Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Nadnaturalne zdolności zawodniczki Paula

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

SkorupiaQ

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 15
  • Dołączył: 14 maja 2016, o 13:31
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 1

(#1) Napisano 4 cze 2016, o 11:03

Nick podczas gry: Paula
IP/SteamID:
[IP] 10: 'Paula' (CT) -- 5.172.234.94:22294 [VALVE_0:0:1345016523]
Data: 03.05.2016
Powód skargi i opis sytuacji: Powód skargi jest prosty, ta zawodniczka (nick żeński, więc przyjmijmy, że jest to kobieta), słynie ze swych ponadprzeciętnych zdolności wśród graczy na serwerze i często wzbudza wiele wątpliwości. Jednak to co zauważyłem wczoraj, tj. 03.05.2016, na mapie de_train jest, jak dla mnie, dowodem na to, że skill Pauli, choć mocno niestabilny ale jednak, nie jest tylko czystym skillem.
Screeny/demko: Należy je pobrać z hltv FFA (http://hltv.cs-lamers.com/ffa/), jest to demo z godziny 18:28-18:47 mapa de_train
Polecam szczególnie momenty:
od 11:40 (zobaczcie jak Paula wcelowana wyskakuje na bohha i potem jeszcze skanuje 2x kosmitę, pierwszy skan blisko głowy ale pudło, następny poprawa i głowa. Nic by w tym nie było takiego, ale to był jedyny skan Pauli w tą skrzynkę przez całą mapę, a przecież w późniejszych rundach też tam stała)
13:10 - 13:15 (Można zauważyć jak Pauli przeskakuje celownik, da się zauważyć, że właśnie w tym miejscu za ścianą stoi gracz Kosmita^^, Paula szybko odwraca celownik w innym kierunku po tym strzale)
14:29:15:05 (Kolejne idealne i bezbłędne wcelowania w zawodników (te 3 kille do 14:50, kiedy raz celuje w wejście, nagle od razu pod ścianę, a przecież nie wiedziała czy tam jest zawodnik i potem nagle znowu prosto w wejście) lub w pozycję przy których blisko są zawodnicy, a następnie kolejny przeskok celownika i kolejny szybki obrót celownika w inną stronę)
15:35 (Paula bardzo szybko i niezdarnie sprawdziła pozycje w stosunku do tego jak to robiła w innych rundach, było 4v4 więc ten kill na zamku nie oznaczał nic bo i tak grali na 1 bs, dlaczego tak szybko tam pobiegła?)
18:05 (zobaczcie gdzie strzelała Paula, a zawodnik dostał głowę, skoro Paula jest taka idealna i zawsze dobrze wcelowana, to dlaczego akurat nie celowała w głowę, czy np. po prostu w ciało. Jak widać kula poszła w ścianę, no ale to może był czysty przypadek)
18:16-18:18 (Kolejny szybki przeskok celownika i stabilizacja na głowie zawodnika, szybki odwrót celownika i zmiana broni)

Ocenie pozostawiam również całokształt gry tej zawodniczki, z tego co zaobserwowałem sam zauważyłem, że:
-Paula posiada movement i trochę skilla, jednak jej gra nie jest tak dobra i powtarzalna jak powinna być przy tym co często prezentuje, jakieś dziwne i pojedyncze sprawdzanie pozycji, ale prawie zawsze tylko wtedy kiedy jest tam jakiś zawodnik
-Skill Pauli zazwyczaj pojawia się jak grom z jasnego nieba, tzn. 2-3x Paula wpisze /rs bo nie idzie, po czym jest runda, że Paula chwilę afkuje i nagle następuje ten "przyrost mocy". Po czym Paula zbiera na AWP i wtedy licznik się kręci praktycznie bez śmierci, a jak wiadomo info od Boga jest chyba najbardziej przydatne w snajperkach, zwłaszcza w tych, które zabijają jednym strzałem

kotojot

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 13 lut 2016, o 03:20
  • Lokalizacja: Ostrołęka
  • Postawione piwa: 5
  • Otrzymane piwa: 4

(#2) Napisano 4 cze 2016, o 11:52

11:40 - było słychać jak kosmita wchodził za tą skrzynke, a bohh był po prostu nieuważny zawsze się najpierw patrzy tą pozycje.
13:10 - nie wiem o co tu chodzi?
14:29 - wszystko na sluch, 2 pierwszych graczy bylo slychac, wróciła do krycia 'L' a potem ktoś zaczął hałasować to się w niego wcelowała, potem też było na słuch
18:05 - widziała broń nie wiem w czym problem
18:16 - wszystko słyszała, słyszała że ktoś jest w 'S', potem strzały zza 5tki a potem kroki w bsie nie ma tutaj nic dziwnego.
Obrazek

SkorupiaQ

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 15
  • Dołączył: 14 maja 2016, o 13:31
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 1

(#3) Napisano 4 cze 2016, o 12:42

Co chciałem to napisałem, nie stwierdziłem, że 100% to jest cheat. Jest to mocno podejrzane jak ona gra i nie jestem w tych podejrzeniach osamotniony, bo masa graczy twierdzi to samo. Do tego dochodzi ten styl gry, taki bardzo bardzo bardzo pewny siebie (tak jakby miała pewność, że wychodzi na Ciebie i Ty leżysz bo nie zdążysz nic zrobić jak wychodzi i celuje prosto w Ciebie), i to sprawdzanie pozycji, jak idziesz i sprawdzasz to praktycznie zawsze, a nie w wybiórczych momentach, kiedy akurat przypadkiem tam są zawodnicy (często ich słyszała, ale były też sytuacje kiedy nie mogła nic słyszeć czy widzieć. Jak dla mnie są tam też ewidentne przeskoki celownika, sprawdziłem to kilka razy, nawet na slow motion i pojedynczym klatkowaniu.
Moim zdaniem trzeba się jej mocno mocno przyglądać, ja postaram się jeszcze wyłuskać i obejrzeć starsze mapki, bo pamiętam, że też parę ciekawych momentów tam było. No ale zostawmy to jeszcze ocenie innych.

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#4) Napisano 4 cze 2016, o 15:16

Polecam również demko z de_tuscan http://d1.hltv.org.pl/srv31356/HLTV-160 ... an.dem.zip

Jak już polecasz to powiedz coś o nim więcej (czyt.rozpiska
)
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#5) Napisano 4 cze 2016, o 15:31

Komu je polecasz? Skorupiakowi? Admin rzuca demko graczom do rozpiski?

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#6) Napisano 4 cze 2016, o 17:17

12:00-12:03 - Cóż to za głowa ? Celuje dobre centymetry w lewo TT kuca i dostaję w łeb. Dziwny przeskok albo taka szybka reakcja ręką lub ta gra jest tak zaskakująca :szook:

17:30-17:50 - może widziała, że ktoś wbiega do domku AU na shift przemierza domek , Paula na S ktoś tam strzela jej w plecy ubija go, patrzy przez moment filary odwraca się i nagle strzał w AU i pudło. Nie wiem czy AU jak zeskakuje z okna słyszała takie tyci tupnięcie czy tak O się odwróciła i strzelała ? Było trochę strzelaniny ale może ma dobre słuchawki i jednak coś tam tupnęło.

19:50-20:05 - kuka banan przez chwilę i zaraz ustawia się na wejście na żelki i jednak wyczekała, wiedziała ? czy logicznie pomyślała, że mógł cofnąć i tam wyjdzie.

20:11-20:14 - dziwnie skierowałą celownik w ziemię, a Hedio wychodził mniej więcej w tym rejonie z filarów na banan.

Te 4 akcje Mnie zaskakują .

http://d1.hltv.org.pl/srv31356/HLTV-160 ... an.dem.zip
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

MendoX

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 46
  • Dołączył: 25 sty 2016, o 19:20
  • Postawione piwa: 16
  • Otrzymane piwa: 3

(#7) Napisano 4 cze 2016, o 18:05

Dorzuce id siebie: Dobre słuchawki hmn ostatnio jak grałem to pisała że nie gra na sluchawkach bo niby nie słyszała jak mówiliśmy że na Noże gramy ;)
Ostatnio zmieniony 4 cze 2016, o 18:16 przez ~ yay ~, for Equestria!, łącznie zmieniany 1 raz
Powód: i musiałeś 15 linii poprzedniego postu zacytować, żeby to dodać?

nonstimowy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 89
  • Dołączył: 16 sty 2016, o 14:04
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 3

(#8) Napisano 4 cze 2016, o 18:51

[...]
Ostatnio zmieniony 4 cze 2016, o 19:01 przez ~ yay ~, for Equestria!, łącznie zmieniany 1 raz
Powód: Fajna opinia, ale nie w tym temacie

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#9) Napisano 4 cze 2016, o 20:03

panowie czym wy sie przejmujecie bywały przypadki ze gracz gral kilka dobrych miesiecy na serwie niby czysty a miał akcje dziwne az w koncu ktos go przyczaił przepraszam 2 adminów ale nie pamiętam których ale był to chyba Konrad ale mniejsza ja sie dziwie ze adminie maja jedne nicki i nie zmieniaja ale admin musi byc znany przez wszystkich nie grałem kilka miesiecy po tygodniu wiedziałem kto ma adma. Moja opinia jest taka ze admin nie powinien miec zawsze jednego nicku ale to jest moja opinia
A jak uda wam sie ja zbanowac to gratulacje ale szczerze watpie
Pozdrawiam

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#10) Napisano 5 cze 2016, o 01:04

Użytkownik mak.kaca 01 napisał:
panowie czym wy sie przejmujecie bywały przypadki ze gracz gral kilka dobrych miesiecy na serwie niby czysty a miał akcje dziwne az w koncu ktos go przyczaił przepraszam 2 adminów ale nie pamiętam których ale był to chyba Konrad ale mniejsza ja sie dziwie ze adminie maja jedne nicki i nie zmieniaja ale admin musi byc znany przez wszystkich nie grałem kilka miesiecy po tygodniu wiedziałem kto ma adma. Moja opinia jest taka ze admin nie powinien miec zawsze jednego nicku ale to jest moja opinia
A jak uda wam sie ja zbanowac to gratulacje ale szczerze watpie
Pozdrawiam



Co Ci da zmiana nicku nic. Trafi kosa na kamień Kacyk :)

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#11) Napisano 5 cze 2016, o 15:00

Ktoś z ABW chce rozpisać?

Paula21

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 12
  • Dołączył: 17 maja 2016, o 22:15
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#12) Napisano 5 cze 2016, o 15:17

Witam,
Nie kontrowałam pierwszej rozpiski bo kotojot wyjaśnił, a po pierwszym czasie drugiej rozpiski manka gdzie jest mowa o przeskoku na głowe i reszcie być może słyszała odpuściłam kontrrozpiske bo tu nie ma co tłumaczyć. W 3 czasie nadbiegali z 2 stron i latałam celownikiem.
Szczerze to sama na siebie bym lepszą napisała co bym miała problem z racjonalnym wyjaśnieniem, ale to już wasz interes :-)
Bede wieczorem ♡♡♡

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#13) Napisano 11 cze 2016, o 13:52

Użytkownik Rudziutka napisał:
Ktoś z ABW chce rozpisać?

http://budowlanka.tbg.net.pl/foto/znicz.jpg


Przechodząc do rzeczy, pozwoliłem sobie dosiąść z popcornem i cola do Mańka dema a więc:
12:00-12:03 - Tu żadnego przeskoku nie widzę, był to fart, klikniesz z awką a/d i kula już zupełnie gdzie indziej leci.
17:30-17:50 - Również tam słyszałem tupnięcie, normalny frag, było trochę zamieszania ale nic nadzwyczajnego.
19:50-20:05 - To się nazywa sprawdzanie pozycji albo po prostu logiczna gra.
20:11-20:14 - Tu nie wiem o co chodzi, albo zły czas akcji albo ja mam demo inne ;d

Oceniając dotychczasową grę, jest "ospała", mało dynamiczna, ale trzeba docenić ogromną cierpliwość do wyczekiwania na fragi i skrupulatne sprawdzanie pozycji ;p Nadzwyczajnych akcji z nieba nie widać, czysta gra lecz monotonna, jeśli można to tak nazwać.
Spojrzę później na demo Skorupiaq'a i dam edit.

SkorupiaQ

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 15
  • Dołączył: 14 maja 2016, o 13:31
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 1

(#14) Napisano 12 cze 2016, o 07:29

Skrupulatne sprawdzanie? To zobacz jak wybiórczo sprawdzała sobie pozycję chociażby na tym demo, które ja dołączyłem. Sprawdzanie pozycji w 90% przypadków tylko wtedy, jeżeli ktoś tam jest (niekoniecznie musiała go słyszeć, po prostu jest tam ktoś, to tam sprawdza, może to ta słynna kobieca intuicja :P)

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#15) Napisano 14 cze 2016, o 17:37

Temat uważam za zamknięty.
GmBans/ban_list.php?bid=112345

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •