Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[DD2] kasza ultra skill [Wydzielone]

KASZA2003

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 13
  • Dołączył: 27 gru 2013, o 20:34
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 2

(#1) Napisano 1 sty 2014, o 16:53

Czekałem na to :D. Wrzucaj śmiało i rozpisuj, chętnie zobaczę co tam wydusisz z tych czasów.
http://www.youtube.com/watch?v=1vXNaayFs1Q

Prawo ponad prawem, państwo w państwie
Manipulacja całych ludzi mas
Serwowane nam kłamstwo na kłamstwie
Otworzyć oczy obudzić się czas

tekno1337

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 63
  • Dołączył: 1 maja 2013, o 16:27
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 9

(#2) Napisano 1 sty 2014, o 18:58

nawet mi sie nie chce tego dema sciagac , bo po 5 min twojego pova juz wiedzialem ze ostro na wh smigasz , i niech ktos ogarniety to zobaczy zeby nie bylo tak samo jak z hebrajskim

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#3) Napisano 1 sty 2014, o 20:46

Myslalem, ze na demku zobacze dobrego gracza, a tu rozczarowanie, nie wiem 'moze' (napewno) nie doszedlem do siebie, ale ja w jego grze widze tylko duuzo farta i jakies niesamowite info. Popieram czasy jakie podał Czarnuch dla mnie te akcje jak i wgl jego gra jest spalona.

Szyderca

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 05:00
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 37

(#4) Napisano 1 sty 2014, o 22:52

jeżeli chodzi o aima, to na pewno po HLTV nie będę tego oceniał, bo taka ocenia nie ma najmniejszego sensu.
w weekend zajmę się oceną tego demka pod względem WH.

Qel, to steam 2k6 a nie 2k3 :P

Pozdrawiam
Obrazek

W imię dążenia do tego by być prawdziwym
W imię tej siły zwanej przez ludzi niemożliwym


sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#5) Napisano 1 sty 2014, o 23:06

Nie oglądałem dema, jutro to zrobię:) Ale mam jedno pytanie do was. Na co mu WH skoro potrafi strzelać takie banie, kiedy już zobaczy przeciwnika?
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

MLoDY11

    Admin serwera:
    ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • ABW CSL!
  • Posty: 298
  • Dołączył: 10 mar 2013, o 22:37
  • Postawione piwa: 31
  • Otrzymane piwa: 27

(#6) Napisano 2 sty 2014, o 08:12

Użytkownik Kubi napisał:
Myslalem, ze na demku zobacze dobrego gracza, a tu rozczarowanie, nie wiem 'moze' (napewno) nie doszedlem do siebie, ale ja w jego grze widze tylko duuzo farta i jakies niesamowite info. Popieram czasy jakie podał Czarnuch dla mnie te akcje jak i wgl jego gra jest spalona.

A co Ty się spodziewałeś zobaczyć?... Boski dotyk? Jeśli nie widzisz nic specjalnego w grze to tym bardziej potwierdzasz, że jest to dobry gracz a nie odpał. U odpaleńców widać jakieś "specjalne" akcje, a jak ktoś jest dobry, to po prostu jest... Huti, crk czy inni też nie wykazują niczego specjalnego, a jakoś staty zawsze +20 przed wszystkimi. Ja nie oglądałem demka, może w weekend też się zabiorę, ale widziałem gre jego na serwerze i aima na pewno nie ma, a wh tak jak już było pisane, nie jest mu do niczego potrzebne, strzela wystarczająco dobrze.

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#7) Napisano 2 sty 2014, o 11:06

Użytkownik MLoDY11 napisał:
Huti, crk


Co do pierwszego się zgodze że zawsze na +20, ale jak przeczytałem tego drugiego to jebłem i leże jak śnieg w Stambule :wysmiewacz

Ja "zgłupłem". Co chwila patrze na kasze jak padne ( jeszcze sie cyhba nie zdarzyło żebym go nie oglądał jak padłem a on by żył ). Te głowy według mnie coś za łatwo wchodzą, celownik na klacie, a głowa zawsze wejdzie. Sam nie wiem, takie ciężkie 50/50. Demko obejrze w wolnej chwili.

TaylorDayWeed

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 160
  • Dołączył: 5 kwie 2013, o 17:49
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 50
  • Otrzymane piwa: 31

(#8) Napisano 2 sty 2014, o 11:24

Powiem tak. Krótko, ale treściwie.

Skubany, jest dobry. :)
.::Cheater::.
TaylorDayWeed
Obrazek
Obrazek

czarnuch

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 64
  • Dołączył: 18 cze 2012, o 23:12
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 4

(#9) Napisano 2 sty 2014, o 11:34

dzizas po samym movemencie mozna zobaczyc ze to lamus, zobacz jak sie porusza paranormal, wybuch czy huti a pozniej wlacz tego cwierka, i 05% killow head, no sorry jak by mial 30% to byl by dobry. mam dzis wolne to sobie rozpisze 2 demko bo widze ze ciezka sprawa, choc jestem pewien ze paranormal jak wlaczysz demko to zobaczysz jakiee "skillowe" te banie, biega z celownikiem w ziemie co jest normalne przy skanerach

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#10) Napisano 2 sty 2014, o 12:05

Dzisiaj, grając na innym serwerze sam byłem wyśmiewany o ten cały 'movement' przez gracza, który też nie najgorzej gra. I wiesz dlaczego? Tylko dlatego, że miałem statystyki 30:4. Ja sobie spokojnie biegałem i zabijałem, jego styl przypominał zaś, określmy to jako CSowe adhd. Ponadto cała banda nsów zaczęła na mnie wjeżdżać, obrażać, grozić, że mają demko etc. etc. Standard. Każdy ma swój styl gry, nie wiem jak według Ciebie powinien ów 'movement' wyglądać. Sposób poruszania się to kwestia indywidualna. Pamiętaj, liczy się efektywność, a nie efektowność (chyba, że Ty patrzysz inaczej).

Znowu zostałem wywołany do tablicy, nie wiem dlaczego. Tutaj powinniśmy oceniać demo kaszy, a nie moją, czy innych osób grę. Są dwie możliwości, albo rzeczywiście się odpala, albo po prostu gra świetnie. To właśnie to mamy ocenić. Jeżeli gra czysto, to o niebo lepiej ode mnie, takie są fakty. Sam czasami nie dowierzam, że można tak śmigać w te karabiny, a przecież gram już kawał czasu.

Demo oczywiście pooglądam, ale ja do oceniania i wydawania werdyktów się nie nadaję. Są bardziej kompetentni ode mnie w tej kwestii.
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

KASZA2003

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 13
  • Dołączył: 27 gru 2013, o 20:34
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 2

(#11) Napisano 2 sty 2014, o 13:14

Ehh czarnuch pisz sobie co chcesz, w tym wypadku tylko sam się ośmieszasz :). Nie gram na żadnych wspomagaczach, ja rozumiem że nie potrafisz tego zaakceptować tego że ktoś gra lepiej. Spoko, czekam na następne :)... haha
http://www.youtube.com/watch?v=1vXNaayFs1Q

Prawo ponad prawem, państwo w państwie
Manipulacja całych ludzi mas
Serwowane nam kłamstwo na kłamstwie
Otworzyć oczy obudzić się czas

bzzzyyyQQQuś

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 2212
  • Dołączył: 11 maja 2012, o 16:00
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 307
  • Otrzymane piwa: 107

(#12) Napisano 2 sty 2014, o 13:27

nad czym wy myślicie ? to słabe -,- ...

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#13) Napisano 2 sty 2014, o 14:10

Demo oglądałem razem z cRk i stwierdziliśmy, że nie gra na WH, a tym bardziej na aimie... Demo hltv strasznie zlagowane, można się tylko zdenerwować :P Nie będę tutaj robił rozpiski bo to jest zbędne według mnie.

Z tego co wiem kasza strzela od 13 lat także doświadczenie robi swoje. Gdyby grał odpalony to już dawno jego steam byłby pobanowany na BL/AC.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

An.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 53
  • Dołączył: 7 paź 2013, o 16:44
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 3

(#14) Napisano 2 sty 2014, o 15:44

Cytat:
Każdy ma swój styl gry, nie wiem jak według Ciebie powinien ów 'movement' wyglądać. Sposób poruszania się to kwestia indywidualna. Pamiętaj, liczy się efektywność, a nie efektowność (chyba, że Ty patrzysz inaczej).


Jeżeli potrafisz "widzieć" mapę (czyt. wiesz, gdzie kto ginie, gdzie znajdują się Twoi sojusznicy i gdzie powstają "luki" dla przeciwnika, słyszysz, dostajesz info, widzisz jak skąd leci granat + cała reszta), to magiczną wiedzę można wytłumaczyć. CS to gra w której również trzeba myśleć, wbrew opinii wielu innych osób. Jeżeli oceniasz demko, zwróć na to uwagę.

Kasia

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 370
  • Dołączył: 4 gru 2013, o 19:29
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 40

(#15) Napisano 2 sty 2014, o 16:00

Ja rozumiem ,ze ktos gra dobrze,ale miom zdaniem odpalasz sie kolego!!A teksty typu gram 13lat to wiesz,te historyjki miedzy bajki mozesz wlozyc,Ja tez moge powiedziec gram od 2k2 co nie znaczy ze tak jest.przyznaj sie kupiles haxa na steama i wkrecasz ze taki pro jestes,xD

Huti moim zdaniem gra dobrze,ale raz mu idzie lepiej raz gorzej,nie mozliwe jest zeby powiedzmy przez 1-2 godziny grania caly czas ,az tak ci dobrze szlo@!@poprostu nie mozliwe,d

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •