Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

UnBan

Pierogi

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 187
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:30
  • Postawione piwa: 71
  • Otrzymane piwa: 46

(#1) Napisano 8 lis 2014, o 22:05

Nick podczas gry: Pierogi
IP/SteamID: 89.70.5.70
Data: 08.11.2014
Powód bana: Reklama
Opis sytuacji:Nie wiem o co chodzi, gdy zaczeła się nowa mapa nagle mnie wywaliło, powód bana okazał się "reklamą" proszę o dowód bana, jeśli mój ban jest pomyłkowy proszę o UB. :)
Dziś rano się budzę i czuję, że mnie coś w dupie uwiera. Wyciągam, patrzę - a tu twoja opinia bitch yahoo

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#2) Napisano 8 lis 2014, o 22:23

Widzę bana na to ip ale na inny nick. Aby ktoś nie dostał się na twojego kompa bo ban nałożony dzisiaj był przez Parkera.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Ruskie

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 60
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:48
  • Postawione piwa: 8
  • Otrzymane piwa: 4

(#3) Napisano 8 lis 2014, o 22:32

Moim skromnym zdaniem istnieje coś takiego jak stałe lub zmienne ip. Widać dostawca internetu nakłada jedno stałe ip dla wszystkich użytkowników sieci. Przykładem może być analogiczna sytuacja dotycząca "dzieci neo" tam ip z każdym nowym połączeniem się zmieniało a tutaj po prostu jest jedno stałe. I dlatego gdy Ursinho! :D :D :D dostał bana Pierogi również bo mieli to samo IP.

Pierogi

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 187
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:30
  • Postawione piwa: 71
  • Otrzymane piwa: 46

(#4) Napisano 8 lis 2014, o 22:43

Użytkownik ??? napisał:
Widzę bana na to ip ale na inny nick. Aby ktoś nie dostał się na twojego kompa bo ban nałożony dzisiaj był przez Parkera.


Z mojego komputera tylko ja korzystam, niemożliwością jest aby w jednym komputerze były zalogowane dwie rózne postacie w csie :) gdy nałożono bana na IP byłam aktualnie na nicku "Pierogi" zalogowana na serwerze.
Dziś rano się budzę i czuję, że mnie coś w dupie uwiera. Wyciągam, patrzę - a tu twoja opinia bitch yahoo

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#5) Napisano 8 lis 2014, o 23:03

Nie ma powodu, abyś czekała bo ja również wiem, że Tobie bana nie dawałem. Więc daję UB. Natomiast on zamiast bana na tydzień będzie miał na krócej. Następnym razem będzie miał zapewne inne IP jeszcze.

Pozdrawiam,
@Close.
Obrazek
Obrazek

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron