Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Z respa..., cele

Suruf

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 17
  • Dołączył: 21 maja 2013, o 20:16
  • Lokalizacja: Sosnowiec
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 13 cze 2013, o 15:59

Już od dłuższego czasu irytuje mnie zachowanie adminów na serwerze. Ludzie dostają bana za to, że walą z respa ( terro ) po upływie 30 sek. To może sobie zadajmy pytanie w takim bądź razie, co gracz terro ma robić w przypadku gdy całą anarchia załadowana jest ludźmi z CT, którzy jak płotki wychodzą tą bramą ? Mamy uciekać od nich ? Toczymy równą walkę z przeciwną drużyną z tym, że to terro dostaje bana za kampienie a CT za rasz już nie ? To ja się pytam jaka tutaj jest polityka ? To samo tyczy się "celów". Rozumiem, że one są nawet na serwerze FFA i nie mam nic przeciwko tylko dlaczego gdy zostaje czlowiek sam na 4-5 przeciwników ma iść i pchać się ( na pewną śmierć) np. do rozbrajania bomby ? Bardziej logicznym zachowaniem się gracza jest odpuszczenie i zatrzymanie ekwipunku niż pchanie się na śmierć ...
http://suruf.pl/ - Suruf Photography

PluszaczkoFy

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 1350
  • Dołączył: 21 paź 2012, o 13:08
  • Lokalizacja: Ostrołęka
  • Postawione piwa: 190
  • Otrzymane piwa: 90

(#2) Napisano 13 cze 2013, o 16:09

Czytam , czytam i mi się śmiać chce .

1.
Użytkownik Suruf napisał:
To może sobie zadajmy pytanie w takim bądź razie, co gracz terro ma robić w przypadku gdy całą anarchia załadowana jest ludźmi z CT, którzy jak płotki wychodzą tą bramą ?



To niech se kupi ak i idzie na b . Jak nie ogarnia AWM to niech idze na boty . Ma 30 sec byciu na respie , to bardzo dużo , żeby przejść np do trupa .


2.
Użytkownik Suruf napisał:
To samo tyczy się "celów". Rozumiem, że one są nawet na serwerze FFA i nie mam nic przeciwko tylko dlaczego gdy zostaje czlowiek sam na 4-5 przeciwników ma iść i pchać się ( na pewną śmierć) np. do rozbrajania bomby ? Bardziej logicznym zachowaniem się gracza jest odpuszczenie i zatrzymanie ekwipunku niż pchanie się na śmierć ...


Ryzyk fizyk , może akurat zabije wszystkich , wszystko jest w tej grze możliwe . Lepiej iść na pewną śmierć niż żałować , że się rundy nie wygrało . Mało było takich sytuacji , że 5 vs 1 było i ten 1 wygrywał ? Pomyśl logicznie .
Użytkownik Poison2607 napisał:
Zajebiste widoki, Hiszpania piękne miasto :)

fuck bad guy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 933
  • Dołączył: 13 gru 2012, o 15:25
  • Lokalizacja: KALISZfornia, WLKP
  • Postawione piwa: 453
  • Otrzymane piwa: 207

(#3) Napisano 13 cze 2013, o 16:14

Co do "celów" to według mnie masz rację, z kolei co do kampienia na respie TT... różne są przypadki/akcje. Według mnie, jeśli snajper nie ma paki a jest kilku żywych w teamie to może latać po tym respie od wejścia do trupa przy B do samej pochylni na respie, ale nie wyczekiwać godzinę patrząc na anarchię bądź trupa.
bad guy aka. white (J) back to the game!
Obrazek

Suruf

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 17
  • Dołączył: 21 maja 2013, o 20:16
  • Lokalizacja: Sosnowiec
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#4) Napisano 13 cze 2013, o 20:00

Użytkownik D2 white napisał:
z kolei co do kampienia na respie TT... różne są przypadki/akcje. Według mnie, jeśli snajper nie ma paki a jest kilku żywych w teamie to może latać po tym respie od wejścia do trupa przy B do samej pochylni na respie, ale nie wyczekiwać godzinę patrząc na anarchię bądź trupa.

Swoją wypowiedzią własnie miałem to na myśli ( może źle ją sprecyzowałem ). Zrozumiałe jest zachowanie adminów banujących za stanie na respie w przypadku który opisałeś, ale są również przypadki kiedy człowiek cofa z B i stanie na chwile na respie.
http://suruf.pl/ - Suruf Photography

KarinaNML

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 705
  • Dołączył: 21 maja 2011, o 01:01
  • Lokalizacja: Kraków / Niepołomice
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 12

(#5) Napisano 13 cze 2013, o 20:13

Wątpię że ktoś dostaje bana że napieprza z respa tt od razu :)
Chyba kolego przesadzasz. Jest powiedziane że tt ma wychodzić z respa a nie kampić tam z awkami ;) więc bany lecą i będą lecieć jeśli ktoś nie potrafi dostosować do zasad serwera, i tyle. Po za tym mówisz o wracaniu z B przez respa :) spoko nikt nie mówi że nie wolno ale bana za to nie ma :) i wątpię żeby ktoś zbanował za to że ktoś sobie wraca... Tyle ode mnie.
Możesz zobaczyć, to czego inni nie widzą
Wystarczy, że uniesiesz wzrok ponad horyzont!

Yayabuzza

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1061
  • Dołączył: 23 cze 2011, o 09:54
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 203
  • Otrzymane piwa: 156

(#6) Napisano 13 cze 2013, o 20:40

powiem tak, jeśli ktoś rundę w rundę stoi z awm na respie i wyczekuje, mija 30 sec stoi dalej, mija minuta i jakowych dalszych ruchów w stronę bsa nie ma - banuje za cele
a to ze ktoś tam rundę stoi to niech stoi, to ze cofa z b na a to niech cofa, ale to ze paka leży, ct idzie rozbroić a on obsrany po pachy zamiast bronic paki to ucieka żeby zachować to wiadomo ze za to należy się kick/zgładzenie ;) chociaż częściej kończy się na upomnieniu

chyba zbyt rygorystycznie do tego nie podchodzę

kLr

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 18 maja 2013, o 21:23
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#7) Napisano 15 cze 2013, o 02:47

dobra , a kto odniesie sie do troche odwrotnej sytuacji, gracz w CT zabije raszujacego TT z paką która spada na resp CT- po czym zostaje wywalony za "kampienie w respie..." :>
Obrazek

Soni

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 887
  • Dołączył: 12 sie 2011, o 17:27
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 20

(#8) Napisano 15 cze 2013, o 09:26

Użytkownik kLr napisał:
dobra , a kto odniesie sie do troche odwrotnej sytuacji, gracz w CT zabije raszujacego TT z paką która spada na resp CT- po czym zostaje wywalony za "kampienie w respie..." :>

Wtedy nie jest to sprawiedliwe, bo przecież gracz CT pilnuje paki. :)
Ale jeżeli gracz z drużyny CT dostał kicka to admin pewnie nie zauważył paki której pilnował wywalony gracz.

ktos

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 661
  • Dołączył: 29 sie 2012, o 16:04
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Postawione piwa: 365
  • Otrzymane piwa: 141

(#9) Napisano 15 cze 2013, o 14:54

Użytkownik kLr napisał:
dobra , a kto odniesie sie do troche odwrotnej sytuacji, gracz w CT zabije raszujacego TT z paką która spada na resp CT- po czym zostaje wywalony za "kampienie w respie..." :>


Chyba na ffa tak jest, bo a dd2 na pewno tak nie ma...
Obrazek

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#10) Napisano 15 cze 2013, o 15:13

Jeju ludzie wchodząc na serwer jest napisane, ze TT nie stoi na respie dłuzej nic 30 sekund, jeszcze nigdy nie banowałem i nie spotkałem sie, zeby ktos z CT pilnując paki na respie dostał bana... Ta zasada dotyczy tylko kamp TT którzy stoja i tylko czekają, az ktos wyjdzie z długiej co jest niedopuszczalne i u mnie taki koles na 100 % dostanie bana jesli uda mi się to wyłapac, a co do wracania z bs-a b na a, czy odwrotnie nikt bana nie dostanie, gdyz jest to dozwolone, a często nawet wskazane dla dobra teamu ;)
Pozdr Kubi


Edit: Zamykam

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron