Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Znalezione wyniki: 50

Wróć tam gdzie byłeś

patafiańskie społeczeństwo....

autor: ZoRRo
27 gru 2015, o 23:18
 
Grand Nie musisz nagrywać, bo i tak wszyscy wiedzą jak to wygląda :)
Dobrze przynajmniej, że nie słyszysz to co czasami na kanale adminów się wyprawia, wystarczy KubeQ z Tosią to już normalnie nie pograsz.
A co admin to inny obyczaj, ja koło słowa "patafianie" przeszedłbym obojętnie.

A przytaczając taką historię. Pewnego razu, pewien gracz, na pewnej mapie zwanej de_train, zasugerował adminowi, że nie umie grać - zrobił to grzecznie, aczkolwiek ze stanowczością, odpowiedź była jakże zaskakująca "Zamknij mordę", odpowiedź wtedy napotkała się w tym samym tonie "sam zamknij mordę", już byłem przekonany, że ban jak nic będzie, ale obeszło się bez obrażeń i rozeszli się w miłości :piwko:
+coś z dd2
http://i.imgur.com/ZxEALYM.png

Galeria v.2

autor: ZoRRo
27 gru 2015, o 23:40
 
Pewnej nocy na dd2, godzina 03:37.
Obrazek

Pomoc w wyborze internetu.

autor: ZoRRo
6 mar 2015, o 01:39
 
Kolega podesłał temat, więc pewnie chce abym się wypowiedział :)
Mam Netie... ale to później.

Najpierw zadzwoń do poszczególnych firm i dowiedz się czegoś na temat możliwości technicznych w twojej lokalizacji. Vectra, UPC, Multimedia, Netia-Gigakablówka. Jak się okaże, że któraś z nich posiada u Ciebie kable to bierz :) Jeżeli nie... to pewnie pozostaje wyłącznie oferta na kablu telefonicznym. I tutaj też niestety trzeba dowiadywać się na temat możliwości technicznych, bo po co Tobie potrzebne 50Mbps, jeżeli maksymalną prędkością dla Ciebie może być 10Mbps czy 20Mbps. Trzeba podzwonić.

A teraz o Netii. Miałem 2 lata, oferta do 20Mbps (75zł z telefonem/bo trzeba mieć telefon stacjonarny gdzieś albo płacić za utrzymanie łącza), przez 8mc miałem 16Mbps, bo na tyle łącze pozwalało. Później mi narzucili 10Mbps, pisząc do supportu nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie "Czemu mi Państwo obniżyiliście prędkość?", tylko odpowiedź "Dla Pana łącza maksymalna prędkość do 10Mbps". Teraz chcąc przedłużyć umowę, dzwoniłem i pisałem. Okazało się, że oferta dla stałych klientów jest o wiele gorsza niż dla nowych, naprawdę można rzec "do bani" i jeszcze gorzej. Posłałem rezygnację to oddzwoniono do mnie i zaprezentowano mi taką samą ofertę co miałem, ale już w kwocie 59zł i przystałem na nią.

Router Netia-Spot. Ogólnie bez większych problemów. Ustawienia pobiera automatycznie nawet po restarcie. Możesz stworzyć na nim 2 sieci bezprzewodowe, jedna jest używana "dla Ciebie", druga jako "fon" (dzielisz się internetem z użytkownikami tej sieci na całym świecie, ty udostępniając sygnał, masz darmowy dostęp do wszystkich takich samych punktów). Daje sobie radę z 6 urządzeniami na raz podłączonymi pod wi-fi, większej ilości nie testowałem, bo nie było takiej sposobności. Trzeba pamiętać, że taki router jest dzierżawiony i po zakończeniu umowy nie jest twoja własnością i trzeba go odesłać.
Czasami zdarzy się problem z sygnałem wi-fi, raz na 2 tygodnie. Sygnał jest widoczny, działa, ale nie mogę się z nim połączyć, ani na komputerze ani na urządzeniach mobilnych, ale restart routera załatwia sprawę.
Wolałbym odpowiedzieć na konkretne pytania, bo ciężko tak coś napisać.

p.s. nie testowałem routera w warunkach ekstremalnych, takich jak: rzucanie o ścianę, gryzienie przez psa czy przejeżdżanie po nim kółkami od fotela. zaba

NOWE MAPY: RATS, LIDL, MUSEUM, SURVIVOR

autor: ZoRRo
17 sie 2015, o 17:51
 
de_rats_1337 - TAK i NIE - osobiście uwielbiałem grać ratsy, ale wiem, że mają one tyle samo przeciwników co i zwolenników. Jeżeli już którąś bym miał proponować to raczej de_rats_kitchoon, przynajmniej fajna zabawa z lataniem byłaby i spadochronami. A na tym uważam, że będzie za trudno dla CT na 15 przeciwników.
de_museum - chyba jest kilka wersji... raz grałem takie w sam raz, raz było stanowczo za duże.
de_lidl - NIE
de_survivor - TAK

p.s. sam osobiście chciałbym zobaczyć raz na jakiś czas resztę map z podstawowego csa jak piranesi, chateau, torn, survivor, de_airstrip, a as_oilrig pomimo iż jest do wyboru i tak nigdy nie zostanie wybrane. Też mapy z CS:CZ by się nadało spróbować de_tides, cs_downed (moja ulubiona z tej gry), de_fastline, de_sienna, de_stadium, de_truth, de_vostok

Kretu [t] admin: Mayaha (Chrupus)

autor: ZoRRo
3 wrz 2015, o 19:47
 
Po jajach się drapał?
Muchę ganiał (mnie dzisiaj taka jedna spokoju nie dawała)?
A może po prostu poprawiał pozycję na siedzisku?

@Chrupusnie przesadzaj z tymi teoriami spiskowymi :dealwithit:
Lekkie przesunięcie celownika jest pomiędzy 1, a 3 screenem, więc chyba się jednak ruszał hmm

[FFA]Vinyl - Greg

autor: ZoRRo
4 wrz 2015, o 14:42
 
Już śpieszę z pomocą!

05:05 - Vinyl dołącza do gry. Rozgrywa 1 runde jako TT. Koniec.


p.s. demko z de_train, z FFA, z godziny gdzie dostał bana - http://s4.shooters.pl/hltva96d00b1/hltv-1509032131-de_train.dem.zip
p.s.2. Musiałem odpalić coL, więcej niż tą 1 rundę na trainie mi nie znalazł. Sprawdziłem HLStatx, 3 kills, 1 death. Czyli potwierdziło się, że rozegrał na naszym serwerze tą JEDYNĄ rundę.

Oceniamy utwór poprzednika

autor: ZoRRo
8 wrz 2015, o 01:58
 
-10/10 ja takie utwory wyłączam, zanim się zaczną, to działa na mnie jak płachta na byka

Halloween - Co? Jak? Gdzie? Dlaczego?

autor: ZoRRo
31 paź 2015, o 02:50
 
http://www.sclera-lenses.com/files/static_pages_files/images/halloween-banner.jpg

I. Geneza.
Początki Halloween sięgają starożytnego festiwalu celtyckiego pod nazwą Samhain.
Celtowie żyjący 2000 lat temu, [w miejscu dzisiejszej Irlandii, Wielkiej Brytanii i północnej Francji] świętowali swój nowy rok 1 listopada.
Dzień ten oznaczał koniec lata i żniw, oraz początek ciemnej, chłodnej zimy, [pory roku często utożsamianej ze śmiercią].
Celtowie wierzyli, że w noc poprzedzającą nowy rok granice pomiędzy światem żywych i umarłych zacierają się, a duchy zmarłych powracają na ziemię. Oprócz tego, że były one sprawcami kłopotów i niszczyły plony. Celtowie uważali, że obecność duchów zza światów ułatwiała Druidom, [celtyckim kapłanom] przepowiadanie przyszłości.
Dla ludzi całkowicie uzależnionych od zmiennego naturalnego świata, przepowiednie te stanowiły ważne źródło pociechy i wskazówki na okres długiej zimy.

W celu upamiętnienia tego wydarzenia, [31-go października] Druidzi palili ogromne święte ogniska, gdzie ludzie zgromadzali się aby spalać plony, zwierzęta, a czasem nawet ludzi, [jako ofiary celtyckim bóstwom]. Podczas tych uroczystości Celtowie odziani byli w kostiumy, [zazwyczaj posiadające głowy i skóry zwierzęce] i usiłowali przepowiadać sobie przyszłość. Kiedy uroczystość dobiegała końca, w swoich domowych paleniskach rozpalali oni ogień przyniesiony ze świętego ogniska. Miał on ich ochraniać w czasie nadchodzącej zimy.


II. Dlaczego dynia jest taka popularna w Ameryce?
To już wina Irlandczyków. Gdy masowo przybyli do Ameryki za kawałkiem chleba w latach 1845-1851.
Wraz ze sobą przywieźli także swoje zwyczaje i przesądy.
Irlandzka legenda mówi, że Jack oszukał diabła zachowując duszę. Kiedy Jack umarł nie mógł pójść do nieba z powodu swoich kontaktów z diabłem. Z tego samego powodu nie miał wstępu do piekła. Zawróciwszy go do ciemności, diabeł rzucił mu palący węgiel, [jako światło] który Jack włożył do rzepy, którą jadł. Podobno włóczy się on teraz po ziemi ze swoim lampionem, [stąd nazwa Jack-O-Lantern] szukając miejsca na spoczynek. Do dzisiaj w wielu miejscach Anglii i Ameryce Północnej świeczka z wyrzeźbioną w dyni twarzą ma odstraszać duchy i czarownice. Kiedy Druidzi brali członka rodziny, aby złożyć go w ofierze dla Samhain, pozostawiali na schodach domostwa dynię. Reprezentowała ona ofiarowaną osobę i gwarantowała, że nikt inny nie będzie zabrany w tym roku.


III. Ciasteczko albo psikus
Podczas celtyckich świąt Muck Olla, poprzebierani żebracy chodzili po domach, grożąc nieszczęściem jeśli nic nie otrzymali. W Anglii podczas obchodów Zaduszek był zwyczaj, że najbiedniejsi chodzili żebrać. Nazywało się to „wędrówką dusz,” podczas której obiecywano modlić się za każdą zmarłą osobę z domostwa, w którym otrzymano podarunek. Prezenty w dniu Halloween są dziś dawane niewinnym dzieciom, które w przebieraniu widzą jedynie łakocie i zabawę. Nie rozumieją jednak, że tak naprawdę podtrzymują pogańską, szatańską tradycję.


IV. Skąd nazwa "Halloween"?
W siódmym wieku Papież Bonifacy IV ogłosił 1-go listopada Dniem Wszystkich Świętych, [dniem ku czci świętych i męczenników].
Dzisiaj powszechnie wierzy się, że papież usiłował zastąpić celtyckie święto jakimś podobnym, ale związanym z życiem kościoła.
Święto to było nazywane również All-hallowmas, [co oznacza Dzień Wszystkich Świętych], a noc poprzedzającą je, [noc dawnego Samhain] zaczęto nazywać All-hallows, a ostatecznie Halloween.


V. A co z szatanem?
[z punktu widzenia zagorzałego katolika]

Przyjrzyjmy się w jaki sposób dzisiaj obchodzony jest Halloween. Czy nie koncentruje się na ciemności, śmierci, strachu, zniszczeniu i złu? Dominują wiedźmy, miotły, nietoperze, duchy, szkielety, śmierć i potwory. Przebieramy nasze własne dzieci za wiedźmy, diabły, wilkołaki i wysyłamy na ulice w ciemność, aby powtarzały pogański zwyczaj „trick or treat,” [w naszym wydaniu „ciasteczko albo psikus”]. Musimy zdać sobie sprawę, że praktyki w Halloween to nie poczęstunek, sztuczka, kawałek gumy lub cukierek.
Jest to dzień, który diabeł ogłosił swoim świętem!Źródło: http://www.zajezusem.com/

Halloween - Co? Jak? Gdzie? Dlaczego?

autor: ZoRRo
31 paź 2015, o 22:59
 
A.C.A.B#wislaq/AJ kto tu niby propaganduje? To jest wyłącznie informacja. W mediach, na ulicach i w innych miejscach coraz więcej tego się pojawia, więc kto chciałby wiedzieć co to jest, to sobie to przeczyta. Nikt tutaj nikogo nie nakłania, a na pewno sam tego nie robię, bo tego nie obchodzę. :zaba:

Ja to bym nazwał raczej poszerzaniem wiedzy.

Galeria v.2

autor: ZoRRo
13 lis 2015, o 20:58
 
A ja tutaj muszę Leona pochwalić, bo to do niego niepodobne haha
Obrazek

[FFA]KOWAL GRA PRO - Betoniarka

autor: ZoRRo
6 gru 2015, o 16:56
 
Nie na temat trochę, ale wczoraj poszło kilka permów za wyzwiska od Betona :)

cache i overpass na FFA

autor: ZoRRo
16 gru 2015, o 18:02
 
CACHE
(pierwsze to filmik, reszta screeny)

https://www.youtube.com/watch?v=fScbfd8YDAM http://files.gamebanana.com/img/ss/maps/56139109e8a44.jpg http://files.gamebanana.com/img/ss/maps/5613911a10868.jpg https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xla1/v/t1.0-9/12376714_769053406561440_5789397259719408060_n.png?oh=1375b88da0470ab32567176daace4891&oe=570FEAD2 https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12359875_769053433228104_7728433935607759776_n.png?oh=f4f49304f364230b303fe3912f535044&oe=5712BA02 https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/12341539_769053429894771_6310413072886939597_n.png?oh=cb75fe44f60914cd7544e3fe9550ca4b&oe=5722092B https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/12342679_769053409894773_4704794454002064201_n.png?oh=2f6d9c8ca5180a074737b69df6c8ef49&oe=571DDC18
Do pobrania stąd: http://expret.xyz/cstrike/maps/de_cache.bsp
Jedyny minus według mnie to tekstury na podłodze. Oczywiście są różnice względem csgo, jak np. brak filara koło widlaka.

OVERPASS
Podobno zostały do dokończenia szczegóły, więc na dniach pewnie wypuszczą oficjalną wersję, ale już można by zacząć o tym rozmawiać. Aktualnie przedstawia się tak
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12392061_975135975881628_5427694603866882358_n.jpg?oh=80f00b5a51aa8a841040a3d62d38b980&oe=56D56A54

Są jeszcze inne mapy od nich http://www.tatueugen.info/ , ale uważam, że standardowe nuki, dusty itd. mają się dobrze.

autor: Gość
 

autor: ZoRRo
12 sty 2016, o 21:19
 
Nie masz uprawnień, aby przeglądać to forum.

Tłusty Czwartek - Daj pączka.

autor: ZoRRo
7 lut 2013, o 11:12
 
Tłusty Czwartek - Święto króla Pączka

http://wstaw.org/m/2013/02/07/krol_paczek.png

Gdy uderzył wielki dzwon,
objął w świecie pączek tron,
Król przez wszystkich ukochany,
piękny, pulchny i rumiany,
W brzuszku wprawdzie miał on dziurę,
lecz w tej dziurze konfiturę.
Okazale i wspaniale siadł król Pączek na krysztale;
A wokoło jego dworki, wysmukłe, kruche faworki,
Na półmiskach legły szynki i kanapki i tartynki,
Co za hałas, co za gwar! Tańczy chyba ze sto par.
Bo za króla Pączka hula nawet dziaduś i babula...
Świat się cały w kółko kręci, tańczy, hula bez pamięci ( ... )

(J. Mączyński - Losy króla pączka)


A teraz na poważnie.
Czy wiesz w ogóle co to za święto?
Czy wiesz dlaczego pączek jest symbolem tego święta?
Oraz trochę ciekawostek.

I. Tradycja
Tradycja zabaw w ostatnim tygodniu karnawału sięga czasów starożytnego Rzymu, a dokładniej mówiąc wywodzi się z uroczystości związanych z kończącą się zimą i nadejściem wiosny. Rzymianie nie oszczędzali swoich głów i żołądków, bawiąc się hucznie przez kilka dni przy alkoholu i tłustych potrawach, m.in. pączkach.
Jednakże Polacy nie byli w tym gorsi. W tradycji chrześcijańskiej Tłusty Czwartek był początkiem Tłustego Tygodnia – okresu wielkiego obżarstwa i zabawy. Bawili się wszyscy - szlachta i służba, wdówki i mężatki, młode panny i starcy. Ostatnie dni karnawału nazywano wówczas mięsopustem, zapustem lub ostatkami. Cel był jeden - wyszaleć się i najeść się do syta przed zbliżającymi się 40 dniami postu. Początkowo nasi przodkowie zastawiali stół tłustymi kiełbasami, kaszą, słoniną, boczkiem i wódką. Najważniejsze, aby było jak najwięcej, jak najtłuściej i jak najweselej. Ówczesnymi pączkami były kulki z chlebowego ciasta, smażone na smalcu i nadziewane słoniną.
Pierwsze słodkie pączki pojawiły się w Polsce w XVI wieku. Były to wypieki w postaci racuchów, pampuchów i chrustu (lub inna nazwa – faworki). Pączki w tej formie, jaką znamy współcześnie, pojawiły się u nas dopiero w XIX wieku, stając się z czasem symbolem tego święta.

Ważnym elementem Tłustego Tygodnia były tańce. Domy, karczmy czy ulice wsi i miast pełne były pląsających, pijanych ludzi. Na wsi, która najdłużej zachowała swe dawne zwyczaje, do domów przychodziły osoby przebrane m.in. za postaci znane z obchodów kolędniczych : koza, niedźwiedź, konik, bocian (zwiastun wiosny). Wierzono powszechnie, że wraz z nimi przychodzi do domów dostatek i urodzaj. Po ulicach biegali mężczyźni poprzebierani za kobiety, czarne, rogate diabły i inne cudacznie przyodziane postacie, zaczepiając przechodniów, porywając ich do tańca, ściskając i całując.

Ciekawie wyglądały obchody Tłustego Czwartku w Małopolsce. Tam dzień ten określany był „Combrowym Czwartkiem”. Według XVII-wiecznej legendy, w ostatni czwartek karnawału zmarł wójt Combr, który zabraniał handlować kramarkom na krakowskim rynku. W każdą rocznicę jego śmierci handlujące kobiety urządzały wielką zabawę. Zaczepiały mężczyzn i za krzywdę jaką niegdyś doznawały od wójta Combra, brały na nich odwet, np. ściągając z nich okrycie lub zmuszając do tańca. Do dziś o spotkaniu w kobiecym gronie mówi się - babski comber.

Jeden z licznych przesądów związanych z tym dniem mówi, że jeśli ktoś nie zje ani jednego pączka, nie będzie miał szczęścia aż do następnego karnawału. Lepiej nie ryzykować! Nie ma wyjścia – kto chce się poczuć jak pączek w maśle, musi go zjeść.

Dziś pozostałością po dawnym Tłustym Tygodniu jest Tłusty Czwartek, choć i tak mniej hucznie obchodzony niż kiedyś.


II. Synonimy
mięsopust - zapusty, ostatki, buchasy, bachusowe święta, kusaki, kuse dni,


III. Przysłowia
"Kto w tłusty czwartek nie zje pączków kopy, temu myszy zniszczą pole i będzie miał pustki w stodole"
"Gdy w tłusty czwartek człek w jedzeniu pofolguje, łaskawy Pan Bóg grzech obżarstwa daruje"
"Tłusty czwartek pączkami fetuje a od Popielca ścisły post szykuje"
"Od tłustego czwartku do Zmartwychwstania - ścisły post się kłania"
"Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła"


IV. Pączek w liczbach
Średnio zjadamy 2,5 pączka na głowę. Czyli w dzisiejszym dniu cała Polska zje ich prawie 100mln.
1 pączek to 200-500 kalorii. Aby go spalić można wykonać następujące czynności:
- 3h spaceru
- 30min intensywnej jazdy na rowerze
- 35min biegania
- 40min tańca
- 45min jazdy na łyżwach


Bibliografia
http://www.mmzielonagora.pl/
http://www.bukowe.info
http://www.agroturysta.info.pl
http://www.wroclaw.pl/
http://babyonline.pl

WK3 vs BBB

autor: ZoRRo
5 mar 2016, o 16:58
 
Znaczy się, po rozpoczęciu rundy... zrobił reconnecta, aby mieć 800$ zamiast 2000$ :siema: ? Tak wynika z tego co przedstawiłeś.
48:56 - rozpoczyna się nowa runda
49:58 - robi reconnecta

Nowe mapy

autor: ZoRRo
8 kwie 2016, o 02:18
 
Dodano Ankietę. Możecie wybrać 1-3 map, a jeżeli nie podoba się żadna to zaznaczcie odpowiednią pozycję.

jak zrobić filmik z HLTV do konkursu

autor: ZoRRo
15 kwie 2016, o 01:41
 
@Kasia, od razu na głęboką wodę chcesz go wrzucić?

Tak na szybko ci napisze.
1. Fraps, Bandicam (ja tych używam bo są najprostsze) - wersje trial/próbne mają jakies limity (w bandicamie jest podana strona główna). Są też scracowane - to mówi samo za siebie - chyba nie muszę tłumaczyć.
2. W programie ustawiasz w jakiej jakości ma nagrywać, jaki skrót klawiszowy do start/stop, miejsce zapisu itp.
3. Taki program odpalasz przed uruchomieniem countera.

4a. pobierasz demko
4b. wrzucasz do folderu C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Half-Life\cstrike
4c. w consoli wpisujesz: viewdemo nazwa_pliku
4d. przewijasz do interesującego momentu i nagrywasz.
4e. używasz do tego skrótów klawiszowych start/stop , jakie sobie ustawiłeś.

Taki filmik już możesz wrzucić i się podzielić, jak chcesz prostą edycje jak dodanie tytułu, dodanie ścieżki dźwiękowej to najszybszą drogą wydaje się tutaj Windows Movie Maker, bo obsługa programów do tworzenia filmów to nie jest taka prosta jak pisanie w wordzie :D

Windows Movie Maker do pobrania stąd -> http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/get-movie-maker-download

Takie tam kiedyś, właśnie z wykorzystaniem WMM. -> https://www.youtube.com/watch?v=nbpfidqHB_o

Meczyk Admini FFA/DD2/DM vs Gracze FFA/DD2/DM

autor: ZoRRo
25 kwie 2016, o 20:53
 
Drogi @Arcanixie, ale aby zagrać mixa, to trzeba mieć countera w wersji steamowskiej :D

Prośba o usunięcie rs'a 1 (Maj)

autor: ZoRRo
1 maja 2016, o 14:41
 
Szkoda, że nikt się ciągle nie domyślił dlaczego to wrzuciłem.
Nawiązuje to do dyskusji z poprzedniego miesiąca. Nagle 1 rzecz nie pasuje i wielkie halo. - OK - Niech Wam będzie, to nie miejsce na pieśni religijne, serwer służy do rozrywki, dlatego w tym miesiącu są takie propozycje z mojej strony, a nie inne. I co teraz w nich nie pasuje?
- Czy jest tu pieśń religijna? - Nie.
- "Religie mi obrażajo" - Nie.
- Bo są wulgaryzmy? - No oczywiście, ale jak ktoś w poprzednich miesiącach dawał kawałki, gdzie były pedały i skurwysyny to CISZA!
- Bo "worek na głowę i za OJCZYZNĘ, potwór, nie potwór, ważne aby miał otwór" - Przepraszam, serio? Żaden patriota nie zareagował? - Nie mówcie, że w tym miesiącu kilkoro się znalazło.
- tutaj są przeróbki znanych hitów, jak o-zone dragostea din tei, bee gees stayin alive

Nie wiem po co ten temat w ogóle został zaczęty. Obeszło by się to bez komentarza z mojej strony, bo miały i tak one się nie pojawić. I naprawdę, argument typu "jestem wierzący" nie jest argumentem, bo jest bez uzasadnienia. "bo nie chcę"


p.s. Wiem, że został zamknięty, ale szkoda nie skorzystać z okazji aby o tym nie wspomnieć.

[INNE]_HunK_ - .i.$eku$z.i.

autor: ZoRRo
16 maja 2016, o 16:52
 
Program z aimbotem na pewno uruchomiony, ale podczas gry na naszym DM nieużywany - niewykluczone, że masz taką wersję nonsteama z witaminką :)
p.s. cs 1.6 dodawali ostatnio "za darmo" jeżeli kupowało się CSGO. Jak borykasz się z tym problemem od jakiegoś czasu i uważasz, że niczym się nie wspomagasz, to warto przedsięwziąć jakieś kroki i coś zmienić.

Może tutaj też spróbuję :*

autor: ZoRRo
24 cze 2016, o 16:45
 
Nie rozumiem was, to że nie do końca spełnia wymagania to od razu po nim jeździcie. Jednak niektórym upały już dały się we znaki.
/Zamykam do czasu pojawienia się właściwej osoby

[FFA]Lubie Niezle Piz8ac - Betoniarka

autor: ZoRRo
20 sie 2016, o 13:09
 
"jeśli obraza wystąpiła", no przecież nie ma obrazy, to normalne zwroty grzecznościowe?

L 08/20/2016 - 12:08:25: Lubie Niezle Piz8ac say "jak to gowno kampi" (dead)
L 08/20/2016 - 12:08:30: nOthinG :* "nie obrazaj" (dead)
L 08/20/2016 - 12:08:36: Lubie Niezle Piz8ac"japatamkurwo"
L 08/20/2016 - 12:08:37: Lubie Niezle Piz8ac "japa psie" (dead)

[INNE]Marshall - Wujo!(pl)

autor: ZoRRo
11 paź 2016, o 22:23
 
You must change your human skins. Here we don't allow to use colorful models. If you do that, we delete ban and you will get next screenshots to verify it.

[INNE]Marshall - Wujo!(pl)

autor: ZoRRo
11 paź 2016, o 22:47
 
You have been successfully unbanned. Enjoy.
@Wujo!(pl), temat otwarty, bo może masz coś do dodania.


Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron