Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Qeelovsky

fuck bad guy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 933
  • Dołączył: 13 gru 2012, o 15:25
  • Lokalizacja: KALISZfornia, WLKP
  • Postawione piwa: 453
  • Otrzymane piwa: 207

(#31) Napisano 14 kwie 2014, o 11:41

Użytkownik Qel napisał:
Użytkownik White napisał:
Ktoś prosił Cię, żebyś się wypowiedział?

A to ktos musi mnie prosic zeby sie "bronil" za przeproszeniem kim Ty jestes zeby mi pisac takie rzeczy?
To MOJE podanie o admina, ktore dotyczy MNIE, nie Ciebie. Najpierw piszesz post nie argumentujac swojej decyzji a potem jeszcze totalnie offtopujesz.
sory musialem :sciana:

ktos - 19



Żeby Twoja dusza zaznała spokoju: jestem na NIE tak jak paranormal.
Kim ja jestem? Jestem adminem dd2 i jeśli nie znasz regulaminu to Cię upomniałem pisząc "Ktoś prosił Cię, żebyś się wypowiedział?" - tutaj miałeś domyślić się, że jeśli ktoś Cię nie prosi o wypowiedzenie się to masz się nie wypowiadać. I widzę, że nie wiesz co to znaczy OFFTOP.
bad guy aka. white (J) back to the game!
Obrazek

Zyra

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 27
  • Dołączył: 25 kwie 2013, o 13:12
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 2

(#32) Napisano 14 kwie 2014, o 12:04

Jestem na tak na okres probny, nie robcie syfu w temacie tylko konkrety

LeiTo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 348
  • Dołączył: 18 paź 2013, o 12:15
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 42

(#33) Napisano 14 kwie 2014, o 13:37

Zapewne przekresla moja wypowiedz ale co mi tam... White..czepiasz sie, ze sie wypowiada w swoim podaniu ale On poprostu sie bronil, zapewne zerobil bys tak samo. W dodatku zrobil to sensownie, wszystko nam czy raczej Wam wyjasnil. Rozumiem ze regulamin mowi, ze mamy sie we wlasnym podaniu nie wypowiadac no ale jak juz byc na tyle szegolowym to moze przyczepimy sie do uzytkownikow : bzyqus, Ty w swoim pierwszym poscie, Tyler, tekno, ktos ( bo nie pisze na temat) oraz Zyra - wszyscy za bezsensowne napisanie posta nie popartego jakimi kolwiek uzasadnieniami? Zapewne wielu z was gralo z nim moze raz czy dwa i nie znaja na tyle aby oceniac. Ja na nikogo nie wjezdzam, nie mam pretensji no ale badzmy w porządku wszyscy razem..

jeszcze jedno.. Jezeli Wy gracze a raczej admini, naduzywacie micro caly czas gadajac nie o grze tylko jakies pierdoly to jest dobrze tak? a jak inny gracz powie cos wiecej to odrazu "nie nie nie bo on jest niedorosniety, jest jak farmer." A wogole graliscie z tym Farmerem ze tak mowicie? ( nie bronie go ) ale jezeli porownujecie qela do farmera to dajcie jakies dowody ze tak jest.

Zaraz dostane zjebke, w/w admini sie na mnie wyladuja ale coz.

Qelo - cos tam pamietam z czasow ZM ale to juz bylo minelo, wyjasnione :) ode mnie masz duze TAK.
Obrazek

Przecpany Leb

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 1
  • Dołączył: 14 kwie 2014, o 13:47
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 1

(#34) Napisano 14 kwie 2014, o 13:52

cweelovsky na admina !

fuck bad guy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 933
  • Dołączył: 13 gru 2012, o 15:25
  • Lokalizacja: KALISZfornia, WLKP
  • Postawione piwa: 453
  • Otrzymane piwa: 207

(#35) Napisano 14 kwie 2014, o 14:52

@Lejto:
1. Nie zrobilbym tak samo.
2. Skoro moja pierwsza wypowiedz, bzyqa i w/w przez Ciebie jest bezsensowna to Tyler usunąłby,prawda? (myślę, że on zrozumiał o co mi chodzi)
3. Skoro admini pierdolą o glupotach to czemu ich nie upomnisz albo nie wystosujesz skargi nawet?

To nie zjebka Lejto.
Koniec tego wątku, skupcie się na opiniach o kandydacie.
bad guy aka. white (J) back to the game!
Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#36) Napisano 14 kwie 2014, o 14:54

Użytkownik respect. napisał:
- potrafić coś strzelać w te pistolety i zapewne potrafi odróżnić dobrego gracza od gracza ze wspomagaczami


Potrafi bo często daje mi info na steam czy u@ że ktoś używa wspomagaczy. Sama nie raz nie zauważę to Piotrek zgłasza kto jest "nieczysty"

Użytkownik respect. napisał:
Z tym wyzywanie to strasznie przesadzacie, owszem powie coś (zresztą jak większość z nas, bo każdemu się zdarzy), ale zazwyczaj odbywa się to w kierunku osób które znają go i to u niego tolerują.


I właśnie o to chodzi i respect wyjaśnił. Mam się pociąć i powiesić bo jak padnę pierwsza w teamie to on mówi : "O padło największe zero w teamie" ? Ludzie dystansu trochę...

Druga sprawa oceniacie go przez pryzmat Taylora. Taylor zachowywał się o wiele gorzej i dostał admina i ja na miejscu Qela poczułabym sie urażona gdyby ktoś porównywał mnie do kogoś kto po prostu robił w chuj zamieszania koło siebie a sam nic nie robił ;]

Trzecią sprawą jest to, że nie raz lecą niezłe obrazy na micro, ale nikt nie reaguje. To po co macie tych adminów?

Dobra wątek o Quelu, a nie o adminach więc koniec pieprzenia. Sama też się zamknę :D


NOO I WYKRESKUJCIE WSZYSTKO BO NIE NA TEMAT PRZECIEŻ.

NikooS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 217
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 18:57
  • Postawione piwa: 61
  • Otrzymane piwa: 84

(#37) Napisano 14 kwie 2014, o 15:53

Na tak:
- sztim
- gram z nim od bardzo dawna na serwerach czy tu czy u konkurencji, pewnie z 3 lata już
- coś pogra, pogada mi to nie przeszkadza
- ciąge jest botkiem
- adminów ostatnio trochę mało jest

Karola.

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 365
  • Dołączył: 8 mar 2013, o 16:23
  • Lokalizacja: Kielce
  • Postawione piwa: 98
  • Otrzymane piwa: 461

(#38) Napisano 14 kwie 2014, o 18:16

1. Admin ma świecić przykładem i być okazem wzorowego gracza.
2. Admin powinien starać się utrzymywać porządek na serwerze.
4. Admin nie ma prawa używać wulgarnych słów, obrażać innych graczy, nadużywać swojego stanowiska, czy też zastraszać graczy banem.
- wycinek z Regulaminu Admina.


"A to ktos musi mnie prosic zeby sie "bronil" za przeproszeniem kim Ty jestes zeby mi pisac takie rzeczy?
To MOJE podanie o admina, ktore dotyczy MNIE, nie Ciebie. Najpierw piszesz post nie argumentujac swojej decyzji a potem jeszcze totalnie offtopujesz." - Qel
Odnośnie tego, właśnie Qel to jest TWOJE podanie i wypowiadasz się w nim tylko wtedy gdy ranga "wyższa" poprosi się o to lub zada Ci pytanie.

Osobiście nie mam nic do Ciebie ale nie wiem czy z takim zachowaniem to przejdzie :) Tymczasem neutral z bliższym mi nie, wybacz.
" Więc jeśli nawet na chwilę opuszczę naszą oazę,
wiedz, że wrócę do Ciebie, bo Ciebie Kocham Najbardziej " .

Qel

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 88
  • Dołączył: 27 mar 2013, o 18:21
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 12

(#39) Napisano 14 kwie 2014, o 19:32

Użytkownik White napisał:
@Lejto:
3. Skoro admini pierdolą o glupotach to czemu ich nie upomnisz albo nie wystosujesz skargi nawet?
.

Użytkownik Karola. napisał:

4. Admin nie ma prawa używać wulgarnych słów
- wycinek z Regulaminu Admina.


"A to ktos musi mnie prosic zeby sie "bronil" za przeproszeniem kim Ty jestes zeby mi pisac takie rzeczy?
To MOJE podanie o admina, ktore dotyczy MNIE, nie Ciebie. Najpierw piszesz post nie argumentujac swojej decyzji a potem jeszcze totalnie offtopujesz." - Qel
Odnośnie tego, właśnie Qel to jest TWOJE podanie i wypowiadasz się w nim tylko wtedy gdy ranga "wyższa" poprosi się o to lub zada Ci pytanie.

Osobiście nie mam nic do Ciebie ale nie wiem czy z takim zachowaniem to przejdzie :) Tymczasem neutral z bliższym mi nie, wybacz.

Tam u gory, admini nie ma prawa uzywac slow wulgarnych, a tu kolega ktory mnie tam upomina troche wulgarnie sie zrobil.
Kwestia tego mojego wypowiadania sie, nigdzie nie znalazlem, a szukalem zeby gdzies bylo napisane ze nie mozna wypowidac sie w swoim podaniu. Wedlug Was, powinienem zamknac jape i poprostu czekac az ktos, kto np. gra na serwerze od 2 dni, gral ze mna troche wszedl na forum zobaczyl, o ten pisze, ze wyzywa tam ten to e gdyby to byla nie prawda to by cos napisal, a jak milczy to pewnie ma cos za uszami.
Co do tego, dobrze wiemy ze wiekszosc adminow przeklina, na servie jest napisane ze od czasu do czaus mozna napsiac K**WA mi nie przeszkadza, ze ktos przeklina ale jak regulamin, to regulamin
@Edit, A i zeby ktos mi tutaj nie dopisal do regulamin tego za 15 minut i nie wstawil linku.

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#40) Napisano 14 kwie 2014, o 20:52

Jestem na nie.
Obrazek
Obrazek

Oschi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1111
  • Dołączył: 31 lip 2011, o 14:57
  • Postawione piwa: 70
  • Otrzymane piwa: 94

(#41) Napisano 14 kwie 2014, o 21:12

Zamykam bo telenowela się robi dłuższa niż Moda na Sukces.

decyzja niedługo
"Kolejny stracony dzień z życia poza kontrolą ... "
"Umiesz liczyc ? - Licz na Siebie"


Obrazek

Obrazek

Oschi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1111
  • Dołączył: 31 lip 2011, o 14:57
  • Postawione piwa: 70
  • Otrzymane piwa: 94

(#42) Napisano 19 kwie 2014, o 17:01

Sorka za dłuższą zwłokę,

Admin przyznany na okres próby 2-óch tygodni.
"Kolejny stracony dzień z życia poza kontrolą ... "
"Umiesz liczyc ? - Licz na Siebie"


Obrazek

Obrazek

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •