega/Hedonisty/CZK. Zbędny spam nie jest mi tu potrzebny.

PS. Proszę nie odbierać tego jako troll.
"Słaby punkt, pewnie go znasz
Jeśli chcesz z nim wygrać to ciągle walcz"

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#2) Napisano 4 maja 2016, o 21:21

Teraz dopiero zauważyłem, że to 27 dni temu :D
Ja też powinienem bo z Wami na ts siedzę. Xd
A tak zupełnie poważnie to mi by się nawet już pisać nie chciało po miesiącu :p
Obrazek
Obrazek

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#3) Napisano 4 maja 2016, o 21:34

Użytkownik Fallen napisał:
Proszę o niewypowiadanie się osób niebędących w temacie oraz stojących po stronie Grega/Hedonisty/CZK.


Czyli idąc Twoim tokiem myślenia, mają się wypowiadać tylko Ci, co są po Twojej stronie, to może idźcie na TS'a omówić. hmm

Użytkownik Fallen napisał:
Witam.
Piszę tutaj w sprawie odwołania, a może skargi?
Zacznijmy od odwołania.

Opis sytuacji:
Nick podczas gry: sprzataCZKa
SteamID/IP: STEAM_0:0:136809558 / 178.213.137.74
Data: 07/04/2016 - 23:02:02 (27 dni temu)
Powód bana: TS ( jak reszta) gra na FFA / w nicku CZK
Admin banujący: @Greg
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=108979
Serwer: CS-Lamers [FFA + FUN] @ 1shot1kill.pl

Zacznijmy od cząstki bana "TS ( jak reszta) gra na FFA". Tak, siedziałam na ts'ie jak w sumie codziennie. To chyba nie jest nic dziwnego? Prosze o udowodnienie mi, że dawaliśmy sobie info. Screen to nie jest dowód. Proszę o pokazanie mi nagrania na którym daję im info. Nie ma? Nic dziwnego, bo dawania infa nie było.

Możecie wierzyć, a możecie nie wierzyć. Nikt wam nie broni spojrzeć w demko. Pokażcie mi rzekome informacje z podawania infa.

Gregu i Grand podawali sobie info na ts. Nie widzę bana dla nich. Hmm? Chyba ktoś się tym powinien zająć prawda? Skoro my dostaliśmy bany to im również się należą.
http://pokazywarka.pl/xnq0t2/
http://pokazywarka.pl/8lqy1u/

Nie wiem czy gdziekolwiek było napisane, że ban za podpowiadanie, z tego co do mnie doszło, to chodziło o zmawianie grupy znajomych gnomów do "gnomowania" mojej osoby. Nie widziałem do tej pory (a gram w tą grę już -ście lat), aby ktokolwiek pisał słowo zawierające kombinację "c, z, k," pisaną dużą literą. Padło podejrzenie, że stosujecie TS do naśmiewania się z administracji, kto dał Wam takie prawo?

Użytkownik Fallen napisał:
Przejdźmy do drugiej części bana "w nicku CZK". Pokażcie mi gdzie jest w regulaminie, że nie mogę mieć w nicku cząstki CZK? Nie ma tam czegoś takiego. Jest zakaz podszywania się. Nie pamiętam, żeby CZK miał nick sprzataCZKa :nie wiem: Mogłabym dostać bana za podszywanie się gdybym miała nick CZK. Wtedy ban byłby słuszny. Obecnie nie jest.

Nawet jeśli byśmy dostali bany za rzekome "podszywanie się" to nigdzie nie jest uwzględniony perm.
Użytkownik ~ yay ~, for Equestria! napisał:
b) Podszywanie się pod admina - kick z prośbą o zmianę nicku; ban na 24h,


Zresztą czemu nie dostaliśmy prośby o zmianę nicku, kicka, bana na 5 minut? Bo chyba od tego jest admin. Od upominania, a nie banowania, bo coś mu się nie spodobało?

A ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz. Czemu Czas ponoć goi rany, Forsaken, Maniek nie zbanowali nas, a mu się po 3 mapach przypomniało, że trzeba nas zbanować? Ciekawe czemu, nie? Odpowiedź prosta: Hedonista za mną nie przepada.

Przejdźmy do kolejnej sprawy, a dokładnie postu CZK.


Użytkownik CZK napisał:
Wszystkie bany dawałem Ja, więc Maluczka nie ma z tym nic wspólnego. Bana nie mam za co dać, a to, że robisz z siebie idiotkę jest wystarczającą karą. Administrator jest od RZĄDZENIA a jako jeden z założycieli tego forum (~AXL, mam nadzieję, że mogę tak napisać~) mam wszelkie prawo do wprowadzania własnego porządku, zawsze tak było i dopóki AXL chce kontynuować ze mną współpracę, tak pozostanie.
Piszesz bardzo nieskładnie, bo nie przypominam sobie, abym jakiemukolwiek graczowi dał bana na forum. hmm


Użytkownik Fallen napisał:
Niby administracja ma dawać przykład, a już w drugim zdaniu zdążyłeś obrazić Ewcię. Ale ja nie o tym. Na początku mówisz, że wszystkie bany dałeś Ty, ale na końcu, że nie pamiętasz, żebyś komukolwiek dawał bana na forum. Przeczysz sam sobie. Ja doskonale pamiętam od kogo dostałam bana na forum i o jakiej był on treści.


Primo: A może by tak czytać ze zrozumieniem? Nie obraziłem "Ewci" a napisałem, że robi z siebie idiotkę, to nie jest tożsame z nazwaniem kogoś idiotą . . .
Ultimo: Wszystkie bany na FORUM dawałem ja, natomiast żadnego GRACZA (czyt. użytkownika serwera CSL) na FORUM nigdy nie banowałem, na forum banuję FORUMOWICZÓW, ale dla niektórych to zbyt zawiłe zapewne.
Ty dostałaś bana ode mnie po 2 zdaniach na SB z powodem? Odpocznij razem z kolegą? Czy jak szło? Może troll? Albo podśmiewanie się z administracji? W domu nie nauczono, że gdy prowadzona jest rozmowa dwóch osób to nie ładnie się wtrącać i domagać wyjaśnień? Kolega dorosły czy potrzebuje nadzoru kogoś "starszego mentalnie" ?


Użytkownik Fallen napisał:
A zresztą mogłabym dowiedzieć się za co dostałam bana na forum? Za to, ze spytałam za co mój znajomy dostał bana? No coś tu chyba jest nie halo...


- cyt. "jeszcze tylko maluczkiej brakuje" - nawet nie kryjesz braku szacunku i próby naśmiewania się z każdego, kto ma wystarczająco ikry, aby zajebać Wam bana za zbędne dyskusje. Nie toleruję "bezstresowego wychowania" i tutaj też nie mam zamiaru pobłażać komuś, kto tak naprawdę jest jakimś tam impulsem płynącym przez kabelek.

Użytkownik Fallen napisał:
Jeszcze jedna sprawa. maluCZKa napisała na sb, że nie dostaliśmy bana za ts, a za cząstkę CZK, którą sama posiada w nicku. Kiedy kolega Grand jej to wypomniał pisząc skargę temat został od razu zamknięty. Po chwili napisał kolejny temat, który również został zamknięty, a następnie oba tematy zostały usunięte. Następnie po krótkiej kulturalnej wymianie zdań został niesłusznie zbanowany za trollowanie. Według mnie miał rację, a jego ban był niesłuszny. Jeśli ban jest za CZK to proszę o zbanowanie maluCZKiej (w nicku zakazana cząstka CZK za którą my dostaliśmy perma).

Jeżeli maluCZKa dostanie bana to mój perm może zostać, a nawet możecie dołożyć mi bana na forum. Albo wszyscy mają perma albo nikt.

Weźmy na przykład czitowanie. Jeśli ja dostałabym perma za czitowanie to druga osoba, która też czituje również powinna dostać takiego samego bana, prawda?


Dalej nie łapiesz? Nie posiadam żadnych relacji z żadnym ze zbanowanych graczy. Skoro nie potrafili znieść faktu bana na forum i postanowili trollować mnie pod moją nieobecność, to zostali ukarani. Dalej masz z tym problem i dalej nie rozumiesz zaistniałej sytuacji?


A dla wyjaśnienia banów na forum, nie będę tolerował jakichkolwiek oznak rasizmu, kiboli (Ich miejsce na stadionach/ustawkach), dowcipów o uprawianiu sexu z nieletnimi itp., dostali na co zasłużyli.

Nie do końca składnie bo działałem pod presją czasu, jak wrócę i przeczytam co nabazgroliłem, to pewnie edit poleci.

Mam nadzieję, że trochę rozjaśniłem sytuację.

Ps. Trochę stary ten kotlet.
Ps2.
Użytkownik Fallen napisał:
Zbędny spam nie jest mi tu potrzebny.
Aye Aye captain.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Fallen

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 219
  • Dołączył: 8 mar 2015, o 01:04
  • Postawione piwa: 91
  • Otrzymane piwa: 48

(#4) Napisano 4 maja 2016, o 22:09

Użytkownik CZK napisał:
Użytkownik Fallen napisał:
Proszę o niewypowiadanie się osób niebędących w temacie oraz stojących po stronie Grega/Hedonisty/CZK.

Użytkownik CZK napisał:
Czyli idąc Twoim tokiem myślenia, mają się wypowiadać tylko Ci, co są po Twojej stronie, to może idźcie na TS'a omówić. hmm


Moim tokiem myślenia mają się wypowiadać osoby biorące udział, a nie osoby broniące.

Użytkownik CZK napisał:
Nie wiem czy gdziekolwiek było napisane, że ban za podpowiadanie, z tego co do mnie doszło, to chodziło o zmawianie grupy znajomych gnomów do "gnomowania" mojej osoby. Nie widziałem do tej pory (a gram w tą grę już -ście lat), aby ktokolwiek pisał słowo zawierające kombinację "c, z, k," pisaną dużą literą. Padło podejrzenie, że stosujecie TS do naśmiewania się z administracji, kto dał Wam takie prawo?


Może stąd, że w powodach banów jest powód ts? Haha bo my nie mamy co robić tylko się z was wyśmiewać na ts haha

Użytkownik CZK napisał:
Primo: A może by tak czytać ze zrozumieniem? Nie obraziłem "Ewci" a napisałem, że robi z siebie idiotkę, to nie jest tożsame z nazwaniem kogoś idiotą . . .
Ultimo: Wszystkie bany na FORUM dawałem ja, natomiast żadnego GRACZA (czyt. użytkownika serwera CSL) na FORUM nigdy nie banowałem, na forum banuję FORUMOWICZÓW, ale dla niektórych to zbyt zawiłe zapewne.
Ty dostałaś bana ode mnie po 2 zdaniach na SB z powodem? Odpocznij razem z kolegą? Czy jak szło? Może troll? Albo podśmiewanie się z administracji? W domu nie nauczono, że gdy prowadzona jest rozmowa dwóch osób to nie ładnie się wtrącać i domagać wyjaśnień? Kolega dorosły czy potrzebuje nadzoru kogoś "starszego mentalnie" ?


Ciekawe jak miał się domagać wyjaśnień skoro miał bana?

Użytkownik CZK napisał:
Dalej nie łapiesz? Nie posiadam żadnych relacji z żadnym ze zbanowanych graczy. Skoro nie potrafili znieść faktu bana na forum i postanowili trollować mnie pod moją nieobecność, to zostali ukarani. Dalej masz z tym problem i dalej nie rozumiesz zaistniałej sytuacji?
A dla wyjaśnienia banów na forum, nie będę tolerował jakichkolwiek oznak rasizmu, kiboli (Ich miejsce na stadionach/ustawkach), dowcipów o uprawianiu sexu z nieletnimi itp., dostali na co zasłużyli.


Granie na serwerze nazywasz trolowaniem? A to ciekawe :D

+ Gregu swoje teksty na sb, że nie zamierzasz się wypowiadać możesz sobie odpuścić, bo co jak co, ale to Ty dałeś mi bana, a jakbyś nie zauważył to jest odwołanie.
"Słaby punkt, pewnie go znasz
Jeśli chcesz z nim wygrać to ciągle walcz"

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#5) Napisano 4 maja 2016, o 22:17

Fallen nic do Ciebie nie mam ale graj nie szukaj sensacji a jak ponoszą Cię chormony to ... bo niewiem o co walczysz i czego szukasz nie kumam
^SzAkAl^

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#6) Napisano 4 maja 2016, o 22:22

Ja to w sumie nie wiem o czym jest ten temat. Raz to odwołanie od bana na serwerach, potem skarga, potem narzekania coś o forum.
Tak bardzo pogubiony. Może napisz to jeszcze raz, bez wszystkich wątków pobocznych i tym bardziej personalnych wycieczek w stronę admina - konsutacje z innymi adminami są jak najbardziej na miejscu... ba, takie zachowanie się chwali.

Użytkownik Nacz0 napisał:
A tylko takie pytanie, jakby cały server a nawet i dwa miałyby CZK w nazwie i siedzaiły na tsie ? To co wtedy ? Wszyscy Out? :P Bezstronnie pytam xddd Szykuję tylko misterny plan :D

Podaj swój SID, zbanuję od razu, nie marnujmy czasu.
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#7) Napisano 4 maja 2016, o 22:24

Jeśli chodzi o te nicki z "c z k" w środku to moim zdaniem przesadziliście bo to było ewidentnie specjalnie ustawione pod troll. Sama powinnaś przyznać, że głupio się zachowaliście robiąc to. I w takim przypadku nie ma czegoś takiego jak "Gdzie jest zabronione używanie "CZK" w nicku?" Sama powinnaś to przyznać i po prostu przeprosić, wystarczy jedno słowo.
A sugerowanie bana dla maluCZKiej to też trochę śmieszne.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#8) Napisano 4 maja 2016, o 22:30

Ja nie rozumiem tego iż dalej nie rozumiecie (czyt. Osoby które dostały bana) że ustawienie sobie CZK w nicku jest swego rodzaju podszywka/szydzeniem z osób w tym wypadku z Administracji?
Jaki cel chciałaś osiągnąć mając taki nick? Bo z tego co widzę to jakaś konspiracje stworzyliscie i się bawicie/liscie w najlepsze i chyba takim zachowaniem nie znajdziesz tu poparcia ale coś czuję że zaraz zrzucisz to na elokwencje do Administracji wobec osób które tu wyrażają swoje zdanie.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#9) Napisano 4 maja 2016, o 22:43

Przypominam, aby nie wypowiadały się osoby które są mi przychylne.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#10) Napisano 4 maja 2016, o 22:51

Co tu się kur.. dzieje haha jakiś kabaret widzę a gdzie popcorn ma ktoś może?
A tak poważnie Fallen ogarnij się bo coś Ci się w głowię przewraca nie jesteś Panią całego świata. Nie mam nic do Ciebie ale ostatnio to za bardzo się wychylasz jakby świat należał tylko do Ciebie. Narobiliście sami gówna a teraz walczysz nie wiem o co i to po miesiącu no jaja haha. Wpisywanie sobie w nicku CZK robiliście sobie jaja i tyle. Po czym przyszła za to kara. Grand wydaje się poukładany facet a zrobił sam sobie cyrk a Ty wyskakujesz po miesiącu z odwołaniem ludzie haha. Zamknijcie to bo bez kitu jakiś wydawca się znajdzie i książek wypuści.

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#11) Napisano 4 maja 2016, o 23:15

Fallen nie mów mi kto tu może się wypowiadać kto nie bo nie od tego jesteś .Jak jest Ci tutaj tak źle to po chuj tu wracasz i siejesz zamęt jak wkurwiaja Cię administratorzy to idź w chuj i nie wracaj to ich sieć zrozum to do kurwy nędzy i mogą robić co chcą a jak Ci się to nie podoba to nara albo zgadzasz się z decyzjami podjetymi przez administrację albo odejdzie nikt nie będzie płakał bo już kurw a nie mogę znieść płaczu bo maluCZKa to bo CZK to rozpłacz się kurw a .
Robisz se jaja z nich i myslisz że co ze nagrodę dostaniesz dostałaś więc na klate i tyle a nie robisz płacz jak by niewiem co co ty byś chciała żeby oni odeszli jak oni to zakładali kumasz to czy jesteś nie kumata że tak powiem
Ostatnio zmieniony 4 maja 2016, o 23:20 przez ^SzAkAl^, łącznie zmieniany 1 raz
^SzAkAl^

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#12) Napisano 4 maja 2016, o 23:28

ojo joj, co tutaj się dzieje ? :boje sie: Nie banowałem bo " cierpliwość jest cnotą " wystarczyło poczekać tyci tyci dłużej i pozbyć się Trolla z szafy raz na zawszę :kupa: :papa1: Jeszcze taka kopara i ALE, że w nicku CZK to tylko przypadek :samobojstwo:

Dla Mnie byliście zawsze Trollami i nadal pozostaniecie, woda w głowie zamiast mózgu :facepalm:

Miłego :peace: :ganja
Ostatnio zmieniony 4 maja 2016, o 23:28 przez xManiek77x, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Fallen

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 219
  • Dołączył: 8 mar 2015, o 01:04
  • Postawione piwa: 91
  • Otrzymane piwa: 48

(#13) Napisano 4 maja 2016, o 23:28

Szakal czego nie rozumiesz w zdaniu, że wypowiadać mają się osoby biorące w tym udział?
Podobno admini mają świecić kulturą, a u Ciebie jej brak. Multiadmin, a wypowiada się gorzej niż niejeden gracz. Co chwilę chuj, kur wa. Kultura na najwyższym poziomie :D
Gdyby jakikolwiek gracz tak napisał to by z permem wyleciał. Jak widać są równi i równiejsi.

Maniek Ty to akurat zawsze miałeś do mnie jakiś problem. Twoje zdanie mało mnie interesuje.
"Słaby punkt, pewnie go znasz
Jeśli chcesz z nim wygrać to ciągle walcz"

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#14) Napisano 4 maja 2016, o 23:50

@Fallen tak myślałem że się nie odniosę do Twojej kolejnej próby zaistnienia w internecie to mam wrażenie że nigdzie nie znalazłaś poklasku na żeńsko brzmiący głos na tsie i wróciłaś na cs-lamers :D Żałosne to trochę ale tylko tak troszkę :D Nie byłbym sobą gdybym nie zwrócił uwagi na fakt iż od momentu jak wy (tzn Ty Grand i inni) ostatecznie zostaliście wyrzuceni to porządek i spokój na forum stał się codziennością. Ale niczym lwica będziesz walczyć o to żeby znów zebrać wokół siebie grono anonimowych internetowych adoratorów :D WIESZ CO CI POWIEM NA PODSUMOWANIE TWOJEJ OBECNOŚCI NA CS-LAMERS? BYŁAŚ I JUŻ NA PEWNO NIE BĘDZIESZ SZKODNIKIEM BO NIKT CIE TU NIE CHCE. Ale Grand widział Twoje zdjęcie o czym zapewniał także zazdroszczę mu że widział internetową stonkę ziemniaczaną :D

PS: prosze nie moderować bo wedle życzenia Fallen jako osoba bezpośrednio zwiazana mogłem sie wypowiedzieć
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Nacz0

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 148
  • Dołączył: 10 lis 2014, o 16:56
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 17

(#15) Napisano 4 maja 2016, o 23:59

No właśnie, co 2 post jest bez sensu... I nie rozumiem tego wywalania brudów, obrażania, o zabawach z paluszkami, o zdjęciach itp.. Jaki jest tego wszystkiego sens? Żeby sie wyżyć, zmieszać z błotem itp. Weźcie "zabawcie się paluszkiem" bo was "chormony ponoszą", albo zjedzcie snikersa i przestańcie gwiazdorzyć. I właśnie tymi cytatami podkreśliłem to jak jest :) nie tymi w tym poście w każdym po kolei, kogo się lubi ten zostaje, kogo nie wypad. Dlaczego tamtych postów nie usunęliście, wymoderowaliści itp PRZECIEŻ TYLE ONE WNOSZĄ...
"Te kilka lat, kilkanaście lub kilkadziesiąt, Ci szybcy nie nadążają, mądrzy nie wiedzą, chcesz wiedzieć co tu się dzieje? Proszę cię bardzo, dziś w nocy samotni płaczą, a nadzy marzną"

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •