Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Drobna pomoc?

Masz problem z CS ? - wyraź "To".

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#1) Napisano 2 sie 2013, o 15:21

Siema. Wczoraj jeszcze wszystko było pięknie i na nic nie mogłem narzekać, lecz do czasu.. Jakoś do południa laptop mi działał jak zawsze na najwyższych obrotach, ale zachciało mi się nowych gier, nie wiem może to przez to, ale do rzeczy.

Pobrałem dwie gry przez Utorrent, obie nie zadziałały, po czym patrze, a laptop z dupy obniżył swe możliwości.. Zawsze grałem na najwyższych wymaganiach w każdą grę np. GTA 4, FIFA 13, NBA 2K13, FAR CRY 3 itd, wszystkie nówki i nigdy problemu nie było. A tu wczoraj wracam do chaty odpalam kompa i patrze PES 13 (na moje gra o słabych wymaganiach sprzętowych) odpalam a tu dupa, problem z grafiką, mój komputer nie spełnia wytycznych, szok. To samo zawsze odpalał mi się steam razem z włączeniem kompa, a teraz nawet milion razy klikając na ikonke steam, pokazuje mi się na ułamek sekundy info a aktualizacji i znika, nawet nie zdąże przeczytać o co chodzi, zero dostępu do wszystkiego..

Reinstall steam to i tak na moje za mało, nie wiem czy coś poprawi, poza tym jedyne co może poprawić to dostęp do CS'a, ale mi tu chodzi o powrót do wcześniejszego stanu mojego kompa. Zawsze z każdym problemem technicznym dawałem sobie radę, więc tu właśnie kieruje do Was pytanie, czy wie ktoś co robić? Z góry mówię, że przywracanie systemu nic nie dało.

Pozdrawiam i liczę na jakiekolwiek przydatne porady.

KarinaNML

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 705
  • Dołączył: 21 maja 2011, o 01:01
  • Lokalizacja: Kraków / Niepołomice
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 12

(#2) Napisano 2 sie 2013, o 15:26

Może to jest jakiś wirus ? :/ bo aż dziwne że tak szybko by się tak zmieniło reagowanie kompa ;)
Możesz zobaczyć, to czego inni nie widzą
Wystarczy, że uniesiesz wzrok ponad horyzont!

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#3) Napisano 2 sie 2013, o 15:35

Na moim kompie skanowanie trwa około 6 h (250gb + muzyka robi swoje :D ), więc na razie się z tym wstrzymam, ale na pewno jutro jak nie pojutrze tego dokonam, bo być może jakiś wirus się wdarł niepostrzeżenie na kompa. Dzisiaj nie mam na to czasu, a zrobiłbym to tyle, że za chwilę wychodzę, więc pomyślałem, że może ktoś mi oszczędzi tych kilku godzin skanowań ;) Ale dziękuję, jeżeli to skanowanie jutrzejsze faktycznie mi pomoże to stawiam piwko :)

KarinaNML

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 705
  • Dołączył: 21 maja 2011, o 01:01
  • Lokalizacja: Kraków / Niepołomice
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 12

(#4) Napisano 2 sie 2013, o 15:39

Zawsze możesz zrobić skanowanie przed uruchomieniem komputera jest taka opcja a Avast zajmuje troche ale mi np dość pomaga ^^ i jest skuteczniejsze ^^
Możesz zobaczyć, to czego inni nie widzą
Wystarczy, że uniesiesz wzrok ponad horyzont!

Yayabuzza

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1061
  • Dołączył: 23 cze 2011, o 09:54
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 203
  • Otrzymane piwa: 156

(#5) Napisano 2 sie 2013, o 15:57

Jest parę programów które powinny pomoc tzn CCleaner lub Combo Fix , ale to zapewne potrwa przy tak dużej ilości muzyki :-)

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#6) Napisano 2 sie 2013, o 15:57

Powinieneś mieć opcję przywracania systemu do poszczególnego dnia. Menu Windowsa -> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu.

kacpi.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 494
  • Dołączył: 22 maja 2012, o 12:01
  • Lokalizacja: Hannover
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 13

(#7) Napisano 2 sie 2013, o 16:16

Zgraj sobie muzyczke na plyty czy cos i niestety czeka cie format .. mialem to juz z 3 raz i dopadlo mnie to tez 2 dni temu ale po formacie jest wszystko pieknie :P wiele osob mi z tym problemem pomagalo jakies programy cos w biosie itp itd ale to nie pomagalo

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#8) Napisano 2 sie 2013, o 16:27

Muzyke akurat można usunąć, bo w necie tego wuchte, po prostu chodziło mi o to, że nie chce mi się czekać przy tym skanowaniu ;) Spróbuje z tym skanowaniem, potem z tym co Yaya podał i jak nie pomoże to zrobię tego formata ;)

Posion pisałem już, że przywracanie systemu nic nie daje.

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#9) Napisano 3 sie 2013, o 17:34

ja popieram pomysl z CCleaner dobrze jest go odpalic raz na miesiac chociaz zeby ci lapka przeczyscilo
Obrazek
Obrazek

Onanizer

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 308
  • Dołączył: 13 cze 2012, o 22:52
  • Lokalizacja: Rumia
  • Postawione piwa: 12
  • Otrzymane piwa: 9

(#10) Napisano 3 sie 2013, o 18:39

Combo Fix to jest najlepsze rozwiązanie jeśli masz oryginalny system i chcesz wyłapać wirusy . Uwaga z tym programem bo niektóre sterowniki nie podpisane cyfrowo usuwa .
BTW jeśli Ci komp skanuje 250 bg przez 6 h to jak mają chodzić najnowsze gry.
Obrazek

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#11) Napisano 3 sie 2013, o 18:48

Gier mam kolejne 200gb, ale to już inna sprawa, po prostu tego nie dopisałem, a muzykę już usunąłem, wuchte gier również, teraz skanowanie się robi, tym Ccleanerem zrobiłem i narazie efektów nie widzę. Spróbuje tym Combo fixem, ale wątpie, że to coś da i będę zmuszony wykorzystać pomysł Kacpra. A system oryginalny w 100% i nic w nim nie podkręcałem, bo na moje na tą chwile to wystarczy.

Onanizer

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 308
  • Dołączył: 13 cze 2012, o 22:52
  • Lokalizacja: Rumia
  • Postawione piwa: 12
  • Otrzymane piwa: 9

(#12) Napisano 3 sie 2013, o 19:37

Masz 200 gb gier i wszystkie są oryginalne to ok. combo usunie ci wszystkie cracki i wszystkie "witaminki" jeśli masz stery podrasowane .
Obrazek

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#13) Napisano 3 sie 2013, o 19:45

Właśnie o to chodzi, że oryginalne to one nie są ;) Jedyne co oryginalnego mam to komp :D Ale coś czuje, że bez formatu się nie obejdzie..

kacpi.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 494
  • Dołączył: 22 maja 2012, o 12:01
  • Lokalizacja: Hannover
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 13

(#14) Napisano 3 sie 2013, o 19:52

Cztli kto ma racje ?:)

Nastepnym razem bedziesz musial pomyslec o tym wczesniej bo takie zachowanie komputera jest w 80 % przez virusa , ktorego zazwyczaj nie da sie wyleczyc programem :P

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#15) Napisano 3 sie 2013, o 20:05

Ale powiem Ci, że niby jest lepiej po tym Ccleanerze, Combo Fixie i skanowaniu, bo chyba wymagania wróciły do normy, ale nadal mi steam nie chce czytać, więc mam nadzieję, że sam reinstall wystarczy, ale zobaczymy później jak wrócę i wszystko poukładam w całość, mam nadzieję, że Ty nie masz jednak tej racji :D

Wróć do Problemy



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron