Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

RANK = SRANK

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#1) Napisano 31 sty 2016, o 10:49

Witam, jestem wesoly Romek mam na przedmiesciu domek... :) a tak serio to temat dotyczy aktualnego RANKINGU. Gram w CS 1.6 poniewaz bardzo lubie te gre i gram dla przyjemnosci, oraz dla RANKU ktory jest czescia tej gry, komendy typu /top15 lub /rankstats sa kazdemu znane. W temacie RANK zalozonym 1-1-16 nie wypowiadalem sie, bo po co, zmany zawsze jakies musza byc zeby bylo ciekawie :) Ale obecny system naliczania punktow jest przynajmniej dla mnie zalosny i nie odzwierciedlajacy umiejetnosci gracza. Zeby nie pozostac goloslowny przedstawie wczorajsza moja sesje na FFA. Mapa de_westwood Arcanix konczy mape z wynikiem 30-9 nie podkladajac zadnej paki(bo kampi) i wynik... ledwo +. Mapa de_tuscan Arcanix gra cala mape i wynik 4-4( to juz koniec byl wiec mi sie nie chcialo), oraz podlozylem ze 4 paczki z wybuchem i co ? na koniec mapki +100... wiec jak to jest wycznacznik skilla to chyba ja jestem gupi :) Moja propozycja to reset ranku od 1 lutego i przywrocenie z 2015.

Ps. prosze o wypowiadanie sie osob ktorym przynajmniej troche zalezy na ranku i patrza na niego, a osoby ktore graja wylacznie dla gry nie zwazajac na wyniki jak nie maja nic ciekawego do powiedzenia to moze niech nie pisza.

Ps2. Prosze mnie nie hejtowac iz nie chodzi tutaj o gownoburze tylko o opinie i o +/-

Ps3. Jeden gracz w ogole mam nadzieje ze sie nie wypowie bo jest w ogole nie obiektywny a tylko mi dogryza bezsensownie, pochodzi z krakowa :)

mam nadzieje ze komus sie bedzie to chcialo czytac iz text jest wymagajacy poswiecenia 1min na przeczytanie :) dziekuje

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#2) Napisano 31 sty 2016, o 11:00

Tak wlasnie Arcampix, podkladanie i brojenie paki to skill, za spelnianie celow mapy jest sporo punktow, bo kazda gra ma przewaznie jakis cel i jesli realizujemy go to nazywa sie skill :D Kampienie na respie, potem "zapadniety shift" i dobijanie ludzi ocalalych z pola bitwy to slaby skill, realizowaniem zalozen gry i mapy bardziej pokazuje, ze ktos umie w to grac :D Mam nadzieje, ze czaisz baze hehe

Skoro temat sie pojawil to z mojej jest taka propozycja, zeby nie zabieralo tylu punktow jak bije nas ktos nowy (np dopiero jak nasz zabojca bedzie mial powiedzmy 50/100 fragow), bo czasem ktos odpalony wejdzie 1 raz na serwer i jak nas zabija tracimy bardzo punktow. To chyba jest troche niesprawiedliwe :D

:peace:
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

ForsakenKolektor

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 107
  • Dołączył: 29 cze 2015, o 20:14
  • Postawione piwa: 38
  • Otrzymane piwa: 18

(#3) Napisano 31 sty 2016, o 11:03

Ten rank jest wg. mnie lepszy, dla żartów sobie czasami pisze na czacie, że kocham nowy system naliczania i -40pkt na rozgrzewce XDD. Teraz jest ciągła walka o ranking, a wcześniej były ogromne różnice punktów, że było to nie do zdobycia, im dłużej grałes tym więcej punktów, czyli odzwierciedlenie no-lajfienia, a nie skilla, jestem za zostawieniem obecnego naliczania, chociaż ilość pkt za paczkę powinna być zmniejszona
Ostatnio zmieniony 31 sty 2016, o 11:07 przez ForsakenKolektor, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#4) Napisano 31 sty 2016, o 11:04

Kazdy gra jak umi :) mi wlasnie chodzi o naliczanie punktow ktory jest bardzo niesprawiedliwy. A ja nie twierdze ze mam skilla bo nie mam bo tylko kampie i jestem botem :) mam nadzieje ze ten post kazdego uszczesliwi ze sie przyznalem :)

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#5) Napisano 31 sty 2016, o 11:14

Nich zostanie jak jest Kampix jak Ci nie odpowiada to zmień serwer a nie cały czas nagonka o rank. Zamknijcie to !!

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#6) Napisano 31 sty 2016, o 11:22

Mialem juz nie dodawac postow w tym temacze ale musze jak widze takiego przyglupa jak TOSIA... gram tutaj ponad 1 rok albo i nawet 1,5 a tu taki wyjezdza ci z tym ze jak nie pasuje to zmien serwer... napisalem ze prosze o opinie osob ktorym zalezy przynajmniej troche na ranki oraz ze bez hejtu ale takie glaby jak ty widze tylko chca gownoburze rozpetac... Prosze o opinie na temat ranku a nie mojej osoby i nie bedzie taki SLABY admin jak ty decydowal czy zamknac to czy nie...

P.s na tym forum nic nie mozna zaproponowac bo takie osobniki z IQ -1 sie wypowiadaja nie na temat... wiem ze za epitety typu przyglup dostane bana na forum i licze sie z tym, ale chcialem byc mily i zaproponowalem zmiane a tu taki ktos ci wyjezdza od kampixow, zmien serwer i zamknac to... gorzej niz rozmowa z dupa w nocy. :kupa: :steamsalty:

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#7) Napisano 31 sty 2016, o 11:49

Ban na 6 godzin. Jak minie ban to sobie wtedy poczytasz opinie.
Ja na NIE. Powinienem od razu zamknąć temat bo był przerabiany.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

KubeQ.Pl

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 359
  • Dołączył: 22 kwie 2015, o 20:07
  • Lokalizacja: Opole
  • Postawione piwa: 161
  • Otrzymane piwa: 96

(#8) Napisano 31 sty 2016, o 12:01

Dajcie już spokój z tym rankiem, czy tylko po to gracie?
Jak się grać nie potrafi to i ranku się nie nadgoni :p ja na swój nie narzekam haha
Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#9) Napisano 31 sty 2016, o 12:16

Zamykam bo kolejna gownoburza sie rozpętała. Temat byl przerabiany.

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron