Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]Paula - Maniek

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Paula21

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 12
  • Dołączył: 17 maja 2016, o 22:15
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#1) Napisano 3 cze 2016, o 18:51

Opis sytuacji:


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: Paula
SteamID/IP: NeoBans / 5.172.234.94
Data: 03/06/2016 - 18:48:18 (1 minuta temu)
Powód bana: LamerskieZachowanie
Admin banujący: @xManiek77x
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=111792
Serwer: CS-Lamers [FFA + FUN] @ 1shot1kill.pl


Nie wiem o co chodzi z banem, i za co. Proszę o wyjaśnienie. Lamerskie zachowanie? Czyli o co chodzi?

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#2) Napisano 3 cze 2016, o 20:40

Gdy Mnie zabiłaś napisałem : jak ? Twoja odpowiedź brzmiała : srak :) Więc krótko zwięźle i na temat to załatwiłem :wysmiewacz:

Dlaczego w czatlogach nie ma tego co Ja napisałem i Paula ?
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Paula21

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 12
  • Dołączył: 17 maja 2016, o 22:15
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#3) Napisano 3 cze 2016, o 20:46

2016-06-03 18:47:59 Maniek nie bylo opcji zebys slyszala CS-Lamers [FFA + FUN] @ 1shot1kill.pl de_train


Nie wiem czy pytałeś nic nie widziałam, i tym bardziej nic nie odpisywałam

Moja historia czat logu

http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php? ... yer=100036



Proszę kogoś innego o zweryfikowanie tego , bo mało ludzi na serwerze i z kapelusza bana dostaje ! To jak mają być gracze?!

Paula21

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 12
  • Dołączył: 17 maja 2016, o 22:15
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#4) Napisano 3 cze 2016, o 20:58

Ja proponuje graczu Arcanix nie wypowiadać się, jak się nie ma nic do powiedzenia. Bo dostałam bana za nic, a jak admin ma zawsze racje to po co ssy robi? Bo nie jest pewny i sprawdza gracza, więc twoje założenie w tym temacie na wstępie było złe z tym, że admin zawsze ma racje, więc dlatego twój post też jest błędny.


Czekam na dowód za co ban, albo przyznanie się do błędu, że nie słuszny ban i przeprosiny.

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#5) Napisano 3 cze 2016, o 21:03

Użytkownik Paula21 napisał:
Ja proponuje graczu Arcanix nie wypowiadać się, jak się nie ma nic do powiedzenia. Bo dostałam bana za nic, a jak admin ma zawsze racje to po co ssy robi? Bo nie jest pewny i sprawdza gracza, więc twoje założenie w tym temacie na wstępie było złe z tym, że admin zawsze ma racje, więc dlatego twój post też jest błędny.


Czekam na dowód za co ban, albo przyznanie się do błędu, że nie słuszny ban i przeprosiny.


haha haha haha jebłem na plecy i płaczę !!

Na milion % napisałem jak a ty srak nie wiem czemu nie ma tego w czatlogach hmm , ban minął więc zluzuj majtki bo chyba cie cisną :facepalm:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Greg

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 266
  • Dołączył: 31 lip 2014, o 12:47
  • Postawione piwa: 107
  • Otrzymane piwa: 215

(#6) Napisano 3 cze 2016, o 21:05

Maniek szczerze to już przesada . . . Obserwuję od jakiegoś czasu całą burzę w Twoim otoczeniu i teraz to raczej przegięcie Pałki . . . Powiedzmy , że Paula saama dla śmiechu napisała "srak" choć nawet nie masz pewności i dowodu , ze tak było . Nie tylko Ciebie irytują sytuacje gdy giniemy z ręki Pauli :D , ale nie róbmy z igły wideł ... ; ] :facepalm:

Sam możesz często do graczy mówić czy pisać tak czy inaczej i nie każdy odbiera to jako żarty itp . . . zastanów się czy to o HIPOKRYZJĘ się nie ociera.
Wydaje mi się , że sorry z Twojej strony się Maniek należy , musisz umieć przyjąć do siebie , że nie zawsze masz rację i nie traktujesz wszystkich na równi .

Miłego weekednu , tyle odemnie . :piwko: :piwko: :ganja
„Ja robię swoje i ty robisz swoje.
Nie jestem na świecie po to, by żyć według twoich wyobrażeń, a ty nie jesteś po to, by żyć według moich.
Ty jesteś ty, a ja jestem ja." :peace:

Obrazek

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#7) Napisano 3 cze 2016, o 21:20

Jaka przesada ? jakie przegięcie pałki ? banuje źle nie banuję źle zdecydujcie się !! Nie irytuje Mnie , że padam od niej tylko była dziwna sytuacja i zapytałem jak i tyle w temacie, a Wam ostatniego czasu coś nie pasuje we Mnie.

Zamknijcie to g...... bo denerwujecie Mnie tylko .

Nie będę jej przepraszał bo nie mam za co .

Edit. Już wiem !! miedzy tymi powinno być ale nie ma ? Było wtedy głosowanie na mapę i zapytałem gdy wybieraliśmy mapę
2016-06-03 18:49:10 haha. CS-Lamers [FFA + FUN] @ 1shot1kill.pl de_hell
2016-06-03 18:47:59 nie bylo opcji zebys slyszala. CS-Lamers [FFA + FUN] @ 1shot1kill.pl de_train
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Paula21

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 12
  • Dołączył: 17 maja 2016, o 22:15
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#8) Napisano 3 cze 2016, o 21:29

Nic nie napisałeś, ani ja. Ściemniasz i mam nadzieje, że ktoś się za to weźmie, może pokaż mi to na demie z hltv? I czas. Jak jakimś cudem nie ma tego w czat logach. Chyba, że i z dema zniknęło...


Mam nadzieje, że temat nie zostanie zamknięty i doczekam się przeprosin, albo ukarania tego człowieka. Bo nie kupiłam tutaj po to vipa, żeby się przydarzały takie sytuacje i w odpowiedzi dostawała "ban minął więc zluzuj majtki bo chyba cie cisną"

Albo oszukiwaliście z przyjazną siecią, albo naprawcie margines.



*** Paula killed Kosmita^^ with a headshot from deagle ***
Flap killed Bio(L)y with ak47
Paula killed Maniek with awp
Paula killed Flap with deagle
[de_train] Paula prowadzi w grze z 34 fragami i 4 zgonami
ZiElEeEe connected
Koza is joining the Counter-Terrorist force
PTB: Round ended, checking teams.
SkorupiaQ has left the game
ZiElEeEe is joining the Terrorist force
Nadszedl czas wyboru mapy...
Czysty_Skill wybral de_hell
Flap wybral cs_italy
Maniek wybral de_hell
Bio(L)y wybral de_hell
Jumper' wybral de_hell
Kosmita^^ wybral de_hell
Koza wybral de_hell
ZiElEeEe wybral de_piranesi




Konsola z dema z hltv http://d1.hltv.org.pl/srv31356/HLTV-160 ... in.dem.zip ... nie ma nic takiego co on opowiada

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#9) Napisano 3 cze 2016, o 21:38

Dobrze , ze ja nie zrobilem skargi na manka za te rozpisanie dema w 3 min jak chcial czystego goscia zbanowac xD bo tych zoltych karteczek to by juz kilka mial. Idac jego torem rozumowania to moze kazdemu wyjebac za co chce bana na 30 min a potem napisac, ze ban juz przeciez minal i nie ma o co dupy spinac xD

A i widze ze Arcanix to naczelny giermek manka bo jak ktos mu zwraca uwage to zaraz odzywa sie arcanix z dennym tekstem nie majac zadnych argumentow.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#10) Napisano 3 cze 2016, o 22:14

Zwierze paziu wiem ze nie wiesz co to ironia, ale napisze ze to bylo z ironia, wiec siedz w budzie jak ci dobrze :)

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#11) Napisano 3 cze 2016, o 22:33

Do zamknięcia !! Maniek WSTYD. Ogarnij się trochę bo zaraz za oddychanie będziesz banował !!

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#12) Napisano 3 cze 2016, o 22:46

Pomijam już zasadność tego bana (oraz brak jakichkolwiek ostrzeżeń) - kiedyś chyba wejdę na FFA i zacznę banować za takie pierdoły.

L 06/03/2016 - 18:47:11: "Jumper'<404><VALVE_0:0:1992625126><CT>" say "jaki odpal" (dead)
L 06/03/2016 - 18:47:47: "Maniek<389><STEAM_0:1:35878054><TERRORIST>" say "jak ?"
L 06/03/2016 - 18:47:52: "Kosmita^^<297><VALVE_ID_LAN><TERRORIST>" say "srak"
L 06/03/2016 - 18:47:58: "Maniek<389><STEAM_0:1:35878054><TERRORIST>" say "nie bylo opcji zebys slyszala"

Kosmita^^, Paula. Prawie to samo.
Teraz ładnie przeproś, a potem zamknięmy temat.
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#13) Napisano 3 cze 2016, o 23:43

Co do mańka ostatnio coś mu grzeje w baniak może tam u niego coś za mocno te promienie uderzają ale jak już coś to maniek kto jak kto ale to chyba Ty musisz zluzować majty bo Cię uciskają :) Myślę że ten vip długo nie będzie Ci służyć ;)

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#14) Napisano 4 cze 2016, o 09:31

Paula nadal czeka na przeprosiny. Ja Ci Maniek nie odpuszczę, ani żaden z moderatorów. Ostatnio coś się rozbestwiłeś i robisz co Ci się podoba. Kartka nie nauczyła niczego? Może potrzebujesz odpoczynku w postaci zawieszenia?
"Zluzuj majtki bo chyba Cię cisną" - ot prawidłowa postawa admina :piona:

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#15) Napisano 4 cze 2016, o 11:55

Admin za swoje zachowanie zostaje zawieszony na okres 2 tygodni. Po tym okresie rozmowimy sie z Kolega i ewentualnie przywrocenia uprawnień Admina.
W imieniu Sieci CsLamers przepraszamy za zainstniala sytuacje Gracza Paula.

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron