Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]Betoniarka - KLDzik

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#1) Napisano 29 mar 2015, o 16:34

Opis sytuacji: Wszedłem sobie na serwer i gram nikomu nie zawadzając,lecz znalazł się admin któremu przeszkadza mój ping i urojone klatki i zdziwiła mnie ta sytuacja,ponieważ przegrałem na waszym serwerze ponad 50h,grałem pod obecność wielu adminów i nigdy nie mieli problemu do mojego pingu(który oscyluje około 80ms)i klatek,których nie mam.Dzisiaj nikt nie zgłaszał,że mam kaltki itp.Lecz nie chce uderzać tutaj zbytnio do admina,lecz jak dobrze wiecie jest problem z serwerem FFA,więc należałoby zrobić najpierw z nim porządek a nie szukać winy u graczy.Temat serwera był poruszany nie raz tzn.skaczace bez powodu choke do 100,serwer pinguje,ale wina jest oczywiście po stronie graczy.


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: Betoniarka
SteamID/IP: STEAM_0:1:58171544 / 188.47.190.100
Data: 29/03/2015 - 16:22:58 (2 minuty temu)
Powód bana: prosze ogarnij ping i klatki
Admin banujący: @KLDzik
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=86037
Serwer: CS-Lamers [FFA + FUN] @Shooters.pl

KLDzik

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 370
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 14:59
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 29

(#2) Napisano 29 mar 2015, o 16:44

Moja obrona ;)
Zauważyłem, że masz klatki to napisałem a y@ betoniarka ogarnij klatki. w odpowiedzi przeczytałem "serwer ogarnij" (trochę odpyskowałeś, bo wiesz ze ja jestem zwykłym szarym adminem a nie osobą, która stawiała ten serwer) wszedłem na specta popatrzyłem na Ciebie, na innych graczy i Ty ewidentnie miałeś klatki. Sory ale tak było. Więc dostałeś bana na 5 minut. Pomyślałem sobie może się naprawi. i Wszystko było by ok ale słowa, które wypowiedziałeś jak zauważyłeś bana " mam 80 ping debilu J###ny" były troszkę nie na miejscu. Jak wiadomo demka nie nagrywałem bo nawet nie spodziewałem się od tak ogarniętego gracza, który sam zgłasza dużo czitków takich wyzwisk w moim kierunku. Więc stwierdziłem ze zaraz po tym incydencie napisze na sb "notatkę służbową" Tyle na moje wytłumaczenie ja bana nie skrócę. Niech sąd (wyżej tu postawieni na forum) ocenią słuszność skargi. Piątka
Obrazek
Obrazek

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#3) Napisano 29 mar 2015, o 16:50

Nie chodzi mi o skrócenie bana,ponieważ nie mam zamiaru spinać się o kilka h mniej gry.Jak sam napisałeś od ogarniętego gracza,więc wiem jak ustawić dobrze cs i zdziwiło mnie to,ponieważ do tej pory nikomu nie sprawiało to problemu.Mam radiówkę możliwe,że naprawdę dzisiaj mogłem klatkować,ale stawiam bardziej na serwer.Nie ma sensu ciągnąc dalej tego tematu niech ktoś wyżej ustawiony zamknie albo coś tam zdecyduje 5!

Szwagierka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 910
  • Dołączył: 4 sie 2013, o 10:56
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 357
  • Otrzymane piwa: 468

(#4) Napisano 29 mar 2015, o 21:21

[wymoderowano]
Byki z Afryki :D

Obrazek

Homi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 235
  • Dołączył: 12 lis 2013, o 02:08
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 29

(#5) Napisano 29 mar 2015, o 22:36

[wymoderowano]
Obrazek

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#6) Napisano 29 mar 2015, o 22:56

Admin to cham i prostak - uroił sobie klatki tylko u Ciebie (u 28 innych osób nie), więc zwrócił Ci uwagę - pewnie po to, żebyś wyszedł z serwera i nigdy nie wrócił. To, że nie da się w Ciebie trafić to pewnie taki wiesz "efekt uboczny".

Nigdy nie potrafiłem tego zrozumieć - ktoś Ci zwraca uwagę na to co widzi, a ludzie zamiast wyjść to pyszczą albo teksty w stylu "MAM PING 80!" (który może nie mieć nic wspólnego z takich zachowaniem).

@KLDzik - zwrócić uwagę, jak nie poskutkuje to kick. Jak kick nie poskutkuje to dopiero ban. Także nie przejmuj się, jak gracze twierdzą, że to serwer/pies/kot/mam_ping_15. Nie da się go trafić, teleportuje go - działasz.
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron