Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Propozycja ?

Equs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 240
  • Dołączył: 20 lip 2014, o 23:54
  • Postawione piwa: 73
  • Otrzymane piwa: 47

(#1) Napisano 25 lip 2014, o 11:06

Witam, jak doskonale wiecie gram na serwerze DD2, zacząłem grę niedawno, lecz jeśli już to robię bardzo przywiązuje się do serwera, nie wiedziałem gdzie tą "propozycje umieścić". Lecz postanowiłem to napisać Tutaj, Moja propozycja jest taka. Mam na koncie <telefon> Troszeczkę niepotrzebnych środków, chciałbym wykupić reklamy na różnych forach tematycznych, by jeszcze bardziej poprawić odwiedziny na "naszym" serwerze. Lecz moje Pytanie brzmi, czy Administracja się na to zgodzi? jeśli tak, to możecie również podsyłać do mnie prywatnie na jakich stronach opłaca się zamieścić taką reklamę. Pozdrawiam :) :piwko:
Obrazek

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#2) Napisano 25 lip 2014, o 21:24

witaj,

miło Nam, że pomyślałeś o pomocy dla sieci.

Jeżeli chcesz sam wykupić reklamę dla serwera dd2 lub ffa to oczywiście będziemy wdzięczni za pomoc, ale póki nie zakupiliśmy licencji na tsa, która umożliwia wspomaganie sieci, to musimy się z tym wstrzymać.

Licencja będzie zakupiona na dniach, więc śledź prosze forum i gdy pojawi się informacja wtedy proszę o ponowna wiadomość :)

Pozdrawiam,
Mała

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •