Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]*THC* Jack - ArcaNix

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

*THC* Jack

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 5
  • Dołączył: 3 sty 2018, o 19:46
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 3 sty 2018, o 19:50

Opis sytuacji:
Chciałbym zgłosić ArcaNix gdyż napisał powod "czitowanie" i nie zrobił Screenow


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: *THC* Jack
SteamID/IP: VALVE_0:0:65882272 / 80.48.177.1
Data zdarzenia: 03/01/2018 - 18:34:09 (15 minut temu)
Powód bana: Czitowanie
Admin banujący: @Arcanix
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=134180
Serwer: [PL] CS-Lamers [ FFA CLASSIC ] @ 1shot1kill.pl

HectorZKS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 120
  • Dołączył: 23 kwie 2017, o 20:22
  • Lokalizacja: Płock
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 4

(#2) Napisano 3 sty 2018, o 23:43

Jeśli w ciągu 24h admin banujący się do tego nie ustosunkuje dostaniesz UB

Pozdrawiam
Hector :)
Szlachta z Mazowsza !

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#3) Napisano 4 sty 2018, o 01:56

Po pierwsze to najpierw ipoco dał bana za wh, wszedles na nastpnej mapie to dostałeś za czitowanie, więc ja tylko poprawiłem po nim bo było aktiv :) ale zobaczę demo więc spokojnie.

P.s Hektor wiem że chcesz dogrysc ale postaraj się i nie wiem po co ta informacja, jakbyś był w team to byś sam na szybko zobaczl demo i dał UB jak ewentualnie czysto a piszesz tylko jakieś podstawowe informacje... :)

ipoco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 259
  • Dołączył: 3 lip 2013, o 22:26
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 14

(#4) Napisano 4 sty 2018, o 07:42

Jezdziles na wh ;) skany padaly modelowo. I jeszcze smiesz skladac odwolanie :)
Co do rozpiski demka, to nie bedzie ponieważ z wczorajszego dnia nie ma nagranego ani 1 demka ;)

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#5) Napisano 4 sty 2018, o 09:12

jak nie ma demka to moim zdaniem UB, skoro się gracz odwołał (a ma do tego prawo). Wiedzieliście ze nie ma HLTV to trzeba było nagrać demko i było by po sprawie. Jeśli sami nie nagraliście to na jakiej podstawie udowodnisz mu ze czituje?? ;)

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#6) Napisano 4 sty 2018, o 10:59

Koleś grał na wh bo to było na verso, albo cache, Hedo chyba też był przy tym banie. A jakim cudem nie ma demek z wcsroaj jak hltv cały dzień było? No to jak hltv jest a nie nagrywa to ktoś kogoś tu w błąd wprowadza.

ipoco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 259
  • Dołączył: 3 lip 2013, o 22:26
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 14

(#7) Napisano 4 sty 2018, o 14:30

Bylo to na cache. Sam nie zwrocilem uwagi na to czy bylo hltv ;) Gralo sie oporowo i szybkie rundy byly ;D wbita za wbita jak i z jednej stroni i 2 strony druzyny ;)
a Hedonista byl przy tym :D
Wiem ze sie ma prawo odwolywac;) Dziwi mnie to ze gosc na odpale lata i jeszcze sie odwoluje ;) Szczescie ma ze nie mamy jak udowodnic mu tego ;)

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#8) Napisano 4 sty 2018, o 15:37

Nie ma dema nie ma bana. Proste. Proszę udowodnić potem banować i nie potrzebnie robić dyskusje.

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#9) Napisano 4 sty 2018, o 15:42

GmBans/ban_list.php
Odbanowano

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#10) Napisano 4 sty 2018, o 16:40

No dobra odbanowane bo nie ma hltv... Tylko ja zadaje pytanie po raz drugi, gdzie są dema jak wczoraj hltv było bo moje IQ co prawda na poziomie kreta spod Czarnobyla ale zawsze przed daniem bana za czity bez ss najpierw orientuje się czy jest owe hltv, a było na pincet procent. No to chyba wszyscy oprócz hektora stwierdzili i przyjęli do wiadomości ze nie ma co robić ss bo to lipa, więc jak i hltv też oszukuje to jak żyć panie premierze? :)

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#11) Napisano 4 sty 2018, o 17:16

Masz łeb i c..j to kombinuj. A gdzie są mądrzy ABW dupę lizać to potrafią jak chcą rangę a nie potrafią sobie poradzić z czitem jeżeli nim jest !!

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#12) Napisano 4 sty 2018, o 20:18

Użytkownik Tosia napisał:
Masz łeb i c..j to kombinuj. A gdzie są mądrzy ABW dupę lizać to potrafią jak chcą rangę a nie potrafią sobie poradzić z czitem jeżeli nim jest !!

Ja bym proponował zebyś jednak mimo swoich 2 gramów mózgu nie odbanowywał przed podjeciem decyzji przez kogos kto mysli. A zanim zaczniesz swoją płytką odpowiedź to chciałem Ci powiedzieć że odbanowałeś go a nie powinieneś bo ban nałożony przez Arcanixa był banem za to że wszedł na innym ip po tym jak dostał bana za WH (czyli za wejście na aktywnym banie którego dostał 2 minuty wcześniej). Więc może powiesz mi dlaczego odbanowałeś bana? Żeby pojawiając się raz na rok na forum i nie grając na serwerze przykozaczyć? Nie śpiesz się następnym razem z odbanowywaniem w sytuacjach o których nie masz najmniejszego pojęcia. NIE POZDRAWIAM
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#13) Napisano 4 sty 2018, o 20:48

Jak chcesz wiedzieć kozaku to na forum jestem codziennie i to w logach można sprawdzić. A po drugie obiecanki cacanki przez ABW że rozruszają serwer to coś im nie idzie tylko bzdetami na SB się zajmują. Prawda boli i dobrze dziwię się że AXL jeszcze was trzyma. A po trzecie mam uprawnienia z góry od tego żeby odbanowywać lub banować w konieczności takiej jaka zaszła.

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#14) Napisano 4 sty 2018, o 21:17

ABW nie są od tego żeby rozruszać serwer tylko po to żeby interweniować w sytuacjach niejasnych a taka miała miesjce. Ban nałożony przez ipoco nadal aktywny a Ty mi tu opowiadasz o tym że odbanowałeś bo taka była konieczność a ban nałożony przez Arcanixa był banem za to że gracz wszedł na aktywnym banie. Jeśli tego nie rozumiesz to niestety pozostaje Ci siedzieć w tym Twoim wąskim intelektualnie świecie błogiej głupoty.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#15) Napisano 4 sty 2018, o 21:30

No brawo pierwsza interwencja od ponad półrocza. Się nadajecie do kręcenia karuzeli gracza umiecie oskarżyć a nic udowodnić. Cwaniacy z za monitora.

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •