Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

2K - zielone_jon..

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

2K.

  • Awatar użytkownika

(#1) Napisano 26 sie 2015, o 22:09

Nick podczas gry: 2K
IP/SteamID: 78.8.196.2
Data: 26.08.2015 - 21:55:53
Powód bana: Czitowanie
Opis sytuacji: -
Screeny: -
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=100054
Wycinek z konsoli: [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ http://www.cs-lamers.com
[AMXBans] Powod: ''
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_ID_LAN'
[AMXBans] Twoje IP: '78.8.196.2'

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#2) Napisano 26 sie 2015, o 23:19

21:30 - Tutaj kolega idzie w stronę żelek i nagle wraca na B . Nie było szans żeby słyszał jak BOSKI zeskakuje z balkonu .
22:30 -Wbiega do domku jak do siebie tylko raz sprawdził co i jak a w poprzednich rundach upewniał się 2/3 razy zanim wszedł . Od razu głowa dla Deyna i poźniej na Srutu modelowo zajechał .
23:40 - Tutaj to już poszalał z Leonem . Jak dla Mnie WH jak nic .
25:00 - Biegnie pierw szybko gale ale zaraz wraca i patrzy okno . Możliwe , że słyszał jak idą domkiem .
26:00 - Ustawia się za skrzynką i jak idealnie ustawia celownik haha . Nawet Gregu nie zdążył się wychylić , a On już strzelał no i niestety zaraz Gregu dostaje czape :D

Za zgodą Jonderka .
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#3) Napisano 26 sie 2015, o 23:22

Wszystko super, tylko daj to demko jeszcze, bo jak rozpisałeś to masz je od jondra :D
Czy to może z HLTV rozpiska?
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#4) Napisano 27 sie 2015, o 01:19

Link do HLTV - http://s4.shooters.pl/hltva96d00b1/hltv ... ge.dem.zip
Dziury w głowie :ganja: zawsze o tym zapominam haha To Moje dzieło yahoo
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#5) Napisano 27 sie 2015, o 02:13

21:30 - zatrzymując moment zeskoczenia BOSKIego, nie było szans aby zobaczył ten moment przez ściany, bo cały czas był odwrócony plecami do B! I cofnął, bo nikogo na B nie było, a przeciwnik został sam?
22:30 - ogólnie to była jego 3 runda. W 1 i 2 nie mógł wejść, bo od razu miał przeciwnika do strzelania, chociaż też chciał pewnie skracać.
23:40 - gra ciągle to samo, nie przesadzajmy ze słowem "szaleństwo" - ja twierdze, choć mnie nie było, że po tym właśnie killu Leon się poskarżył na czacie adminów :D (a Leon jak wiadomo to Leon)
25:00 - słychać było jak skurwysyn, stado rozpędzonego bydła :D
26:00 - tak, zaczął strzelać wcześniej niż pierwszy się pojawił, może nerw mu puścił.

Obejrzałem to na 1x, nic specjalnego nie dało się wychwycić, oprócz tego pre-fire. Ciągle lata na B, bo lubi. Stanowczo za mało jak na perma. Nie będę do nikogo go porównywał, bo to by odbiegało od tematu.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#6) Napisano 27 sie 2015, o 16:31

Użytkownik ZoRRo napisał:
21:30 - zatrzymując moment zeskoczenia BOSKIego, nie było szans aby zobaczył ten moment przez ściany, bo cały czas był odwrócony plecami do B! I cofnął, bo nikogo na B nie było, a przeciwnik został sam?
22:30 - ogólnie to była jego 3 runda. W 1 i 2 nie mógł wejść, bo od razu miał przeciwnika do strzelania, chociaż też chciał pewnie skracać.
23:40 - gra ciągle to samo, nie przesadzajmy ze słowem "szaleństwo" - ja twierdze, choć mnie nie było, że po tym właśnie killu Leon się poskarżył na czacie adminów :D (a Leon jak wiadomo to Leon)
25:00 - słychać było jak skurwysyn, stado rozpędzonego bydła :D
26:00 - tak, zaczął strzelać wcześniej niż pierwszy się pojawił, może nerw mu puścił.

Obejrzałem to na 1x, nic specjalnego nie dało się wychwycić, oprócz tego pre-fire. Ciągle lata na B, bo lubi. Stanowczo za mało jak na perma. Nie będę do nikogo go porównywał, bo to by odbiegało od tematu.


Był płacz na u@ ze odpalony biega. Zszedłem na spec sprawdzałem go i poszedł ban może za szybko i dlatego jest tak jak jest. Na obronę powiem tyle że to pierwsza taka moja akcja ale teraz po prostu gdy będę mieć wątpliwości to po świece więcej czasu na sprawdzenie. Bo dla Leona praktycznie każdy jest odpalony. :) Niech szanowna administracja ogarnie temat i tyle ode mnie. Pozdrawiam ;)

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#7) Napisano 27 sie 2015, o 16:41

Skoro nałożyłeś bana, to rozpisz demko. Od tego jesteś!
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

2K.

  • Awatar użytkownika

(#8) Napisano 27 sie 2015, o 17:15

21.30 cofnij sobie do momentu 21.24.63 (dokładny czas) wtedy zobaczyłem model jak zeskakuje z domku na BS i tylko głupi poleci od razu za fragiem jak wcześniej z nim walczyłem (on miał awp)a to jest moment 20.19

22.30 sekundę wcześniej słychać tupnięcie gracza i wycelowałem w niego wielkie mi rzeczy taka sytuacja nawet nie podlega rozpisaniu (standardowa akcja)

23.40 jak byś nie zauważył szerloku ta sama sytuacja była rundę wcześniej 22.06 i tam już wh nie ma a jak robię to samo w następnej rundzie i zabijam model to już wh i odpalony Litości stary.

25.00 wiesz kiedy ja ich słyszałem w domu jak oni byli przy schodach a czas na demku to 24.48

26.00 słyszę ich na 26.03 ustawiłem się od razu jak tylko zaczęła się runda przy skrzynce to normalna pozycja. Tutaj nie ma o czym mówić słuchać wszystko jak na dłoni. Standardowa akcja.

Rozpisującemu zalecam zakup lepszych słuchawek i nauczenie się gdzie jest akcja spalona a gdzie nie.
Ostatnio zmieniony 27 sie 2015, o 17:25 przez 2K., łącznie zmieniany 2 razy

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#9) Napisano 27 sie 2015, o 17:23

@zielone_jon.. nie poddawaj się tak łatwo, może masz rację, walcz o swoje!
Tymczasem, [AMXBans] "2K" <VALVE_ID_LAN> has been successfully unbanned
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#10) Napisano 27 sie 2015, o 18:13

Użytkownik huti napisał:
Skoro nałożyłeś bana, to rozpisz demko. Od tego jesteś!

Jak nie widzisz demka rozpisanego to okulista się kłania. Wczoraj poprosiłem mańka o rozpiskę i mi pomógł jest jest.

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#11) Napisano 27 sie 2015, o 18:17

Użytkownik zielone_jon.. napisał:
Użytkownik huti napisał:
Skoro nałożyłeś bana, to rozpisz demko. Od tego jesteś!

Jak nie widzisz demka rozpisanego to okulista się kłania. Wczoraj poprosiłem mańka o rozpiskę i mi pomógł jest jest.


Oczywiście, że widziałem rozpisane demo. Ale łatwo jest na kogoś zrzucić swoją robotę. Nawet się do tej rozpiski nie odniosłeś. :spiacy:
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

CrEaToR.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 31
  • Dołączył: 8 lut 2015, o 11:38
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 1

(#12) Napisano 28 sie 2015, o 22:52

Proszę Paranormal
21:30 - Gdy gracz Boski zeskoczył z podestu na b tupnął ale dalej szedł po cichu podejrzany nie mógł o nim wiedzieć a i tak wychylił się z drzwi z kuchni z pri-faierem prosto w głowę.
22:30 - Podejrzany chodząc po domkach na b nic nie sprawdził i wychodząc z zakrętu na b nie mógł usłyszeć gracza Deyna a i tak strzeliał prosto w głowe .
23:40 - Leon nawet nie zauważył przeciwnika w apartach a już dostał głowę (podejrzany podchodzi na shiwcie a leon sie nie ruszał więc nie było go słychać).
25:00 - Moim zdaniem słyszał domki na b .
26:00 - Podejrzany ustawia sie za skrzynką i celuje celownikem na wyskosci głowy a gracz Gregu nawet sie nie wychylił porządnie a już dostał head shota .
Obrazek

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#13) Napisano 28 sie 2015, o 23:04

Użytkownik CrEaToR. napisał:
podchodzi na shiwcie .


Masz największe TAK jakie kiedykolwiek dałem w historii :D U made my day bro!
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#14) Napisano 28 sie 2015, o 23:11

Użytkownik huti napisał:
Użytkownik zielone_jon.. napisał:
Użytkownik huti napisał:
Skoro nałożyłeś bana, to rozpisz demko. Od tego jesteś!

Jak nie widzisz demka rozpisanego to okulista się kłania. Wczoraj poprosiłem mańka o rozpiskę i mi pomógł jest jest.


Oczywiście, że widziałem rozpisane demo. Ale łatwo jest na kogoś zrzucić swoją robotę. Nawet się do tej rozpiski nie odniosłeś. :spiacy:


Nie muszę Ci się tłumaczyć razem. Uzgodniliśmy rozpiskę ja mu powiedziałem gdzie mnie coś zaciekawiło. A on praktycznie uznał to samo dodał tylko jeszcze jedną akcję i tyle w temacie. Nie spinaj się bo żyłka Ci pęknie Panie perfekcyjny.

thC

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 143
  • Dołączył: 15 lut 2015, o 12:09
  • Postawione piwa: 30
  • Otrzymane piwa: 12

(#15) Napisano 29 sie 2015, o 07:56

Jonder mialem taka sama sytulacje a posta na 3 strony od teraz jak widze haxa to zawsze ss'y potem perm.
jak wrzuca ssy na strone to ich odbanowuje, wiem co mowie bo bylem w twoich butach. umili ci to gre nam wszystkim. :strzelaj:
One Spliff A Day Will Keep The Doctor Away. :ganja

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •