Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Hedonista

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

9..

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 4 maja 2015, o 20:40
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#1) Napisano 23 maja 2016, o 21:34

Skladam Skarge na Hedoniste, poniewaz jako admin nie wykonuje tego to co do niego nalezy, gracz jaruzelski gral cala mape na wh (verso) pisalem spamowalem nie ruszyl sie na spect zeby ogladnac tylko gral w najlepsze (greg tak samo) dopiero gdy kubeq wbil do gry wszedl i od razu zbanowal. A ja dosalem bana za to ze napisalem : brawo kubeq bo greg i hedonista nie rusza dupy... Nie pozdrawiam

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#2) Napisano 23 maja 2016, o 21:39

Już wyjaśniam. Jest grono osób które uważa się za "wielkich znawców graczy używających niedozwolonych programów wspomagających gre" jest wśród nich ArcaNix, 9. i inni którzy nie potrafia przeżyć że ktoś ich zabije i spamują na u@ i Twój wylew frustracji i ciągłe powtarzanie mi co mam robić spowodowało że dałem Ci bana na 30 minut z komentarzem "ochłoń". Gracz jaruzelski dostał ostatecznie perma a ja patrzłem na jego gre w miare możliwości. Podobne odczucia co do Twojej osoby a każdy admin na FFA bo po prostu nie potrafisz raz zgłosić tylko 284379482743892743 zgłoszeń i komentarzy. Ja również nie pozdrawiam
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

9..

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 4 maja 2015, o 20:40
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#3) Napisano 23 maja 2016, o 21:46

Akurat 90 % tych co zgalaszam sa odpaleni wiec mi nie pisz glupot, i tak samo bede spamowal po 1232923 razy skoro widze ze gosc gra na wh a admini graja sobie w najlepsze.. Od czasu gdy dostales admina to ci wladza uderzyla do glowy..

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#4) Napisano 23 maja 2016, o 21:52

Twoja wypowiedz tylko potwierdza ze masz sie za nie wiadomo jakiego znawce haxów. Nie będę tego więcej komentował a decyzja o banie była podjęta wspólnie w gronie obecnych na serwerze adminów (Grega, Kubka i mnie). Do zamknięcia.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

KubeQ.Pl

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 359
  • Dołączył: 22 kwie 2015, o 20:07
  • Lokalizacja: Opole
  • Postawione piwa: 161
  • Otrzymane piwa: 96

(#5) Napisano 23 maja 2016, o 22:04

Generalnie gracz 9. jest znany ze spamowania u@ a w tym przypadku pisał co chwile także kara słuszna. To że admin nie wchodzi na spect-a, nie oznacza, że nie obserwuje danego delikwenta także następnym razem troszkę cierpliwości. Co do pozdrowień to sam nie wiem :D
Obrazek

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#6) Napisano 23 maja 2016, o 22:12

Podstawowa sprawa to brak odpowiedniego wzoru stosowanego przy skargach tak więc pewnie będzie close bez specjalnego rozpisywania się ;) No i co najważniejsze dowody których obecnie brak. Ewidentnie poczułeś się urażony i stąd te wypociny.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Piotrek52090

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 154
  • Dołączył: 21 sty 2016, o 15:29
  • Lokalizacja: Kraków/Dublin(Irlandia)
  • Postawione piwa: 187
  • Otrzymane piwa: 9

(#7) Napisano 23 maja 2016, o 22:18

Powiem tyle śmieszą mnie takie tematy i skargi, co z tego że admin nie wszedł np. na specta ? Skoro może obserwować też gracza podczas grania.
Co do spamowania to wystarczy napisać raz i zaraz ktoś się tym zajmie, natręctwo trzeba tępić !!!, nikt nigdy z załogi a przede wszystkim Hedonista i Greg nie zawiedli mnie po napisaniu jednej wiadomości.
Wiele razy na czacie, forum, słyszałem od innych graczy ten koleś ma haksy itd, lecz po sprawdzeniu przed adminów okazało się że ktoś kto zgłaszał po prostu jest botem, a tamta osoba ma prawdziwego skilla. Nie rozumiem takich tematów, dostałeś słusznie bana - to tylko 30 min i nie mogłeś poczekać napić się piwka i ogarnąć? tylko zacząć pisać durny temat na forum ?
PeterIRE - Gracz na Cs Lamers :)

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#8) Napisano 23 maja 2016, o 22:35

Wiesz 9. , zgłaszałeś i mnie swego czasu, a ostatnio zapadła mi 1 sytuacja w głowie, de_overpass... chciałeś abym wyrzucił AQQ, bo gra na aktywnym. Pomimo tego, że jeżeli ma bana, to ja dałem do zrozumienia, że nie jest ten sam AQQ, a ty dalej swoje, że ma bana... nie docierało to co ci odpowiadałem... a był to Maniek w gwoli ścisłości. My nie zapamiętujemy tych co zgłaszasz i masz rzeczywiście rację, a właśnie takie i inne podobne sytuacje, które mieszczą się w 10%. Ja osobiście nie zdziwiłbym się, gdybyś zgłaszał to z jakąś pretensją. Nie oszukujmy się, lubisz dorzucać 3 grosze czasami.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Zdzisiek

    Admin serwera:
    DD2, DM,

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 293
  • Dołączył: 3 lis 2015, o 10:16
  • Lokalizacja: Leszno
  • Postawione piwa: 89
  • Otrzymane piwa: 51

(#9) Napisano 23 maja 2016, o 22:39

9 kazdy nieznany gracz który Cie zabije zglaszany jest przez Ciebie wiec to raczej tobie potrzebny byłby ban za naduzywanie u@ . Pozdrawiam dobranoc
Obrazek

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#10) Napisano 23 maja 2016, o 22:41

9 weź zluzuj majtki !! Bo spamujesz na stop na u@ gdy ktoś Cię zabije itp, a za to również grozi banik haha rrofl odróżnij grę,farta od czitów i się wypowiedz :facepalm: według Mnie dla 9 ostrzeżenie, a temat do pieca bo jest denny :sciana:

Miłego :ganja :peace: :kupa:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#11) Napisano 23 maja 2016, o 22:56

Nie wiem co mam napisać, brakło słów...
Jeśli Admin który jest na serwerze wie załóżmy że gra stały gracz bądź np @xManiek77x zmienił nick i gra incognito na nicku "Snapik" to wcale nie musi podejmować interwencji. Natomiast ta skarga nie ma racji przetrwania, nie wiem ile razy napisałeś zgłoszenie na u@ a ile czasu minęło od zgłoszenia do faktycznej reakcji Admina. Zresztą czasem wystarczy okazać trochę wyrozumienia...
Jakiej kary oczekujesz wobec admina? Sobie nie masz nic do zarzucenia?

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#12) Napisano 23 maja 2016, o 23:31

Hola Hola !! :szook:

ładnie z tym snapikiem dojebałeś yahoo lepiej załóż bo to fajny bajer chyba, że Mistrzu boisz się o zaczeskę ? pleasantry Na u@ zgłasza notorycznie gdy ktoś go zabiję albo gdy My nie reagujemy po 5 min i tak kilkanaście razy przez mapę na u@ zabanuj tego i tego , Maniek kurcze żyjesz ?/śpisz ? i takiego typu pod słówka.

Kolejny raz wiedz, że nie będzie z Mojej strony kick tylko poleci banik jak jest najwyżej w regulaminie czytaj §3 punkt 15 w viewtopic.php?f=20&t=27 , a Hedio zostawcie w spokoju bo czyni dobre Honory :piona:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#13) Napisano 24 maja 2016, o 07:11

A może zacznijcie korzystać z komendy amx_psay? Wystarczy info "ok patrzymy w miarę możliwości" i tyle. A ty 9. naucz się trochę cierpliwości, bo taki spam tylko wkurwia. I nie rozkazuj adminom bo nie są jak psy na Twoje zawołanie.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Greg

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 266
  • Dołączył: 31 lip 2014, o 12:47
  • Postawione piwa: 107
  • Otrzymane piwa: 215

(#14) Napisano 24 maja 2016, o 07:57

Dokładnie , może i tutaj tzn. na mapie Verso nie odpisywałem już 9 , bo ciągle mi spamował . Ciągle i coraz bardziej drażni mnie gra tego delikwenta ... Punkty uderzyły 9 do głowy ^^ to ciągle kampi , to wyczekuje na ostatniego , nigdy nie wychyli 1 itp . Radzę to zmienić .
I kolego nie masz racji w większości przypadków co do czitów , raz Ci sie może trafi ... chyba , że ewidentnie ktoś biega na aimie i napiszesz na u@ gdy już bana i delikwenta szukam na liście. Nie wyolbrzymiaj , na drugi raz .

PS. ciesz się , że tylko na 30 minut dostałeś od Hedonisty , bo ja wcześniej Ci chciałem dać bana za pasywną grę i nie wykonywanie celów, ale szczerze dużo ludzi już tak gra ;/ to mi sie przestaje podobać , strach przed utratą pkt. ;/
„Ja robię swoje i ty robisz swoje.
Nie jestem na świecie po to, by żyć według twoich wyobrażeń, a ty nie jesteś po to, by żyć według moich.
Ty jesteś ty, a ja jestem ja." :peace:

Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#15) Napisano 24 maja 2016, o 09:57

Reasumując upominam adminów- jak ktoś spamuje mocno i patrzycie zgłoszoną osobę poinformujcie za pomocą ww komendy, że gracz jest sprawdzany/czysty/do zbanowania.

Co do 9.- radzę się wyluzować, nie spamować, bo admin żadnego zgloszenia nie ma prawa olać i pominąć. Nie wszystkich da się sprawdzić w ciągu minuty.

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •