Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

patafiańskie społeczeństwo....

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#16) Napisano 28 gru 2015, o 01:00

Użytkownik Grand napisał:
Skoro wszyscy wiedzą to dawno powinno ich tu nie być, bynajmniej w roli admina bo tylko wstyd przynoszą :D To jest normalne że jak powiesz jedno słowo na admina to ban na tydzień ( widziałem i na więcej) bo przecież admin musi pokazać jakiemuś tam grajkowi gdzie jego miejsce w szeregu :D Ale tutaj na 5 godz za taki straszny wyczyn to Maniek dziś powinien dostać perma za słowa "Odwróć się kurcze faszysto" do konkretnej osoby,to tylko jeden zwrot :D Pozdrawiam

Zgloś się na admina i pokaż,że jesteś lepszy

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#17) Napisano 28 gru 2015, o 02:45

Widzisz ja z tej funkcji zrezygnowałem bo odechciało mi się współpracy z ludźmi takiego pokroju :D A adminem byłem chyba dość dobrym jako jedynym rygorystycznie podchodzącym do wykonywania swoich zadań a bardzo łagodnie do tego typu sytuacji z tego co pamiętam to nie miałem chyba żadnego bana za obrazę a jeśli były to byś to policzył na jednej ręce :) ( 110 banów 3 Ub)

Bez tej nieładnej części się obejdzie bo i tak nie na temat. Każdą skargę kierować proszę w osobnym temacie

No więc tak skoro Ty dałeś komuś za obrazę rodziców perma wnioskuję o przyznanie takiej samej kary Twojej osobie, dowód pisemnej obrazy powyżej w powodzie bana :) Dodam że będę oburzony jak administracja tego nie zrobi :) No chyba że są równi i równiejsi :D do pieca z nim !!!! Pozdrawiam

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#18) Napisano 28 gru 2015, o 08:01

Akurat ta sytuacja została wyjaśniona i zostałem za to ukarany,więc nie doszukuj się na siłę Panie idealny.Nie chcesz współpracy z ludźmi takiego pokroju jak my?To za kogo się uważasz?

Tabaka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21 mar 2015, o 00:17
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 30

(#19) Napisano 28 gru 2015, o 09:40

Cytuje Mańka
Z Mojego punktu widzenia mógł ktoś się poczuć urażony więc nie widzę w tym problemu . Na przyszłość będziesz wiedział aby się tak nie witać :papa1:


Tak się składa Maniuś, że jak ja gram to nagrywam sobie demo przy okazji i zaraz poszukam twoich odzywek na mikro i się zesrasz ze szczęścia jak trafisz na obiektywnych ludzi na tym forum.

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#20) Napisano 28 gru 2015, o 10:01

O kur*aaa !! Przypał :papa1: nie zesram się bo już Czarne BMW zaparkowane :peace:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

oallaa

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 124
  • Dołączył: 30 cze 2012, o 17:54
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 30

(#21) Napisano 28 gru 2015, o 10:31

Naprawdę? Ban za takie coś? Grand ma całkowitą słuszność. Przestańcie banować za takie luźne słowa rzucone w eter bo niedługo nie będzie z kim grać.

Z resztą chyba korona by z głowy adminowi nie spadła, gdyby najpierw zwrócił uwagę, że to jest obraźliwe i żeby wiecej tak się ktoś nie zwracał. Najlepiej bany rzucać na prawo i lewo, bo to najłatwiej i czuję się tę władzę... Jeżeli nie potrafi admin dotrzeć do gracza w inny sposób aniżeli banowanie, to ktoś taki powinien nie zajmować się administracją serwera.

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#22) Napisano 28 gru 2015, o 11:11

Użytkownik Grand napisał:
Widzisz ja z tej funkcji zrezygnowałem bo odechciało mi się współpracy z ludźmi takiego pokroju :D A adminem byłem chyba dość dobrym jako jedynym rygorystycznie podchodzącym do wykonywania swoich zadań a bardzo łagodnie do tego typu sytuacji z tego co pamiętam to nie miałem chyba żadnego bana za obrazę a jeśli były to byś to policzył na jednej ręce :) ( 110 banów 3 Ub)


Adminem akurat byłeś kiepskim bo nie potrafiłeś z kimkolwiek współpracować i miałeś w "dupie" innych adminów, jeśli pamiętasz o czym pisze.

Ban tutaj jak najbardziej słuszny, tak na poważnie może za długi ale na miejscu. Jak widnieje w zasadac, NIE OBRAŻAMY. Dla niektórych patafian to może nie być obraźliwe słowo, bo słyszą to może na codzień, ale tu sie szanujmy ok?
Obrazek

Tabaka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21 mar 2015, o 00:17
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 30

(#23) Napisano 28 gru 2015, o 11:30

Wymoderowano - chcesz złożyć skargę zrób to w osobnym temacie a nie dolewasz oliwy do ognia.

Tabaka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21 mar 2015, o 00:17
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 30

(#24) Napisano 28 gru 2015, o 11:52

Wymoderowano - chcesz złożyć skargę zrób to w osobnym temacie a nie dolewasz oliwy do ognia.

'Hunter

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 230
  • Dołączył: 8 lut 2013, o 13:53
  • Lokalizacja: Jutrosin
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 46

(#25) Napisano 28 gru 2015, o 12:11

Użytkownik ZoRRo napisał:
@Grand Nie musisz nagrywać, bo i tak wszyscy wiedzą jak to wygląda :)
Dobrze przynajmniej, że nie słyszysz to co czasami na kanale adminów się wyprawia, wystarczy KubeQ z Tosią to już normalnie nie pograsz.
A co admin to inny obyczaj, ja koło słowa "patafianie" przeszedłbym obojętnie.

A przytaczając taką historię. Pewnego razu, pewien gracz, na pewnej mapie zwanej de_train, zasugerował adminowi, że nie umie grać - zrobił to grzecznie, aczkolwiek ze stanowczością, odpowiedź była jakże zaskakująca "Zamknij mordę", odpowiedź wtedy napotkała się w tym samym tonie "sam zamknij mordę", już byłem przekonany, że ban jak nic będzie, ale obeszło się bez obrażeń i rozeszli się w miłości :piwko:
+coś z dd2
Obrazek




Ja tam na dd2 dostałem takim prowokującym tekstem na mikro od admina, odpowiedziałem "morda kapciu" i mnie wykopał z serwera :)
"Dam ci jedno takie słowo,
Jeden taki dzień.
Mam ogień który płonie i rozrywa cień
Znam chwile co jak nóż przecinają sznur.
Dam ci jedno takie słowo które zburzy mur."

Nacz0

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 148
  • Dołączył: 10 lis 2014, o 16:56
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 17

(#26) Napisano 28 gru 2015, o 13:12

Za moich czasów jakby ktoś tak powiedział, to co najwyżej dostałby kicka ale to bym musiał a. NIE MIEĆ HUMORU(RZADKIE ALE MOŻLIWE) b.MUSIAŁBYM MIEĆ CIĄG NA BANY :P. Jak dla mnie te 5 godzin to conajmniej jakby poruszył admina banującego dupę... tfu dumę :) ale z tego co widzę to na ffa dupa... tfu duma cały czas jest wysoko, mimo upływającego czasu :))) popieram GRANDA. KIEDDYŚ GRAŁEM NA FFA I NIE ZNAŁEM MAPY PRZYZNAJĘ SIĘ, raz jedyny wszedłem, i oczywiście pobiegłem tam gdzie Maniusiowi się nie podobało, chormony buzowały, dziewczyna nie dała, to się musiał wyżyć i mnie zjebać. Więc niektórzy się na adminów nie nadają, ale co ja będę. Albo mi sie wydaje albo w tym kodeksie pisze żeby upomnieć a potem banować(nie dotyczy czitów[muusiałem dodać bo zaraz Cement z Bańkiem będą dupy boleć o to :P ]) dodam jeszcze że TROCHĘ DYSTANSU PANOWIE I PANIE. :szczerbol: :szczerbol:
"Te kilka lat, kilkanaście lub kilkadziesiąt, Ci szybcy nie nadążają, mądrzy nie wiedzą, chcesz wiedzieć co tu się dzieje? Proszę cię bardzo, dziś w nocy samotni płaczą, a nadzy marzną"

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#27) Napisano 28 gru 2015, o 13:17

Świnta się skończyły i szleją :D Nie no dla mnie ban trochę śmieszny. Jak już wystarczyłby kick. Na DD2 nie raz ludzie witają się podobnymi miłymi zwrotami i nikt nie narzeka. Już nie bądźcie takimi "szeryfami kultury osobistej". Trochę dystansu polecam :)
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#28) Napisano 28 gru 2015, o 13:35

Za przeproszeniem Nacz0, ale Twój komentarz jest zbędny. Tym bardziej, że już do drugiej sprawy się mieszasz nie mając nic sensownego do dodania. Poza tym jesteś ostatnią osobą, która może tak mówić o adminach FFA źle, ponieważ Twój poziom wypowiedzi jest zerowy.
Aha, skoro mylisz się pisząc dupa i duma wystarczy użyć klawisza "backspace" i poprawić.
Obrazek
Obrazek

hempgru

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 203
  • Dołączył: 27 gru 2014, o 15:20
  • Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
  • Postawione piwa: 69
  • Otrzymane piwa: 12

(#29) Napisano 28 gru 2015, o 13:51

Proponuję zamknąć temat bo robi się gownoburza

Tabaka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21 mar 2015, o 00:17
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 30

(#30) Napisano 28 gru 2015, o 14:03

Jeśli nie zaczniesz się wyrażać odpowiednio to będę wszystko co piszesz moderował.

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •