Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Odwołanie + parę ważnych spraw

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#31) Napisano 5 maja 2016, o 14:02

Wymoderowano.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#32) Napisano 5 maja 2016, o 15:49

Do CZK:
gdzie na forum Masz przejaw jakiegoś rasizmu.... I odnośnie kiboli/ kibiców jak zwał tak zwał, jakoś nie widzę by coś złego działo na forum więc już nie przesadzaj, bo Hedo nie nadaży przytakiwac.

Hedo daruj sobie te ironiczne komentarze względem dziewczyn, bo tylkko swoją butnosc pokazujesz i pychę. (wybaczcie błędy, ale jestem ma uczelni i z tel piszę, a nie chcę by mi temat zamknęli....
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#33) Napisano 5 maja 2016, o 16:26

Zamknijcie ten temat bo bez kitu jest to żałosne.
Ruda zjedz snickersa i przestań gwiazdorzyć bo Tobie też ostatnim sodówka do głowy strzela.
Pokazali na co ich stać nudzili się chcieli zajęcia chcieli kolejnej gówno burzy to mieli teraz dziękujmy ale żegnamy się. Chyba że H@ zarządzą bo to w sumie od nich zależy. Tu nie chodzi o to żeby kogoś obrażać bo nie w tym rzecz ale nudę można było zabić w inny sposób i teraz nie musiałabyś pisać odwołań czy nie wiadomo czego. A skoro piszesz odwołanie to walczysz o ub. Czyli jednak coś zostało że chce się wrócić na CSL. No chyba że chodzi o kolejne show w Twoim wykonaniu.

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#34) Napisano 5 maja 2016, o 16:38

[Wymoderowano]
Obrazek
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#35) Napisano 5 maja 2016, o 16:55

[Wymoderowano]

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#36) Napisano 5 maja 2016, o 17:21

Tematy niezwiązane z tematem, bądź będące osobistymi atakami czyt. skakanie sobie do gardeł, zostały wymoderowane.

Niby temat poważny, niby chcemy rozwiązać problem ale większość z postów jest nie na temat, bądź mają na celu obrażanie się nawzajem.

Użytkownik Fallen napisał:
Paranormal skoro już tego wymagasz to zacznijmy od początku.
Zaczęło się od betona, który zaczął obrażać ciapatych. Poleciał dla niego ban na tydzień. Chwilę potem przyszedł Leon (KiedysBylemDobry) i powiedział, że skoro CZK jest taki tolerancyjny to niech ich weźmie do siebie do domu. Po chwili poleciał ban pt. "papuga, przytakiwacz, a w dodatku ignorant" również na 7 dni. Po chwili przyszłam ja dowiedzieć się za co dostał bana. Pytałam się, ale nie uzyskałam odpowiedzi, później dodałam "jeszcze maluCZKi brakuje". Po chwili dla mnie również poleciał ban na 7 dni "Przyszłaś bronić chłoptasia? Odpoczniesz razem z nim". Siedzieliśmy razem w trójkę na ts i po prostu poszliśmy sobie grać na innych niż naszych nickach. Graliśmy sobie normalnie nie wadząc nikomu, a po paru mapach wylecieliśmy z permem. Powody banów podane są w AMXBans. Gracz GRS napisał w naszym imieniu odwołanie, które zostało bardzo szybko zignorowane. Nikt z tym nic nie zrobił, wyśmiali to, a temat pozostał olany. Po jakimś czasie GRS zaczął się domagać wyjaśnień na sb, których nie dostał. Potem wszedł Grand, który chciał się dowiedzieć za co są te bany. Zobaczył, że tematy były zamknięte, nie chciał zakładać kolejnych więc spytał się na sb. Dostał odpowiedź "za CZK w nicku", więc on zaczął się domagać dla niej bana pisząc skargę, która została zamknięta. Napisał drugi raz taką samą skargę, która również została zamknięta. Po kilku minutach obie zostały usunięte. Grand, GRS i Tabaka zaczęli prowadzić normalną rozmowę na sb za którą chwilę później dostali permy z powodem "troll". Dodatkowo Nacz0 dzisiaj również dostał bana za udzielanie się w temacie.

Oto cała historia, miłej lektury.


Mniej więcej kolejność prawidłowa, ale szczegóły już nie są podawane, a jak nie są podawane to i Twoja wypowiedź nie może prowadzić do obiektywnej oceny sytuacji. A powiedz mi jak możesz Ty obiektywnie opisać sytuację, skoro znasz ją jedynie z opowieści? I proszę, nie próbuj mnie ani nikomu innemu wmawiać, że od początku byłaś przy rozmowie. Bo najzwyczajniej w świecie wyjdziesz na kłamce, a jak to później bywa "kłamca zawsze kłamie" a wtedy ciężko cieszyć się zaufaniem.

Czy któryś z ww. pisał do Ciebie o zabijaniu, strzelaniu, wieszaniu innego człowieka? Otóż na SB miało to miejsce. Czy któryś z ww. wspomniał, że w ramach rozbawienia publiki pisał niemoralne żarty o nieletnich? Nie sądzę. Ale na pewno napisali, że ja bronię terrorystów i w momencie kiedy "poprosili" mnie abym ich do siebie przyjął, to się obraziłem i rozdałem wszystkim bany bo jestem h@ i mogę wszystko i nikt mi nic nie zrobi.

Nie rozumiem Waszego toku myślenia. Skoro jest uprzejmie zwrócona uwaga, aby nie prowadzić dalszej rozmowy na jakiś temat, to proszę to uszanować, możecie spotykać się prywatnie, dzwonić, pisać na steam, fb, GG itp., jednak forum jest własnością sieci CSL i gdy h@ czegoś wymaga, to albo stosujecie się do prośby, albo stajecie okoniem i dostajecie po tyłkach za niesubordynacje.

Niby graliście normalnie nie wadząc nikomu, komuś jednak się nie spodobało skoro bana dostaliście. I od kiedy to są Wasze "inne" nicki i dlaczego "przypadkiem" każde z Was wykorzystało mój nick? Admin uznał to za "zniesławienie", "podszywkę", "próby wyśmiewania", dodał bana, miał prawo. Pech chciał, że były to te same osoby, które dostały bana na forum i nie mogły się same odwołać.

Co zatem się stało? Fallen zebrała swoich kolegów ze steam'a/mixów, wymyślili że wymuszą na administracji zmianę decyzji. Poszli parę kroków za daleko i za trollowanie (które nie było jedynie pojedynczym występkiem) otrzymali nagrody w postaci banów.

hmm GRAND, TABAKA I GRS . . . 1 wiecznie urażony i wszystko Mu przeszkadza, Tabaka - dziecko, GRS - 100 lat na forum 13 postów i najwięcej do powiedzenia. To tylko moje głośne myśli. Samo się napisało. hmm


Użytkownik A.C.A.B#wislaq/AJ napisał:
Do CZK:
gdzie na forum Masz przejaw jakiegoś rasizmu.... I odnośnie kiboli/ kibiców jak zwał tak zwał, jakoś nie widzę by coś złego działo na forum więc już nie przesadzaj, bo Hedo nie nadaży przytakiwac.

Hedo daruj sobie te ironiczne komentarze względem dziewczyn, bo tylkko swoją butnosc pokazujesz i pychę. (wybaczcie błędy, ale jestem ma uczelni i z tel piszę, a nie chcę by mi temat zamknęli....


ACAB, dalej nie wiem kim jesteś i skąd się wziąłeś, ale skoro zapytałeś to odpowiem. Stróżuję tu od 5 lat, widziałem wiele zachowań i za każdym razem postępuję tak samo. Nie robię wyjątków i w taki sam sposób traktowałem przewinienia u adminów jak i szarych forumowiczów, ba, ile razy admini byli na mnie obrażeni, że dostali upomnienie/kartkę/bana. Możesz nie widzieć niektórych wpisów, bo nie zawsze jesteś obecny + czasami SB zostaje wymoderowane w momencie, gdy pałka się przegnie. Dlatego też podałem przykłady sytuacji, w których nie będę przebierał w środkach i nie oznacza to, że każda z nich zaistniała w wyżej opisanej sytuacji. Dla Was normalnością może być np. wyzywanie sobie rodziców ja za to daję od ręki bana i to nie na godzinę. :devil:

Względem dziewczyn? Najpierw należy umieć się zachować i dorosnąć aby móc być uznawana za dziewczynę/kobietę.




@Rudziutka jeżeli w ciągu 24H nie przedstawisz dowodów na to, że wspomniany przez Ciebie Hedonista liże dupę administracji (co mnie osobiście uraziło, jeżeli nie wiesz czemu to zapewne CzasPonocGoiRany Ci wytłumaczy), to abyś była świadoma swoich słów i czynów, Twoje uprawnienia moderatorskie zostaną zawieszone.

@piskle jeszcze nie wróciłeś a już odwracasz się od administracji w ciemno, bo przy zaistniałym nie byłeś, ale przecież to normalne, najwięcej do powiedzenia mają osoby, które nie były naocznymi świadkami.

Dziwne, że Beton który dostał ode mnie bana na 7 dni nie przyleciał z płaczem, dziwne że potrafił pisać normalne wiadomości jakby nic się nie stało (nic poza karą za długi jęzor), dziwne, że "kiedysbylemdobry" jakoś nie ma jaj żeby się wypowiedzieć a był naocznym świadkiem. Za to najwięcej do powiedzenia ma osoba, która coś usłyszała na temat administratora, którego nie lubi, więc postanowiła wejść na forum i domagać się sprawiedliwości czyt. rozpętać aferę i zwabić jak najwięcej osób aby trwało to jeszcze dłużej.


Oczopląsu dostaję czytając swój post i pewnie znów ze składnią będzie mizernie, mimo wszystko starałem się zawrzeć wszystko, o co zostałem zapytany/oskarżony.


Miłego wieczoru.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

piskle

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 15:42
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 115

(#37) Napisano 5 maja 2016, o 18:02

Użytkownik CZK napisał:
@piskle jeszcze nie wróciłeś a już odwracasz się od administracji w ciemno, bo przy zaistniałym nie byłeś, ale przecież to normalne, najwięcej do powiedzenia mają osoby, które nie były naocznymi świadkami.


ja nie znam dobrze sytuacji dlatego nie ocenialem danego odwolania tylko pochwalilem POSTAWE fallen ( a nie jej dokladną wypowiedz dt zdarzenia) piszac ze ją za to popieram, a nie znajac sytuacji uwazam ze co by nie zrobili to ban nie powininen byc tak dlugi, powinny byc indywidualne ostrzezenia, bez skutku = ban na krotki wmiare okres, ale nie odbierac tego jako najazd na administracje , tylko wyrazam wlasne zdanie na forum na ktorym kazdy chyba powinien pisac co mysli
" wielkie rzeczy zwykle, mają mały początek
dla niej bym sie zmenil , dla niej bym zrobil wyjątek "

Obrazek

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#38) Napisano 5 maja 2016, o 20:25

Yo yo yo. Dobrze ze jestem w delegacji przynajmniej poczytać trochę można i beka jest z tego wszystkiego Haha . Ale mówiąc szczerze ten temat już chyba przerabialismy jakiś czas temu, i przez ten czas co was nie było był spokój. Zmieńcie sobie serwer znajdźcie nowych przydupasow i tam zostańcie nie rob Fallen z swoimi PUDLAMI niepotrzebnego zamieszania w sieci. Chcesz zabłysnąć to zapraszam na konkurs może OD PRZEDSZKOLA DO JABOLA wam wystarczy. Ja to na waszym miejscu bym się wstydził pisać jakieś odwołanie. Tyle w temacie. Pozdro Lamersi Tosia !!

Fallen

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 219
  • Dołączył: 8 mar 2015, o 01:04
  • Postawione piwa: 91
  • Otrzymane piwa: 48

(#39) Napisano 5 maja 2016, o 21:58

Użytkownik CZK napisał:
Mniej więcej kolejność prawidłowa, ale szczegóły już nie są podawane, a jak nie są podawane to i Twoja wypowiedź nie może prowadzić do obiektywnej oceny sytuacji. A powiedz mi jak możesz Ty obiektywnie opisać sytuację, skoro znasz ją jedynie z opowieści? I proszę, nie próbuj mnie ani nikomu innemu wmawiać, że od początku byłaś przy rozmowie. Bo najzwyczajniej w świecie wyjdziesz na kłamce, a jak to później bywa "kłamca zawsze kłamie" a wtedy ciężko cieszyć się zaufaniem.


Z opowieści? Może znam ją stąd, że ja również zostałam zbanowana, więc ta sytuacja dotyczy również mnie? Nie komentowałam waszej rozmowy, ale widziałam ją całą.

Użytkownik CZK napisał:
Czy któryś z ww. pisał do Ciebie o zabijaniu, strzelaniu, wieszaniu innego człowieka? Otóż na SB miało to miejsce. Czy któryś z ww. wspomniał, że w ramach rozbawienia publiki pisał niemoralne żarty o nieletnich? Nie sądzę. Ale na pewno napisali, że ja bronię terrorystów i w momencie kiedy "poprosili" mnie abym ich do siebie przyjął, to się obraziłem i rozdałem wszystkim bany bo jestem h@ i mogę wszystko i nikt mi nic nie zrobi.


Ok, Beton może i pisał niezbyt dobre rzeczy na sb, ale powiedz mi czym Cię to uraziło, że KiedysBylemDobry wyraził swoje zdanie w KULTURALNY sposób? Bo do tej pory mnie to ciekawi, a dalej nie dostałam odpowiedzi. Dochodzi również do tego mój ban. Rozumiem, że nie można się spytać za co ktoś dostał bana, bo jest to zabronione? Ciekawe jak on miał się dowiedzieć skoro wyleciał z forum bez żadnych wyjaśnień.

Użytkownik CZK napisał:
Nie rozumiem Waszego toku myślenia. Skoro jest uprzejmie zwrócona uwaga, aby nie prowadzić dalszej rozmowy na jakiś temat, to proszę to uszanować, możecie spotykać się prywatnie, dzwonić, pisać na steam, fb, GG itp., jednak forum jest własnością sieci CSL i gdy h@ czegoś wymaga, to albo stosujecie się do prośby, albo stajecie okoniem i dostajecie po tyłkach za niesubordynacje.


Nie pamiętam, żeby ktoś mi zwrócił uwagę hmm Ale zaraz i tak stanie tu wielu obrońców co będą sądzili inaczej mimo, że nie było ich przy tej sytuacji :D

Użytkownik CZK napisał:
Niby graliście normalnie nie wadząc nikomu, komuś jednak się nie spodobało skoro bana dostaliście. I od kiedy to są Wasze "inne" nicki i dlaczego "przypadkiem" każde z Was wykorzystało mój nick? Admin uznał to za "zniesławienie", "podszywkę", "próby wyśmiewania", dodał bana, miał prawo. Pech chciał, że były to te same osoby, które dostały bana na forum i nie mogły się same odwołać.


Gdzie pisze, że muszę grać ciągle na swoim nicku? Gdzie pisze, że zakazane jest mieć parę literek w nicku? Nie wiem gdzie Ty tu widzisz podszywanie się lub próby wyśmiania. Chętnie się dowiem.

Użytkownik CZK napisał:
Co zatem się stało? Fallen zebrała swoich kolegów ze steam'a/mixów, wymyślili że wymuszą na administracji zmianę decyzji. Poszli parę kroków za daleko i za trollowanie (które nie było jedynie pojedynczym występkiem) otrzymali nagrody w postaci banów.


Tak, oczywiście haha Nie można sobie pograć normalnie na serwerze, w sumie norma :D Zmiana decyzji? A to ciekawe. Czego ja się tu dowiaduję. Gdzie Ty tu widzisz trollowanie?

Użytkownik CZK napisał:
Względem dziewczyn? Najpierw należy umieć się zachować i dorosnąć aby móc być uznawana za dziewczynę/kobietę.


Masz rację "niektórzy" nie umieją się tak zachowywać i jak widać jeszcze nie dorośli :okok:

Użytkownik CZK napisał:
Dziwne, że Beton który dostał ode mnie bana na 7 dni nie przyleciał z płaczem, dziwne że potrafił pisać normalne wiadomości jakby nic się nie stało (nic poza karą za długi jęzor), dziwne, że "kiedysbylemdobry" jakoś nie ma jaj żeby się wypowiedzieć a był naocznym świadkiem. Za to najwięcej do powiedzenia ma osoba, która coś usłyszała na temat administratora, którego nie lubi, więc postanowiła wejść na forum i domagać się sprawiedliwości czyt. rozpętać aferę i zwabić jak najwięcej osób aby trwało to jeszcze dłużej.


Każde domaganie się sprawiedliwości jest tłumaczone tym, że nie lubię Ciebie oraz maluCZKiej? Co ma ten temat do tego, że Cię nie lubię? Rozpętać aferę? Póki co aferę rozpętują osoby, które nie są w temacie, ale przyszły tak sobie napisać bezsensowny post w temacie, żeby jeszcze podburzyć :okok:

Na końcu pozdrawiam osoby które moderują posty osób, które popierają ten temat, a zostawiają tych którzy mnie "uwielbiają" :buzki:
Jak moderujecie posty nie na temat to moderujcie wszystkie, a nie tylko te wybrane przez was.
Zabawne jest to, że w tym temacie w większości wypowiadają się osoby, które nic nie wiedzą o temacie :D
"Słaby punkt, pewnie go znasz
Jeśli chcesz z nim wygrać to ciągle walcz"

piskle

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 15:42
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 115

(#40) Napisano 5 maja 2016, o 22:17

Czk masz jjednak rację , czytając posty fallen popieram ją i jak to ujales odwracam się delikatnie od administracji nie kryje to mnie pochłania i jak całe życie nic nie czytam żadnej książki to posty fallen jak najlepszą lekturę xD fallen pisZ mi monologii codzień na pw to zacznę cos czytać xD a tak do tematu to niech ktos się pokornie przyzna do winy po co sieć ma tracić dobrych aktywnych groczy . Rozwiazcie to pokojowo lub solówa na boisku nie ma sensu sie tu kłócić. Słowo przepraszam nic nie kosztuje a moc ma większą niż hardkorowy koksu
" wielkie rzeczy zwykle, mają mały początek
dla niej bym sie zmenil , dla niej bym zrobil wyjątek "

Obrazek

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#41) Napisano 5 maja 2016, o 22:39

Nawiązując do slow Pisklaka... Slowo przepraszam nic nie kosztuje, wiec czekamy Fallen, ciagle masz szansę Nas przeprosić :)

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#42) Napisano 5 maja 2016, o 23:29

Zamykam temat, jeśli ktoś będzie miał coś sensownego do dodania to zapraszam na PW do Moderatorów.
Miłej nocy :papa:
// Otwietam na prośbę@ Fallen

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#43) Napisano 5 maja 2016, o 23:50

Użytkownik Fallen napisał:
Gdzie pisze, że muszę grać ciągle na swoim nicku? Gdzie pisze, że zakazane jest mieć parę literek w nicku? Nie wiem gdzie Ty tu widzisz podszywanie się lub próby wyśmiania. Chętnie się dowiem.


To zdanie zasługuje co najmniej na HA HA HA.


Nie wiem co tu dodać bo do Ciebie gadać jak do ściany. Przecież dobrze wiesz, że zrobiliście specjalnie gunwokuwaburze, a Ty nadal swoje. Fallen zastanów się proszę.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Fallen

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 219
  • Dołączył: 8 mar 2015, o 01:04
  • Postawione piwa: 91
  • Otrzymane piwa: 48

(#44) Napisano 6 maja 2016, o 00:44

Użytkownik maluCZKa napisał:
Nawiązując do slow Pisklaka... Slowo przepraszam nic nie kosztuje, wiec czekamy Fallen, ciagle masz szansę Nas przeprosić :)


No tym to mnie naprawdę rozśmieszyłaś haha haha haha
Nie mam za co przepraszać, a tym bardziej Ciebie.

No tak, zapomniałam, że tu normalne tematy o ub są rozpatrzone negatywnie. Pozytywnie rozpatrzone są tylko te gdzie błagają was o UB, całują po stopach i mówią jak to bardzo macie rację.
Wybacz, nie jestem z takich osób :D
"Słaby punkt, pewnie go znasz
Jeśli chcesz z nim wygrać to ciągle walcz"

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#45) Napisano 6 maja 2016, o 00:51

Dobra, wystarczy.
Ty nie widzisz nic złego w swoim zachowaniu, ale inni (mający tutaj prawa) widzą.
Wniosek: Pójść grać gdzieś indziej, bo tutaj nie pasujesz.
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •