Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Znalezione wyniki: 130

Wróć tam gdzie byłeś

autor: Gość
 

TEZIOVSKY TRAIN FULL AUTO

autor: CZK
13 cze 2014, o 18:09
 
Dla Twojej informacji, nie oceniłeś demka a moją osobę której nie znasz. Kolejne prowokacje będą odpowiednio potraktowane. Jako administrator nie zabraniam Ci wyrażać swojej opinii na temat, który znasz - jesteś pro, oceń demko, mnie nie znasz, więc na mój temat się nie wypowiadaj. Swoje gejowskiej buziaki zachowaj dla kolegów, pokolenie ciepłych kluch...

A odnośnie mojej gry, tak wiem, jestem słaby, nawet bardzo słaby jak na swój staż (czysto rozrywkowa zajawka), nigdy nie grałem esl'i, mixów i innych dupereli a jednak mimo wszystko zwykle jestem u góry tabeli. Ktoś w podpisie miał cytat ŚP. K. Górskiego "Gdy szczęście zaczyna się powtarzać, to to już nie jest szczęście."

Masz problem z moją osobą, ignoruj albo zmień sieć.


Odnośnie głównego wątku:

Teziovsky jakim programem ogarniasz demka? ;)

ban nie wiem za co od maluCZKa

autor: CZK
2 sty 2016, o 02:06
 
Ps. dziękujemy za zmianę ustawień. (patrz poprzedni temat o UB)

OGNISTKE PTAKI na ac

autor: CZK
6 cze 2014, o 14:03
 
Armagedon z Wami.

Nie wiem czemu temat podejmowany na forum. To, że ktoś został wrzucony na AC (z którym de facto nie współpracujemy) nie powinno mieć szerszego rozgłosu na naszym forum. Mecz dla zabawy a spięć więcej niż na budowie.
"Nie mów do mnie jak do swojej matki", ode mnie poleciał by ban. Nie ładnie jest wykorzystywać osoby postronne w swoich "argumentach" i jest to czysto "gimbazyjne/gimbazjalne" zachowanie. Do momentu założenia tematu skargi na temat ww graczy administracja CS-Lamers nie będzie brała pod uwagę zarzutów kierowanych w stronę "ognistych ptaków" a wszelkie dalsze dyskusje na ten temat będą nagradzane. :D

Skoro Szwagierka nie dała nic w ramach konkursu, to My poczęstujemy tych najbardziej hałaśliwych w odpowiedni sposób za zachowanie na forum. ;)


Jeżeli chcecie prowadzić otwartą dyskusję na temat gry Asdwsdwfgdadaja, Tylera, Ktosia, proszę o stworzenie tematu, gdzie pojawi się oficjalne zgłoszenie, do tego momentu ww pozostają bez winy a każde pomówienie będzie niosło za sobą silne reperkusje. :)

West

autor: CZK
23 lis 2015, o 05:23
 
Masz zjebe.

(Nabijam posty)

Thc -Fakty i Mity.

autor: CZK
30 gru 2015, o 22:15
 
"Haszysz (pot. hasz) – substancja otrzymywana ze zlepionej i sprasowanej żywicy konopi indyjskich (Cannabis sativa indica) bądź siewnych (Cannabis sativa sativa), bogatych w substancję psychoaktywną THC (do 50%).

Haszysz jest przetworem konopi, podobnie jak marihuana. Palony jest zazwyczaj z tytoniem w postaci ręcznie robionych papierosów (tzw. jointów) bądź z bonga."

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Haszysz


Dobry haszysz nie zanieczyszcza marihuany, może ją za to wzmocnić, gdyż żywica jest tym, co skupia w sobie duże pokłady THC. Zanieczyścić za to można ją majerankiem bądź bazylią (pod warunkiem, że się zwietrzyły).

Jondro, niczego nie trzeba tworzyć, te projekty już od dawna istnieją, problem tkwi w tym, że są blokowane przez wyznawców Babilonu.

Pamiętajcie, udostępnienie marihuany to katastrofa dla baronów narkotykowych. Andrzej Kolikowski wcale nie miał układu z Donaldem T. gdy ten jeszcze działał w polskim rządzie. ;) Resztę dopowiedzcie sobie sami.

MiniKONKURS od white'a!

autor: CZK
14 cze 2014, o 20:03
 
Zdobywcę nagrody proszę o wiadomość PW na jakim serwerze tego VIP'a chce otrzymać.

Whitowi dziękujemy za nastawianie pleców. ;)

Kim dla Ciebie jest osoba wyżej?

autor: CZK
23 maja 2014, o 20:54
 
Nerwus.

JDR29 Kabanos :D Admin: ???

autor: CZK
15 wrz 2014, o 09:01
 
H@ stwierdza, że nie będzie dyskusji. Tutaj za brak SS dajemy UB od ręki! :P

Odgadniesz? KONKURS

autor: CZK
23 wrz 2014, o 19:28
 
Dydym, chapaj VIP'a na miecha. :D

Ps. to w sumie tylko głowa lamki pomniejszona i bez żadnego "backflipu". :D

Ad. LAPA, słabe to są Twoje rapy. :D Tutaj się bawimy i jeżeli nie podoba Ci się konkurs, to nie bierz udziału i kamp na gali.

[FFA]Neff `Fatal1Ty~ - ano`

autor: CZK
8 lis 2014, o 08:58
 
Po 1. Nie krytykujcie opinii drugiej osoby sugerując się jedynie tym "ja typa znam, grałem z nim mixa".

Po 2. To demko to za mało aby oskarżać kogoś o aima a ze względu na problem z HLTV (które i tak aima nie wykaże!) innego demka niż ta dwu-minutówka nie ma. Dlatego proponuję odbanowanie gracza.

Po 3. Jak dla mnie mimo faktu, że to nie dostateczny dowód winy, to mam prawo sądzić, że zachowanie celownika w każdym spowolnieniu a nawet w modzie "frame by frame" daje troszkę do myślenia, gdyż nie zachowuje się normalnie. Jednak jak wspomniałem, 3 fragi w tym przypadku to za mało.

Po 4. Nie Wy jesteście od oceniania kto na admina się nadaje a prześciganie się w tym kto ma więcej, większego, kto jest wyższy, silniejszy i inne rodzaje podziałów zachowajcie dla siebie. Przy mnie to dopiero raczkujecie w pieluchach. :D

Po 5. Dla rozluźnienia atmosfery Szakal stawia piwo! :D

Temat zamykam. Gracz na chwilę obecną dostaje UB.

[FFA]Groneczkowy - Raz-dwa-trzy Baba Jaga patrzy.

autor: CZK
14 lis 2014, o 22:04
 
Zanim odbanuję, zapytam tylko o jedno. Na ilu bitach grasz drogi forumowiczu? :> Bardziej zastanawiały mnie Twoje strzały przez smoke już na poprzedniej mapie niż modelowe jeżdżenie po ścianach, bo dało by się to wytłumaczyć grą na słuch (choć w kilku przypadkach dziwnie nie usłyszałeś przeciwnika za sobą).

[FFA]Pain666 - pliskin

autor: CZK
22 lis 2014, o 17:32
 
Screeny na oko czyste. W razie zastrzeżeń admina banującego, wrócimy do tematu.

Thc -Fakty i Mity.

autor: CZK
23 lis 2014, o 15:46
 
Wasze Babki ziemniaki trzymały w workach z konopii.

Będę miał chwilkę to dodam swoje 5 groszy, bo widzę średniowiecze dalej panuje.

[FFA]Bobsooon - pliskin

autor: CZK
23 lis 2014, o 17:24
 
Screeny czyste, ub. W razie zastrzeżeń admina banującego, wrócimy do tematu.

Ps. Fajne menu. :)

Thc -Fakty i Mity.

autor: CZK
23 lis 2014, o 16:58
 
Po 1. Nigdzie w europie nie "ZALEGALIZUJĄ" ten zabieg nazywa się depenalizacją. Jaka jest różnica? Legalizacja skutkuje tym, że możesz sadzić, suszyć, palić publicznie a nawet śmiem twierdzić, że legalnie sprzedawać (tak jak to jest z alko). Problem polega na tym, że według praw UE jako członkowie nie możemy pozwolić sobie na taki rarytas jak legalizacja. Depenalizacja oznacza tyle, że nikt do Ciebie się nie przyjebie do póki nie robisz coś co krzywdzi otoczenie.

Chyba Ekwador jest 1 krajem gdzie całkowicie zalegalizowano, ale mogę się mylić co do nazwy państwa.

Po 2. Uzależnienie od marihuany jest zupełnie inne niż wymienione w zestawieniu z nią alkohol, nikotyna, kofeina. Jest to uzależnienie psychiczne i polega na tym, że masz ochotkę na buszka bo to pomaga z przymrużeniem oka zerkać na szit, który nas otacza.
Jeżeli przestudiujecie tablicę środków, które powodują największe uzależnienia to zobaczycie, że Mery jest daleko za kawunią i nikotyną. ;)

Po 3. W Polsce (Europie) jest nielegalna tylko dlatego, że tak zrobiono na początku w USA. To w USA zaczęła się cała szopka zz prohibicją. A co jest największą wadą prohibicji? Jest nieskuteczna. Dla wierzących przykład (nie mój, cytuję tylko słowa)

Jaka była 1 prohibicja? Pamięta ktoś taką opowiastkę o kobiecie i mężczyźnie żyjących w ogrodzie? Pewien strażnik zwany Bogiem zabronił zjedzenia jabłka z drzewa, ile osób należało przypilnować? :D
Jaka była kolejna wielka prohibicja? Kojarzy ktoś Ala Capone? ;> Wiecie jak to się stało, że stał się tak rozpoznawalny? Pewnie domyślacie się teraz.

3, ilość schorzeń i chorób na które tetrahydrocannabinol jest skuteczni jest tak długa, że gdyby zaczęto wykorzystywać jej potencjał, to wielkie firmy farmaceutyczne straciły by dziesiątki MILIARDÓW, tak MILIARDÓW, weźcie sobie te kwoty zapiszcie na kartce i pomyślcie, czy warto za taką kwotę wsadzić kilku szczylów do więzienia.

4. Nie ma przypadku ani jednej udokumentowanej śmierci spowodowanej konopiami są miliony spowodowanych po alkoholu bądź tytoniu. 0 > 1 000 000 ? Coś mi się nie kalkuluje tutaj. Nie widzę logiki, kto mi wytłumaczy zatem dlaczego alkohol jest legalny? Albo nie, ja wytłumaczę Wam. Alkohol ogłupia, udowodnione zarówno laboratoryjnie jak i z doświadczenia wiem natomiast konopie otwierają umysł, może się wydawać, że człowiek jest otumaniony dymem konopnym, jednak powoduje to TRZEŹWE myślenie, bardziej wnikliwe, dogłębne.

5. A teraz opowiem Wam trochę co sam sądzę. Konopie zdecydowanie nie powinny być spożywane przez osoby niedojrzałe, szczególnie gdy mowa o presji tłumu i próbie palenia, bo jest to modne. Sam palę od lipca 2006 roku, nigdy przed nikim tego nie ukrywałem, wie o tym cała moja rodzina, wiedzą znajomi, ludzie z którymi pracowałem, dosłownie wszyscy, których znam wiedzą. Skończyłem studia, pod wpływem obroniłem się na 4. Przepracowałem około 6 lat do tej pory i zawsze pod wpływem. Nigdy mnie z pracy nie wyrzucono, ba, zwykle wyróżniający się pracownik. Nie mam problemów psychicznych, nie jestem agresywny, nie sprzedałbym własnej rodziny dla grama, nie trząsł bym się, gdyby zabrakło (choć nie sądzę by się tak kiedykolwiek stało na dłużej niż parę dni).

6. Jeżeli ktoś ma predyspozycje do bycia schizofrenikiem to nim zostanie. A to tylko i wyłącznie dlatego, że osoby uznawane za niezrównoważone są bardziej podatne na ingerencję "duchów". O czym mówię? Otóż mezoamerykańscy szamani od wieków stosowali konopie oraz szałwię do medytacji (rozmowy z przodkami), gdyż rośliny te mogą mieć właściwości halucynogenne (wcale nie muszą, mi się nigdy nic nie przewidziało). Gdy dusza jest zraniona (a choroby psychiczne to choroby duszy) staje się otwarta na ingerencję innych wymiarów. Pewnie nie zrozumiecie tego podpunktu, ale mam nadzieję, że niektórym z Was da to trochę do myślenia.

7. Ekonomia - jeżeli ktoś ma ochotę poczytać jakim zagrożeniem jest dla tej dziedziny życia proszę napisać w tym temacie, troszkę też wiem.

A teraz idę zapalić.

[FFA]magikerN - KLDzik

autor: CZK
29 lis 2014, o 09:00
 
Ub. Proszę o zmianę na 32 bity. Możesz spodziewać się ss'ów kontrolnych. W przypadku gdy nie dostosujesz się do panujących zasad, zostaniesz odpowiednio ukarany.

Życzymy miłej gdy, Administracja.

[DD2]FaRmEr Moge dostac ostatnia szanse ;)

autor: CZK
19 gru 2014, o 18:21
 
Bez ub, bywaj.

Ban

autor: CZK
4 sty 2015, o 18:59
 
Screeny czyste, zatem UB.

W razie zastrzeżeń admina banującego wrócimy do tematu.

[DD2]w11 do 00 - CZK

autor: CZK
7 sty 2015, o 11:04
 
Przepraszam najmocniej. Wychodzi na to, że dałem Ci bana bo zasłużyłeś z jakiegoś powodu zamiast 5 minut czy ile tam chciałem dać, dostałeś perma. Mea Culpa, biję się w pierś. W ramach przeprosin mogę zaoferować 2 tygodnie VIP'a w ramach zadośćuczynienia, tylko proszę uważaj z tym pingiem.

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą zapraszam na PW.

banan

autor: CZK
8 sty 2015, o 12:39
 
A potrzebny na serwerze? Czy dlatego, że kolega znajomy z serwera i wymiata w cs'a to fajnie mieć w drużynie? Czy będzie w stanie poświęcić statystyki aby oglądać graczy czy skończy się tym, że admin nie będzie miał czasu wejść na spekt, bądź paść specjalnie 10 rund pod rząd żeby kogoś sprawdzić?

Ja osobiście mam mieszane uczucia i to nie dlatego, że nawet nieźle Mu to strzelanie wychodzi.

Mapy

autor: CZK
8 sty 2015, o 19:54
 
Zamiast VERTIGO powinno być VERSO!!!! I to migiem.

Pany i Panie

autor: CZK
10 sty 2015, o 12:52
 
Od 4 lat służy i nie zawodzi.

http://support.logitech.com/product/4610

[FFA]ccaj - Maniek

autor: CZK
14 sty 2015, o 09:43
 
Opinia ABW wkrótce.

Problemy z serwerem? Napisz co Cię trapi.

autor: CZK
2 sty 2015, o 03:57
 
W tym temacie możecie opisywać problemy z serwerem, których świadkiem byliście.

Administracja stara się, aby płynność gry była jak najlepsza i aby niwelować wszelkie problemy musimy znać dokładny opis sytuacji. Czynniki, które pomogą Nam dojść do źródła usterki i które najlepiej, abyście podali to:

Data : Bardzo istotne, abyśmy wiedzieli kiedy sytuacja miała miejsce
Czas: W przybliżeniu, nie wymagamy żebyście grali z zegarkiem na ręku, im mniejsza rama czasowa, tym łatwiej wyłapać problem.
Opis problemu: Im bardziej szczegółowo i dokładnie, tym lepiej. Nie musisz używać fachowego języka, byleby było to zrozumiałe i przejrzyste.


Uwaga Ważne!!!
Temat dotyczy FFA i wypowiadamy się tylko odnośnie tego serwera!


Dziękujemy za współpracę.


Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •