Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Reklama

Propozycje oraz pytania dotyczące forum oraz zażalenia na użytkowników itp

LOLek123

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 39
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 17:45
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 6

(#1) Napisano 22 gru 2014, o 11:25

Mam kilka pytań dotyczących reklamy serwerów oraz strony lamersów. Po pierwsze czy można by było zorganizować konkurs na ten przykład na największą liczbę reklam na innych forach o tematyce CS ? Czy na przykład do dodatkowych wymogów na stanowisko w gronie administratroskim forum nie móógł by powstać jeszcze wymóg o kilku reklamach forum ? Czy grono administracyjne wykupiło mailing na przykład ? Czy myśleliście o wymianie banerów z serwerowniami czy też klanami ? Może jest ktoś kto potrafi stworzyć odpowiedni baner ? Jakieś konkusry na Najaktywniejszych forumowiczów czy też graczy ? Ja mogę zasponsorować w nagrodę konta steam ewentualnie jakieś serwery powiedzmy przy jakiś rozgrywkach ... Odpowednio sporządzony dział warezół pozwoli reklamować forum nie tylko na płaszczyźnie graczy CSa ... Macie wogóle jakiś wzrór reklamy ?
Myśleliście może o lidze 2 Vs 2 albo coś w tym stylu? Jeśli pomysły powielam to wybaczcie ale może coś okaże się pomocne ....

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#2) Napisano 22 gru 2014, o 11:56

- Pomysł z banerami jest dobry :) A osobę, która by to zrobiła by się znalazło, zależy od ilości wolnego czasu jaki będę miał :P
- Wzór reklamy też da się załatwić :)
- Co do pierwszej propozycji, która łączy się poniekąd z drugą.. :) Można nałożyć obowiązek na obecnych i przyszłych adminów dotyczący reklamowania serwera na różnych forach :) Powiedzmy w danym tygodniu wyznaczeni admini wstawią na fora ową reklamę :) Powiedzmy umowne 10-15. To jest kwestia "nowy temat-->kopiuj-->wklej". Zajmie to parę chwil a pomóc może.
- Jeżeli chodzi o serwer, możemy po prostu mieć taki na różne rozgrywki, mix'y itp. Gracze się zawsze znajdą, a nie będzie problemu z szukaniem "na gwałt".


Ogólnie łap piwko ode mnie :)
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#3) Napisano 1 lut 2015, o 08:44

Chciałbym odświeżyć temat.
Może ktoś ma kontakt do znajomego który wykonałby np kubki z "lamerskim" logiem, lub coś z tego typów gadżetów które moglibyśmy oferować :) ?
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

7rec

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 215
  • Dołączył: 9 gru 2014, o 16:00
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 22
  • Otrzymane piwa: 42

(#4) Napisano 1 lut 2015, o 12:42

To nie jest trudna sztuka, łap strone , http://cupsell.pl/generator na tej stronie robisz własne koszulki, loga na kubki itp. zakładasz tam konto i leci kasa na twoje konto, tylko grafik potrzebny żeby to jakoś wyglądało ;)
Obrazek

Dziś zrób coś, czego innym się nie chce.. a jutro będziesz miał to czego inni pragną !

Tylko Frajer wsiada za kierownice po alkoholu !

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#5) Napisano 2 lut 2015, o 12:22

Nie chodzi mi o strony gdzie za kubek zapłacisz 15zł...... Napisałem "znajomego" ...
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

LOLek123

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 39
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 17:45
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 6

(#6) Napisano 18 lis 2015, o 10:06

Mój znajomy robi takie pierdoły , dziś zadzwonie i dam ci AxL cyne na PW , on robi jakieś nadruki na koszulki itp ale nie weim ile sobie zażyczy za ten luksus .... :>

Wróć do Propozycje / Pytania / Zażalenia / Sprawy ogólne serwerów



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron