Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Sprawa Poisona

Propozycje oraz pytania dotyczące forum oraz zażalenia na użytkowników itp

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#1) Napisano 16 lut 2014, o 22:30

Opinia innego admina, ktora jest w podaniu o admina nXo.
cytat: "A potem muszą się z tymi pochopnymi decyzjami liczyć, tak samo jak z ich konsekwencjami.
Od razu wiedziałem, że Ci którzy poodchodzili, bo im poison kazał, to będą wracać... Ja jestem na nie. Od Twojej rezygnacji nie minęły nawet 2 tygodnie, a Ty chcesz od razu uprawnienia. Malkos napisałeś, że może zatęsknił, ale przecież nikt nie zabrania mu gry i rozmów z ludzimi z CSl, ale myślę, że zaufania tak o się nie przywraca."
Aleś łeb naprawde, tak Poison mierzył mi lufe do głowy i kazał, buhaha, ja z tym człowiekiem nawet tego nie omawiałem, a nawet na tyle co zdarzylem go poznac nie mialby tyle beczelnosci, by to mi chocby zasugerowac. Osobiscie po cichu zrezygnowalismy ze swoich funkci, ze administracja się opamięta z tym permem dla Poisona. Pewnie teraz napiszecie, ze Poison juz dostawal wiele szans i nie ma mowy na ub. Ja jednak osobiscie nadal jestem za skroceniem bana, mialem nas za druzyne i bardzo wkurwialy, ze niektorzy z was jezdili sb do gardeł o jakies pierdoły bo miewalem takie sytuacje. Resumując: człowiek popełnia glupie błedy w realu, a to jest tylko internet i mysle, ze ban dla Poisona na 1 miesiac by wystarzcyl a mysle, zeby się nauczyl, zeby ne brac sb tutaj za duzo do serca. pozdr

fuck bad guy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 933
  • Dołączył: 13 gru 2012, o 15:25
  • Lokalizacja: KALISZfornia, WLKP
  • Postawione piwa: 453
  • Otrzymane piwa: 207

(#2) Napisano 16 lut 2014, o 23:03

A ja stanowczo nie zgadzam się ze skróceniem bana. TAKIE JEST MOJE ZDANIE W TEJ KWESTII.
bad guy aka. white (J) back to the game!
Obrazek

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#3) Napisano 16 lut 2014, o 23:27

A co tu jest do zgadzania się czy nie zgadzania decyzję już podjęto poza tym konta Poisona już nawet na forum niema.
Obrazek
Obrazek

bzzzyyyQQQuś

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 2212
  • Dołączył: 11 maja 2012, o 16:00
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 307
  • Otrzymane piwa: 107

(#4) Napisano 16 lut 2014, o 23:39

On już swoje szanse dostał wielokrotnie więc nie ma o czym gadać ;) tak mi się wydaje ;)

Szwagierka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 910
  • Dołączył: 4 sie 2013, o 10:56
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 357
  • Otrzymane piwa: 468

(#5) Napisano 16 lut 2014, o 23:40

Poison won na wieki.
Byki z Afryki :D

Obrazek

cRk` Szeryf miesiąca kwiecień (1)

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1279
  • Dołączył: 10 gru 2012, o 17:41
  • Lokalizacja: Nowa Dęba / Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 152

(#6) Napisano 16 lut 2014, o 23:44

Wy sobie piszcie co chcecie a Administracja i tak wybierze tą opcje jaka jest :D

Ja również się podpisuje pod tymi co wyżej :)

Dziękuje.
Miłego wieczorku :aniolek:

ps. White 597post xD :piona:
Obrazek

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#7) Napisano 17 lut 2014, o 00:06

Cytat:
administracja się opamięta z tym permem dla Poisona.

Na moje to i tak za późno dostał.

Cytat:
Resumując: człowiek popełnia glupie błedy w realu, a to jest tylko internet i mysle, ze ban dla Poisona na 1 miesiac by wystarzcyl a mysle, zeby się nauczyl

Nie wiem czy wiesz, ale on dostał już 3 szansy po grubych incydentach.

Co do Twojej rezygnacji, mało mnie interesuje CZEMU czy jakieś wymówki, tymbardziej wiedząć że Poison do takiej rzeczy namawiał.

Chłop dorosły, a zachowuje się gorzej niż 15 latkowie, których mam nakryła na paleniu. Niech się holyshit z nim męczy, póki mogą.

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#8) Napisano 17 lut 2014, o 00:11

Nie kumam. YYYY po co zakładałeś ten temat co chciałeś osiągnąć? Dla mnie Poison jest tym tt z sygnatury crk.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#9) Napisano 17 lut 2014, o 01:18

Użytkownik TYLER napisał:
Cytat:
administracja się opamięta z tym permem dla Poisona.

Na moje to i tak za późno dostał.

Cytat:
Resumując: człowiek popełnia glupie błedy w realu, a to jest tylko internet i mysle, ze ban dla Poisona na 1 miesiac by wystarzcyl a mysle, zeby się nauczyl

Nie wiem czy wiesz, ale on dostał już 3 szansy po grubych incydentach.

Co do Twojej rezygnacji, mało mnie interesuje CZEMU czy jakieś wymówki, tymbardziej wiedząć że Poison do takiej rzeczy namawiał.

Chłop dorosły, a zachowuje się gorzej niż 15 latkowie, których mam nakryła na paleniu. Niech się holyshit z nim męczy, póki mogą.

Ehh, nie rozumiesz,ja twierdze po prostu, ze moznaby go zbanowac na jakis czas i i pozniej dac mu ub tylko na serwerze. Jest ogarnietym graczem i fajnie mi się znim grało, adminow jest sporo więc bedzie caly czas po kontrolą i jezeli tak go nie lubicie to będziecie mieli przyjemnosc banowania go, jeesli kogos obrazi czy cos. Ja nie twierdze, ze nie zaluzyl na bana, tylko perm jest zbyt surowy.

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#10) Napisano 17 lut 2014, o 02:17

Heh nie znam człowieka, po prostu przegrałem z nim mnóstwo godzin i dobrze się z nim grało, piszesz, ze szargam swoje dobre imię, to jest tylko jak napisalem wyzej internet i nie trzeba tego brac do sb, mnie się z nim przyjemnie grało i brakuje osób o jego poziome gry, mnie nie chodzi o to, zeby wywolywac jakas kłotnie, nie znam czlowieka, ale z pewnoscia jest impulsywny mozna go tego oduczyć banaujac na jakis czas. Nich znają wasze dobre serce , co ;) Resocjalizja!!! hehe

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#11) Napisano 17 lut 2014, o 02:52

bo się juz wtedy niepotrzebnie z nim cackaliscie. Ja to widze tak, obraza- ban na miesiac, nie pomaga znowu ban na miesiąc itd, jakby tak dostał ze 2 razy to pewnie by się nie powtorzyło ;) ale czerwoni to i tak wasza decyzja :D pozdr. Jak nie dostanie ub, trudno swiat się nie zawali...

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#12) Napisano 17 lut 2014, o 04:00

Hmm co mnie motywuje?? chyba mi się nudzii ;) tak juz czasem mam. Oj cackaliscie się z nim bo z tego co wiem, ale mg nie pamiętac dobrze, to zawsze dostawał ub po kilku dniach i nie miał nauczki ;)

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#13) Napisano 17 lut 2014, o 04:15

Jezeli nic was nie przekonuje, trudno- temat do kosza. Moze swiat się nie zawali :P

Wróć do Propozycje / Pytania / Zażalenia / Sprawy ogólne serwerów



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •