Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Podanie o admina by LuQi

Tutaj możesz przedstawić chęć pomocy w pilnowaniu porządku na serwerze FFA.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające konto STEAM.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające co najmniej 20 sensownych postów.Te wbite na siłę nie będą uwzględniane.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające przegrane co najmniej 40 godzin na danym serwerze.
● Prośby o admina mogą składać osoby potrafiące poruszać się w MENU AMXX na poziomie co najmniej podstawowym.
● Prośby o admina mogą składać osoby, których staż na forum wynosi co najmniej 30 dni.
● Prośby o admina mogą składać osoby nie posiadające aktualnych ostrzeżeń. Każde ostrzeżenie wygasa po 30 dniach od jego nadania.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające co najmniej 16 lat.
● Prośby o admina mogą składać osoby które maja aktywny mikrofon
● Prośby o admina mogą być składane raz na 30 dni.


Nick na serwerze:

Steam ID:

Wiek:

Staż w CS'a:
Staż - Link do GameTracker:
Jak nie wiesz jak, kliknij w link obok i wpisz swój nick, po wyszukaniu skopiuj link do wzoru. TUTAJ
Jak chcesz Nam pomóc?:
CV - Staż w adminowaniu:
Napisz kilka słów o sobie:


● UWAGA WAŻNE ● Prośby bez końcowego zaświadczenia o spełnianiu wymogów sieci CS-Lamers będą automatycznie zamyknane.

* Osoby proszone przez administracje winne są wstawić linka do 3 pozytywnie rozpatrzonych demek ws. cheaterów.
* Każde podanie musi być napisane ze wzorem w przeciwnym wypadku zostanie automatycznie odrzucone.
* Administracja CS-Lamers zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu przyjęć w każdym momencie.
* Administracja zastrzega sobie prawo do nominacji dowolnej osoby na pozycje admina serwera nawet gdy nie spełnia wymogów przewidzianych w regulaminie.

LuQi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1
  • Dołączył: 20 maja 2018, o 17:50
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 24 maja 2018, o 14:20

Nick na serwerze:

Steam ID: STEAM_0:1:229658960

Staż w CS'a: 12 lat
Link do GT: http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php? ... ayer=33131
Jak chcesz Nam pomóc?: Na serwerze gra bardzo dużo ludzi ale brakuję adminów z tego powodu ludzie uciekają z serwera. Mógł bym praktycznie o każdej porze (zależy czy będę w pracy czy nie) Rano popłudniu wieczorem :)
CV: Kiedyś miałem server własny nawet 5 lat byłem adminem
Napisz kilka słów o sobie: Mam na imię Łukasz lat 25 Moje hobby to komunikacja miejska ( w której zresztą pracuję :D) Piłka nożna piwkowanie I lubię też podróżować
Oświadczam, że spełniam warunki wymagane przez CS-Lamers.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#2) Napisano 24 maja 2018, o 14:46

Grałem z kolegą, zgłasza, coś strzela, nie zaobserwowałem nagannego zachowania jak np u mnie :) myślę że można dać szansę jeżeli nawet jakiś tam warunków nie spełnia, typu posty :) bo i gdzie te posty ma nabić :)

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#3) Napisano 24 maja 2018, o 15:05

Patrząc na warunki to oczywiście ich nie spełnia ,ale jak piszę Pan Arcanix to można dać szanse zwłaszcza że AMX napewno ma opanowane ;) Próbnego można dać jestem za OP.
Obrazek
Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#4) Napisano 24 maja 2018, o 15:09

No nie ma adminów fakt, ale czy warto az tak nisko upadac i dawac adminy typom z 23h łącznie w csa? Już nie mówiąc że jego konto nie ma nawet rok a nie widzę nigdzie by tam opowiadał klasyczną historię kradzionego konta czy zapomnianego steama.

Poza tym jak widzę LuQ w nicku to aż mi się szkoda robi takich osób, które własnego nie potrafią wymyślić. Nie wiem, czujecie się lepsi z nickami pro playerów? :)
/Nick jest dowolny i każdy może mieć taki na jaki ma ochotę (prócz obraźliwych/łamiących regulamin) także nie widzę jako by to miało jakikolwiek wpływ na podanie.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#5) Napisano 25 maja 2018, o 09:25

Niestety zwierza inteligencja zmusza mnie do zmieniena zdania dopóki luqi nie pokaże starego steama, albo na jakiej to sieci był adminem.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#6) Napisano 25 maja 2018, o 09:31

No przecież pokazał, 1 zarejestrowana blokada VAC | Informacje
Dni od ostatniej blokady: 1102
https://steamcommunity.com/profiles/76561198076839747/

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#7) Napisano 25 maja 2018, o 09:44

Jak wyżej. Na tą chwilę nie ma szans na admina. Swoją drogą VAC-owiczom dziękujemy.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Wróć do Podania o Admina



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •