Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Skarga na admina Maniek

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

SkorupiaQ

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 15
  • Dołączył: 14 maja 2016, o 13:31
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 1

(#1) Napisano 30 maja 2016, o 17:45

Nick podczas gry: Maniek
IP/SteamID: 5: 'Maniek' (CT) -- 78.99.59.103:27005 [STEAM_0:0:2713184]
Data: 30.05.2016 17:15-17:40
Powód skargi i opis sytuacji: Jest kilka powodów tej skargii, a mianowicie: admin gra z wysokim pingiem, klatkuje, po zwróceniu uwagi i prośbie o ogarnięcie tego lub wyjście napisał "nie i chuj". Graliśmy 3v4, 4v4, 5v3, powinniśmy byli grać na 1 bs jak mówią zasady, 1 czy 2 graczy kompletnie to olało, nie wykonali celów mapy, kampili, albo po prostu nie próbowali nawet coverować bomby, również zwróciłem uwagę na to, zero odzewu, zero rozwiązania problemu. Nie tylko ja zwracałem uwagę na ten problem, ale inni gracze też. Admin sobie grał i nie robił nic z tego jak zachowują się inni gracze, sam nawet rzucił tekstem w stylu "rs" "hahahah boty". Na przestrzeni kilkudziesięciu minut nie zrobił nic, a powinien był zrobił wiele, nawet kur** upomnieć tych, którzy psuli grę. Nawet nie dał o sobie znać. Taki ktoś zdecydowanie nie powinien być adminem.
Screeny/demko: (www.speedyshare.com)

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#2) Napisano 30 maja 2016, o 17:54

Wyślij te screeny bo podany link przekierowuje do głównej strony speedyshare, chyba że ssów a tym samym dowodów nie ma.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

hempgru

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 203
  • Dołączył: 27 gru 2014, o 15:20
  • Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
  • Postawione piwa: 69
  • Otrzymane piwa: 12

(#3) Napisano 30 maja 2016, o 17:55

A jakies screny/ dowód masz?

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#4) Napisano 30 maja 2016, o 17:58

tak ping skakał i to nie Moja wina tylko burzy :puknij sie: zakłócenia takie coś z internetem :D A to, że biegali gdzie chcieli to mi to lotto nie będę im dyktował warunków co Mają robić bo Ja tego nie lubię yahoo Bo co nie chciałem zrobić vote ? wybraliście mapę to gramy a jest opcja rtv i korzystaliście z niej to nie wiem o co chodzi :wysmiewacz: :puknij sie:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Errol

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 32
  • Dołączył: 12 sie 2013, o 00:15
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 2

(#5) Napisano 30 maja 2016, o 18:47

Proszę, tu są dowody http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php? ... fa2&page=4 Co do gier 3v5 itd. autor musi dostarczyć jakieś demo.

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#6) Napisano 30 maja 2016, o 20:34

Czyli mam rozumieć Maniek że jak gracze kampia, łamią regulamin ogółem grają pomijając wszelkie zasady to Ty nie reagujesz,bo tego nie lubisz?

Zdzisiek

    Admin serwera:
    DD2, DM,

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 293
  • Dołączył: 3 lis 2015, o 10:16
  • Lokalizacja: Leszno
  • Postawione piwa: 89
  • Otrzymane piwa: 51

(#7) Napisano 30 maja 2016, o 22:22

Bez sensu wyrzucac ludzi z serwa jak.nie.ogarniaja jezeli.jest 5 osob na serwie , wywalisz 2 albo 3 i server znowu pusty.
A później zale ze nikt nie gra
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#8) Napisano 30 maja 2016, o 22:44

Ping to norma u Mańka skacze mu nie wiadomo co jest z tym pingiem. Co do gry gdy jest 3v3 4v4 czy coś w tym stylu i do czego zmierzam dlaczego nie ma blokady na bss tak jak to się ma na dd2. Bo mnie to też wku gdy piszę only a a boty biegają na b no kur. Ja wyrzucam takich bo i tak ktoś do grania się znajdzie ale gdyby była blokada to problem się rozwiąże.

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#9) Napisano 30 maja 2016, o 22:51

Nie trzeba od razu wyrzucać, można dać po prostu slay'a.
Pozdrawiam nOthinG :*

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#10) Napisano 30 maja 2016, o 23:04

Użytkownik nOthinG napisał:
Nie trzeba od razu wyrzucać, można dać po prostu slay'a.



Żeby to coś pomogło to ok a to możesz dawać slay'a możesz kikować a i tak Ci wejdzie i pójdzie położyć pakę na b.

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#11) Napisano 30 maja 2016, o 23:05

To wtedy jasna sprawa, że kick a następnie ban ;)
Pozdrawiam nOthinG :*

SkorupiaQ

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 15
  • Dołączył: 14 maja 2016, o 13:31
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 1

(#12) Napisano 30 maja 2016, o 23:36

Można nawet upomnieć, napisać na admin sayu, cokolwiek. Maniek nie zrobił nic, początkowo myślałem, że nie ma admina w ogóle na serwie, bo pisałem kilka razy na u@, a on po prostu to zlał totalnie, a przecież kilka osób o tym pisało. CzarnulaLDZ była w tym czasie na serwie, widziała tą sytuację, więc pewnie potwierdzi. Nie kręciłem demka bo nie spodziewałem się takiej ignorancji ze strony admina, z innymi nie ma tego problemu, nawet kiedy wchodzą na serwer tylko po to, żeby walnąć komuś bana i zaraz wychodzą.
Prosto:
-nie upomniał graczy łamiących regulamin (nawet nie zareagował na to)
-nazwał ludzi botami bo użyli /rs
-zwróciłem mu uwagę na ping i klatki (zasugerowałem, żeby wyszedł), odpowiedział "nie i chuj"

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#13) Napisano 31 maja 2016, o 05:21

Użytkownik Rudziutka napisał:
Czyli mam rozumieć Maniek że jak gracze kampia, łamią regulamin ogółem grają pomijając wszelkie zasady to Ty nie reagujesz,bo tego nie lubisz?



......

jak łamią to aut ale to , że graliśmy 4/4 to nie będę wyrzucał bo położył pakę na B jak mówiliśmy, że gramy na A skoro tak spina dupę CT to niech ją zepnie i odbije Bs'a albo wybije Nas. I co to jest skarga, że graliśmy 4/4 na 2 bs i mój ping ?

Śmiech na sali haha :puknij sie: :wysmiewacz:

I co mam jeszcze się przedstawić na y@ Cześć tu Admin Maniek są surowe zasady nie podoba się to wypad albo będę banował itp ?
Jestem inkognito :facepalm:

1- : Może nie widziałem, ani żadnych dowodów ?
2- : boty używają /rs bo się wstydzą swoich statystyk :walka: haha
3- : i żal Ci dupę ściska, że przekląłem ? Nie będziesz Mi świeżak dyktował warunków
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#14) Napisano 31 maja 2016, o 10:24

Maniek nie daj sie im i pobanuj :D a co do pingu to to wez ustaw jak zaczynasz grac Menadzer zadan - procesy - i na cs prioryter Wysoki, ja akurat aktualnie mam LTE ale nie raz klatki mnie dopadaja i tak robie i przechodzi, wiec chyba pomaga cos tam :)

SkorupiaQ

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 15
  • Dołączył: 14 maja 2016, o 13:31
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 1

(#15) Napisano 31 maja 2016, o 14:29

Jak dla mnie możesz się tłumaczyć i tłumaczyć, ale nie zrobiłeś nic, a powinieneś był ich chociaż upomnieć czy zachować pewne uwagi dla siebie, bo jakby Ciebie ktoś nazwał botem czy chamsko Ci odpowiadał to przypuszczam, że od razu by poleciał na bucie bo obraził admina. Nie wiem o co Ci chodziło z tymi mapami, bo do mapy nie miałem zastrzeżeń, taką wybrali to taką grali, ale jednak pewne zasady są i z tego co wiem każdy ma ich przestrzegać, a admini tego serwera, przynajmniej dotychczas, zawsze robili co do nich należało i upominali/karali tych, którzy pewnych zasad nie chcieli przestrzegać. No cóż, jak sam uznałeś Tobie to lotto gdzie biegają i co robią i nie będziesz ich upominał.

Tak btw. rozumiem, że nie wyrzucasz typka, który pakę kładzie na B, ale raz czy dwa, a nie kur....de przez całą mapę, albo kampi z paką, jak paka leży to nawet nie pójdzie jej bronić, więc to nie było jednorazowa sytuacja, inaczej bym nie robił problemu.
Dziwne, że jak kotoman wbił później to nagle zapanował ład i porządek :P

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •