Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Serwer FFA

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#1) Napisano 1 cze 2016, o 00:45

Witam.

Ciężko ostatnio z moją aktywnością na forum. Zerkałem na GT serwera FFA i ogólnie czasami na forum rzucę okiem na wykresy i wnioskuję, że mały kryzys przyszedł.

Wpadłem na pomysł i w szczególności zwracam się do Was drodzy gracze FFA oraz użytkownicy konta VIP z zapytaniem a raczej z prośbą o Wasze opinie.

Czy chcielibyście, aby na serwerze FFA w godzinach od 22 do 9 usługa VIP była włączona dla wszystkich? Albo na przykład w weekendy, kiedy to najwięcej graczy przewija się przez serwer. Może wpłynęłoby to pozytywnie wykresy?

Czy gracze VIP poczuliby się pokrzywdzeni? Muszę to rozpatrzyć z perspektywy dobra serwera, ale nie mogę też zapominać o tych, którzy zapłacili za usługę dlatego fajnie byłoby usłyszeć Wasze opinie.

Jest jeszcze sprawa Rankingu i organizacji małego konkursu aby w połowie roku zrobić reset rankingu aby na koniec oba półrocza podsumować i wyłonić gracza roku, który otrzymałby nagrodę w postaci gry steam np, może coś materialnego, tutaj pole do popisu będziemy mieli później.

Miałoby to wyglądać mniej więcej tak, że dany gracz dostaje X punktów za konkretne miejsce a na koniec roku wyciągamy średnią. W razie remisu robimy głosowanie (informacje znalazłyby się na serwerach oraz forum) i wtedy wyłaniamy zwycięzcę czy coś w ten deseń.

Feel free aby napisać co Wam w głowach siedzi.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Piotrek52090

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 154
  • Dołączył: 21 sty 2016, o 15:29
  • Lokalizacja: Kraków/Dublin(Irlandia)
  • Postawione piwa: 187
  • Otrzymane piwa: 9

(#2) Napisano 1 cze 2016, o 01:09

Zawsze kiedyś musi przyjść lekki kryzys, ale co zrobić, trzeba zacisnąć zęby i robić swoją robotę. Najlepszym sposobem to REKLAMY, REKLAMY (DOTACJE) wszędzie gdzie popadnie, przez co przyciąga się wielu nowych graczy, niestety również tych którzy kochają grać na haksach. Co do VIP wydaje mi się że wiele graczy będzie urażona, dlaczego wydałem kasę a nagle mają to wszyscy - mi tam szczerze to nie przeszkadza jeżeli serwer ma być pełny, ale niech się wypowiedzą inni użytkownicy. Co do rankingu ? Dużo osób pracowało godzinami żeby być w TOP15, reset może mieć swoje wady i zalety, min. takie że nie będą kampić i martwić się o punkty, i w końcu grać, z drugiej strony reset w ciągu połowy roku i sumowanie ? Nie widzi mi się ten pomysł. Może jakieś kolejne mapy? skiny ?

PS. Trzeba dodać też że zrobiła się ładna pogoda, więc nasi stali bywalce albo imprezują lub odpoczywają na urlopach/wakacjach.
Jakiś czas temu nocami, było pełne FFA a puste DD2 :)
PeterIRE - Gracz na Cs Lamers :)

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#3) Napisano 1 cze 2016, o 01:39

Jeśli chodzi o moje zdanie to odośnie darmowego VIPa w godzinach 22-9 jest to świetne rozwiązanie które sprawdziło się na innych sieciach. Darmowy VIP w weekendy? Tutaj już nie mam zdania bo w weekendy frekwencja nie jest zła. Jeśli chodzi o reset rankingu to dobre rozwiazanie (a wypowiadam się jako aktualny gracz nr. 4 w top15 żeby potem nie było że będą ludzie "za" a będą spoza top15) A dlaczego? No więc dlatego że reset ranku też przyciąga ludzi i myśle że dla dobra nas wszystkich na CSL taki reset powinien być przeprowadzony. Jedyny pozytywny sygnał jaki dobiega obecnie z FFA to ilość adminów która raczej powinna gwarantować że ktoś tam zawsze zajrzy i zrobi porządek. Przed resetem rankingu można zorganizować zbiórkę na reklamę i wtedy z podwójną siłą zaatakujemy w nowych odwiedzających CSL :)
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#4) Napisano 1 cze 2016, o 03:02

Z Vipem od 22-9 jak najbardziej na tak mi to nie przeszkadza na weekend myślę że i tak ludzie są .Co komu z Vipa jak serv pusty . Co do rankingu rubta co chceta mi ranking powiewa pozdrawiam
^SzAkAl^

MendoX

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 46
  • Dołączył: 25 sty 2016, o 19:20
  • Postawione piwa: 16
  • Otrzymane piwa: 3

(#5) Napisano 1 cze 2016, o 05:37

Pomysł od 22-9 VIP całkiem ok jeżeli ma ludzi przyciągać to jakoś przeżyje wydana kasę na VIP :D w weekendy niee, ludzie są zwykle co za dużo to nie zdrowo ;) Reset rankingu myślę że to może się udać sam nieraz myślałem a pogralbym ale topka już odjechała w kosmos, tylko na zakończenie te punkty trzeba sprawiedliwie dać aby nie było przepaści że pierwszy odrazu gwarantuje sobie miejsce na podium. No i faktycznie reklamy reklamy gdzie tylko się da.

KubeQ.Pl

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 359
  • Dołączył: 22 kwie 2015, o 20:07
  • Lokalizacja: Opole
  • Postawione piwa: 161
  • Otrzymane piwa: 96

(#6) Napisano 1 cze 2016, o 08:32

Darmowy VIP w godzinach nocnych to bardzo dobry pomysł, który już jakiś czas temu był poruszany. Jak najbardziej jestem za i nie sądzę żeby komuś to przeszkadzało. Co do weekendów to mam mieszane uczucia ale może by zrobić jakiś stały konkurs, że codziennie wśród graczy przyznawany jest np vip na jeden dzień dla jednej losowej osoby w ramach promocji. A sprawa resetu rankingu też jest ciekawa, co prawda mnie ranking nie dotyczy :szczerbol: ale sądzę, że cześć graczy zwiększy aktywność :P No i oczywiście jakaś zbiórkę funduszy na reklamę przydałoby się zorganizować. :okok:
Obrazek

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#7) Napisano 1 cze 2016, o 09:53

Już wspominałem O pluginie, który co rundę losuje gracza, który dostaje VIP'a ale na gadaniu jak zwykle się kończy.
Pozdrawiam nOthinG :*

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#8) Napisano 1 cze 2016, o 11:22

Ja nie widzę problemu jako że wykupuję vipa jest mi to lotto bo od 22 do 9 więc bez lipy. Zauważyłem znaczny spadek frekwencji ale myślę że głównie jest to spowodowane przyjściem ładnej pogody lato coraz bliżej chodz za oknem w sumie już jest więc myślę że pewne osoby wolą spędzać czas na powietrzu ze znajomymi niż siedzieć i się kisić w domu.

kotojot

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 13 lut 2016, o 03:20
  • Lokalizacja: Ostrołęka
  • Postawione piwa: 5
  • Otrzymane piwa: 4

(#9) Napisano 1 cze 2016, o 12:06

W ten weekend też nie było tak kolorowo z frekwencją, vip w godzinach 22-9 to dobry pomysł. Jeżeli w ten weekend z frekwencją będzie słabo to moim zdaniem można wprowadzić tego darmowego vipa, jeżeli oczywiście gracze z wykupionym vipem nie mają nic przeciwko.
Obrazek

Greg

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 266
  • Dołączył: 31 lip 2014, o 12:47
  • Postawione piwa: 107
  • Otrzymane piwa: 215

(#10) Napisano 1 cze 2016, o 12:23

Wszyscy macie rację , nie ma się co rozpisywać . Należy spróbować znaleźć jakieś rozwiązanie i to szybko , myślę , że VIP w godzinach nocnych i wyzerowanie statystyk na pewno wpłynie pozytywnie na liczbę osób na serverze. Adminów mamy wielu więc i jesteśmy dobrze przygotowani na napływ czitów . :)
„Ja robię swoje i ty robisz swoje.
Nie jestem na świecie po to, by żyć według twoich wyobrażeń, a ty nie jesteś po to, by żyć według moich.
Ty jesteś ty, a ja jestem ja." :peace:

Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#11) Napisano 1 cze 2016, o 13:04

Mi to się zdaje, że potrzebna by była bardziej reklama i dopiero po niej wprowadzenie pomysłu z wieczornym vipem, żeby zainteresować i zatrzymać gracza. Po co teraz taki pomysł wprowadzać skoro na serwerze wieczorem jest maks 10 osób? Lepiej zrobić zrzutkę po 10 zł na reklamę,tylko żeby to nie było wymuszone 10 zł jak na dwóch lamersowych zbiórkach gdzie większość miała problem, żeby darować 10 zł na serwer, bo przecież admin jest darmowy...
Po reklamie i po znacznej poprawie ilości graczy na serwie dopiero to wprowadzić.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#12) Napisano 1 cze 2016, o 13:42

Res ranku zostaje bez zmian koniec kropka. Nie zgadzam się na res ranku w ciągu roku jest raz tak było jest i będzie. Nie dogodzisz rankingiem każdemu bo każdy by chciał być w top ale tak się nie da więc to nie zostanie bez zmian. Spadek graczy na serwie jak wspomniałem wcześniej piękna pogoda za oknem więc różnie bywa. Do tego dochodzi sprawa reklamy ja słyszałem że ktoś dał na reklamę ale czy została wykupiona to nie wiem chyba że to ktoś pisał o dd2 a było to jakieś 2 tyg temu coś koło tego ale jeśli nie ma reklamy to macie odpowiedz na spadek frekwencji. W sumie jak i jest ta reklama to szału tez nie ma jak zauważyłem tyle że więcej czitów gra. Więc robić tak jak mówi RUDA wykupić reklamę potem uderzyć w vipem i zobaczymy co będzie.

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#13) Napisano 1 cze 2016, o 14:55

za resetem jestem przeciwko niech będzie tak jak już jest :okok: Co do vipa to kiszka pomysł w godzinach nocnych kto będzie pilnował serwer ? Ja na pewno nie bo śpię albo baluje yahoo :peace: Ludzie niech rzucą groszem i będzie spoko :prosi: ale nie dawajcie reklamy tam gdzie ostatnio bo czitów od groma było. Ja po 10 dopiero zrobię przelew :kwiatuszek:

Miłego :peace: :ganja :kupa:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Geralt z Riviii

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 85
  • Dołączył: 1 maja 2016, o 09:54
  • Postawione piwa: 53
  • Otrzymane piwa: 0

(#14) Napisano 1 cze 2016, o 15:24

Za Vipem jest za. Powinno to przyciągnąć ludzi i jeszcze reklamę puścić że darmowy Vip. A co do resetu rankingu jestem przeciwko.
:strzelaj: haha
2pistolety :poklon: :samobojstwo:

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#15) Napisano 1 cze 2016, o 15:36

Użytkownik xManiek77x napisał:
za resetem jestem przeciwko niech będzie tak jak już jest :okok: Co do vipa to kiszka pomysł w godzinach nocnych kto będzie pilnował serwer ? Ja na pewno nie bo śpię albo baluje yahoo :peace: Ludzie niech rzucą groszem i będzie spoko :prosi: ale nie dawajcie reklamy tam gdzie ostatnio bo czitów od groma było. Ja po 10 dopiero zrobię przelew :kwiatuszek:

Miłego :peace: :ganja :kupa:



Użyj mózgu potem się wypowiadaj . . . niech ludzie rzucą, dajcie reklamę gdzie indziej, reset zły. A jakieś argumenty może chociaż?

Użytkownik nOthinG napisał:
Już wspominałem O pluginie, który co rundę losuje gracza, który dostaje VIP'a ale na gadaniu jak zwykle się kończy.



Moja propozycja nie jest na stałe, nie jest określona jak darmowy VIP ma wyglądać. Losowego VIP'a zauważą jednostki, w momencie kiedy wszyscy w danych godzinach będą mieli, to więcej osób zwróci na niego uwagę. Ot, cała filozofia.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •