Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

patafiańskie społeczeństwo....

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#31) Napisano 28 gru 2015, o 15:09

Proponuje kazdy kto wejdzie na serwer i nie powie Dzien dobry to ban na 1 h za brak kultury :D a tak serio to ogarnijcie majty bo spiete sa bardzo mocno :) Cenzura, poprawnosc polityczna oraz Arabysy WON :)


P.s mozna wymoderowac kto sie poczul urazony :D

Nerr-ka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 141
  • Dołączył: 17 wrz 2015, o 21:17
  • Lokalizacja: Legnica
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 136

(#32) Napisano 28 gru 2015, o 15:21

Jak jeszcze ktoś napisze, że gościu powinien dostać bana na tydzień, albo mu się należał - to po prostu wyjdę z siebie. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. No proszę Was - patafian to nie jest mega obraźliwe słówko, szczerze? Ja bym przeszła obok tego obojętnie, gdyby któryś z graczy w mojej obecności to napisał. To się nazywa dystans i poczucie humoru. Założę się, że na serwerze prócz admina jakieś 4 osoby to mogły zauważyć i na pewno nic nie odpisały, ani nie napisały na u@ że poczuły się urażone, a gracza proszę zbanować. To jest po prostu żenada. I przykro mi, że mówię to o koledze z jednej paki. Do teraz nie wiem kto go zbanował za to i nawet nie sprawdzę, ale jeżeli mamy iść tym tokiem myślenia to niektórzy admini powinni sami dostać bana na tydzień co najmniej, żeby nauczyli się trochę kultury, bo jak już jesteście adminami to reprezentujecie sobą jakiś poziom i powinniście ba nawet musicie zachowywać się trochę kulturalnie i podchodzić do gracza z szacunkiem, nawet jeżeli jedzie po Was jak po psie (przepraszam za to określenie). Niektóre sprawy się po prostu ignoruje, obraziłeś moją rodzinę? Okej dam Ci bana, ale to jest gra - po co dogryzać? Jeżeli za daleko odeszłam od tematu odgórnie przepraszam, ale ban nie jest całkowicie słuszny. Rozróżnijcie trochę ironie, sarkazm, humor od rzeczy i słów bardziej poważniejszych. Bo gdyby ktoś wbił na serwer i przez mikro powiedział "Cześć kur** przyszedłem Wam doje***" to w tej sytuacji postąpiłabym podobnie, albo po prostu kick. A i jeszcze skoro ktoś wytyka sobie to i tamto, to ostatnio jak grałam na serwerze, usłyszałam w moim kierunku słowa typu "Ku*** jak biegasz debilu", kolega sam nie wiedział, że to powiedział akurat do mnie. Wyszłam z serwera bo po co mam się kłócić publicznie.
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#33) Napisano 28 gru 2015, o 15:36

Proszę administrację o interwencję bo kisiel się robi. Druga sprawa Tabaka kołku nie wyjeżdżaj tu z nagraniami jak Nasze kochane PO tylko pokaż jak Ty tam się udzielasz gdy padasz?

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#34) Napisano 28 gru 2015, o 15:38

Należał mu się. I Wyjdziesz z siebie?

PS. Admin go zbanował, ale ja mu zwróciłem uwagę na tę odzywkę, więc słucham dalszych hejtów..
Rzucacie się o omijanie cenzury, a liżecie dupę jakiemuś czarodziejowi co się normalnie przzywitać nie potrafi. Sam święty nie jestem, ale nie obrażam nikogo (bez przyczyny), tylko napiszę wulgaryzm, ale to wolno.
Ostatnio zmieniony 28 gru 2015, o 15:40 przez Franco, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#35) Napisano 28 gru 2015, o 15:40

moje zdanie jest takie, za to dałbym kicka co najwyżej, bo szczerze mówiąc jedynym zajęciem adminów było by wywalanie graczy za obrażanie innych, my widzimy to co jest pod cenzurą i wiemy jakie słownictwo leci, jakie kur, jakie chu i inne epitety pod adresem graczy. Ja za takie obrażanie daje kicka albo upominam, jeśli nie skutkuje wywalam. Jak mówię to jest moje zdanie w tym temacie. Bez obrazy innych graczy, którzy inaczej myślą w tej kwestii i według nich to jest obraza zasługująca na bana:)

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#36) Napisano 28 gru 2015, o 15:56

OK ta sprawa się za bardzo przeciągnęła niepotrzebnie. Patafiańskie społeczeństwo nie powinno zobaczyć bana na dłużej jak godzina. Ok uważacie, że to przesada ale od takich zagrywek to się dopiero zaczyna. Podejrzewam, że w rl nazwanie kogoś patafianem nie przeszło by bez uwagi. Nie było by problemu gdyby ktoś zanim coś napisze pomyślał. Typowo dziecinna zagrywka bo co by się stało gdyby koleś nic nie napisał ?? No pewnie nic. A co się stało gdy to jednak napisał ?? Wywody na 3 strony o pierdołę. Ja chcąc czy nie chcąc uważam, że ban mógł być krótszy. Podkreślam "mógł być". Ale oceniając Czarodzieja napiszę, że "nie powinien tego pisać". Nie szukajcie winy u admina tylko dlatego, że ktoś ma "dziwne poczucie humoru". Nikt z dorosłych wchodząc na serwer tak się nie zachowuje. Chciał bym zauważyć, że tutaj nie została wyjaśniana sytuacja tylko powstały kłótnie pomiędzy graczami. No i do czego takie zachowanie prowadzi ?? Do niepotrzebnych sporów. Jestem zdania, że troling tłamsi się w zarodku czyli tzw. działania prewencyjne. Osobiście daję bany tylko za obrazę ale to pod bana 30 minutowego bym mógł podciągnąć choćby dlatego, że Czarodziejowi się to potrafi zdarzyć dosyć często.
Dziękuję za uwagę i zapraszam na serwery
Pozdrawiam
Temat zamykam.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •