Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]BLANTANAMO - Zdzisiek

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

blantanamo

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 13 maja 2016, o 19:41
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 13 maja 2016, o 19:48

Screeny (link): http://www23.zippyshare.com/v/H99caEt5/file.html
Nick podczas gry: BLANTANAMO
SteamID/IP: NeoBans / 83.10.210.121
Data: 13/05/2016 - 19:32:36 (11 minut temu)
Powód bana: wstaw foty na CS-Lamers.com
Admin banujący: @Zdzisiek
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=110928
Serwer: CS-Lamers [FFA + FUN] @ 1shot1kill.pl

blantanamo

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 13 maja 2016, o 19:41
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#2) Napisano 13 maja 2016, o 21:49

fajnie by było jakby taki zdzisiek który szybko banuje równie szybko odbanowywał

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#3) Napisano 13 maja 2016, o 22:18

Bez UB
No chyba, że teleportowałeś sie z przyszłości :meatytears:
@ wykryte przez @kotoman
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

kotojot

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 13 lut 2016, o 03:20
  • Lokalizacja: Ostrołęka
  • Postawione piwa: 5
  • Otrzymane piwa: 4

(#4) Napisano 13 maja 2016, o 22:18

Zegarek systemowy masz przyśpieszony o 11 dni?
Obrazek

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#5) Napisano 14 maja 2016, o 12:48

Otwieram temat iż jest prawdopodobieństwo że gracz mógł się teleportować z przyszłości (czyt. źle ustawiona data systemowa)

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#6) Napisano 14 maja 2016, o 13:08

Przeprowadziłem próbe zrobienia ssów graczowi który przez ich zrobieniem zmienił date w systemie o równe 14 dni do przodu. Okazało się że ssy po wstawieniu ich na zippyshare w paczce .rar posiadaja date modyfikacji taką jak data ustawiona w systemie. Po próbie zmiany daty po zrobieniu ssów i ponownym spakowaniu okazało się że ssy nadal date modyfikacji posiadają pierwotną taką jak w czasie ich zrobienia (mimo że była ona 2 tygodnie do przodu względęm rzeczywistego czasu ich zrobienia). Gracz BLANTANAMO wstawił ssy po 11 minutach od ich zrobienia co moim zdaniem uniemożliwia przerobienie tych ssów (zwłaszcza że są na nich widoczne modele przeciwników które prawdopodobnie wymagałyby dużo czasu żeby je przerobić) a warto dodać że gracz BLANTANAMO musiał załozyć konto na forum odszukać te ssy na komputerze spakować je itp. Poprosiłem Zdziska żeby wysłał mi swoje ssy które powinien mieć na komputerze i myślę że po porównaniu ich i potwierdzeniu ewentualniej zgodności obu wersji można dać śmiało UB. Napisałem to wszystko i zainteresowałem się tym tematem z uwagi na przyszłe podobne sytuacje i o dobro graczy i wypracowanie pewnego schematu postepowania dla adminów aby nie krzywdzic graczy i nie pobłażać odpałom jednocześnie :) Pozdrawiam :)
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#7) Napisano 14 maja 2016, o 20:39

Link do demka. Gracz jest na serwerze od początku mapy natomiast coś co jest godne uwagi i analizy zaczyna sie od 7:47.

http://d1.hltv.org.pl/srv31356/HLTV-1605131919-de_hell.dem.zip

Link do ssów wstawionych przez gracza.

http://www23.zippyshare.com/v/H99caEt5/file.html

Link do ssów admina robiącego ssy.

http://www46.zippyshare.com/v/dwakGMXB/file.html

ZAPRASZAM ADMINÓW ABY W RAMACH TRENINGU WYPOWIEDZIELI SIĘ CO UWAŻAJĄ.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

kotojot

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 13 lut 2016, o 03:20
  • Lokalizacja: Ostrołęka
  • Postawione piwa: 5
  • Otrzymane piwa: 4

(#8) Napisano 15 maja 2016, o 11:43

Oglądałem demko 2 razy i nie widziałem żadnych podstaw do banowania gracza: mapę znał, myślał podczas gry, strzelał dobrze. Nie wiem jak to wyglądało na u@ ale na czacie tylko jedna osoba zwróciła uwagę na blantanamo:
Gracz | Esset.pl strzela, hałasuje. Blantanamo to słyszy i ustawia się na gracza. Gracz | Esset.pl dostaje głowę. Po 3 sekundach pisze:

*DEAD* Gracz | Esset.pl : sprawdz ktos blantanowo

a jak zaczekamy chwilę to zobaczymy:

*DEAD* Gracz | Esset.pl : powiem jedno serwer odpalony wraz z adminami pozdrawiam

Jak dla mnie opinia tego gracza nie była podstawą do banowania blantanamo. Poza tym ssy zdzisia i gracza nie wydają się zbytnio różnić. Jest jeszcze sprawa o której wspomniał hedonista, że od momentu zbanowania do wrzucenia na forum minęło 11 minut więc niemożliwe jest żeby te ssy były przerobione.
Hedonista dobra robota.

#Zdzisiu wyłącz synchronizację pionową to będziesz mógł mieć więcej niż 60 fps :p
Obrazek

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#9) Napisano 15 maja 2016, o 22:19

W takim razie daje UB.
Dziwne to trochę no ale OK
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •