Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

BOT ARCANIX ZGLASZA SIE :)

Tutaj możesz przedstawić chęć pomocy w pilnowaniu porządku na serwerze FFA.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające konto STEAM.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające co najmniej 20 sensownych postów.Te wbite na siłę nie będą uwzględniane.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające przegrane co najmniej 40 godzin na danym serwerze.
● Prośby o admina mogą składać osoby potrafiące poruszać się w MENU AMXX na poziomie co najmniej podstawowym.
● Prośby o admina mogą składać osoby, których staż na forum wynosi co najmniej 30 dni.
● Prośby o admina mogą składać osoby nie posiadające aktualnych ostrzeżeń. Każde ostrzeżenie wygasa po 30 dniach od jego nadania.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające co najmniej 16 lat.
● Prośby o admina mogą składać osoby które maja aktywny mikrofon
● Prośby o admina mogą być składane raz na 30 dni.


Nick na serwerze:

Steam ID:

Wiek:

Staż w CS'a:
Staż - Link do GameTracker:
Jak nie wiesz jak, kliknij w link obok i wpisz swój nick, po wyszukaniu skopiuj link do wzoru. TUTAJ
Jak chcesz Nam pomóc?:
CV - Staż w adminowaniu:
Napisz kilka słów o sobie:


● UWAGA WAŻNE ● Prośby bez końcowego zaświadczenia o spełnianiu wymogów sieci CS-Lamers będą automatycznie zamyknane.

* Osoby proszone przez administracje winne są wstawić linka do 3 pozytywnie rozpatrzonych demek ws. cheaterów.
* Każde podanie musi być napisane ze wzorem w przeciwnym wypadku zostanie automatycznie odrzucone.
* Administracja CS-Lamers zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu przyjęć w każdym momencie.
* Administracja zastrzega sobie prawo do nominacji dowolnej osoby na pozycje admina serwera nawet gdy nie spełnia wymogów przewidzianych w regulaminie.

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#16) Napisano 15 maja 2017, o 21:34

Jestem na NIE ponieważ uważam że jego historia nie przestrzegania zasad panujących na serwerze i wielkrotna recydywa nie powinna pozostawiać złudzień że powinien nie dostać szansy
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#17) Napisano 15 maja 2017, o 21:47

To, że kiedyś nie przestrzegał, nie znaczy, że będzie tak do końca życia robił... Wszakże może się nawrócił i teraz będzie przykładnym graczem?

Co do MAYERA - zastanów się jaką opinię wydajesz, bo coś czuję, że ten negatyw napisałeś pod wpływem jednej sytuacji gdy, Arcan został ostatni z CT i poczekał aż terro pakę podłoży by punkty dostać.. jak to ma wpłynąć na jego ocenę to nie wiem gdzie tu logika, każdy inny nie panikujący by tak zagrał.

Osobiście miałem tam spiny z nim wcześniej, mamy odmienne zdania, ale jak chce pomóc to warto mu dać chociaż to OP. Warto zwrócić uwagę, że wielu adminów jest praktycznie niewidocznych. A kierowanie się uprzedzeniem do danego gracza, wśród niektórych członków administracji pokazuje ich bute i "zły" rodzaj upartości, coś na wzór "nie, bo nie i już"
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#18) Napisano 15 maja 2017, o 21:55

Może lepiej to zamknąć bo szopka się robi. Jeżeli zmienił zdanie że już nie chce Admina to nie. Opinie innych ma w dupie to co to ma być za Admin.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#19) Napisano 15 maja 2017, o 22:21

to nie jest tak ze ja nie chce bo zlozylem podanie bo chce pomoc ale nie chce zeby taka atmosfera byla przy tym bo to sie szopka zobila tak jak napisales, teoretycznie bym dostal OP to jezeli admini sa nastawieni od razu na NIE i nie beda szanowac moich decyzji to co dopiero zwyki szarzy gracze ? wygladaloby to tak ze szykanie tylko na mnie czegos co zle zrobilem przez niektorych widze... a takie cos to chyba bezsensu jest :) jezeli przyzna mi @ op dobrze postaram sie udowodnic ze jestem godzien(Bo tak jest) i ze taki ja moge pelnic zaszczytna funkcje na rowni z niektorymi co maja ego jak stad do glasgow :) a jezeli nie dostane to trudno samo sobie krzywde zrobicie :)

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#20) Napisano 15 maja 2017, o 22:31

Chcemy mieć doczynienia z dorosłymi ludźmi a czasem mam wrażenie że tak nie jest Arcanix, zresztą wypowiedzi Admina powinny być na nieco wyższym poziomie nie uważasz?
To ma być osoba która będzie godna naśladowania bądź chociaż niewyróżniająca się negatywnymi wypowiedziami, osoba która będzie przedstawiała sieć w dobrym świetle.
Ale można by było wymieniać jaki powinien być admin a jaki nie co i tak puścisz mimo uszu, zapewne.
Dla mnie Neutral ale powodzenia życzę jeśli dojdzie do finalizacji.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#21) Napisano 16 maja 2017, o 15:20

Moje podanie jest nadal aktualne, wczoraj wyszło zamieszanie za co z mojej strony przepraszam, ale to było w afekcie jak Mayer zmienia zdanie jak rękawiczki bo za dużo punktów na nim zrobiłem :) a teraz szczerze interesuje mnie dobro serwera i chce spróbować swoich sił jako admin ffa jeżeli są osoby które uważają że moja osoba źle wpłynie na jakoś serwera trudno (ja tak jak napisałem wyżej mam gdzieś opinie innych a w szczególności internetowych cfaniakow którzy piszą na NIE nawet nie dając mi głupich 2och tygodni próbnego) moje podanie oddaje do dyspozycji @ którzy podejmą słuszna decyzję, dodam że większość głosów jest na tak :) gram tylko tutaj już spory czas i zależy mi tylko na dobru tej sieci :)

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#22) Napisano 16 maja 2017, o 15:22

To i ja coś powiem... W przypływie emocji napisałem wczoraj że jestem na nie a prawda jest inna... Jestem za tym żeby przyznać Ci OP ponieważ widać u Ciebie potężną metamorfoze i zmiane... Jeszcze raz przepraszam nie wiem co we mnie wstąpiło...
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#23) Napisano 16 maja 2017, o 19:29

Dajcie mu szanse, mnie praktycznie nigdy w domu nie ma, większość adminów wbija sporadycznie, a ktoś taki jak Kampa się przyda :) dużo zgłasza, nawet trafnie, bardzo częsty bywalec, wiec się nadaje. OP

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#24) Napisano 16 maja 2017, o 20:26

Arcan gralismy mape w 9 czy 10 i cały czas siedziałeś na bs i czekałes skampiony az sie wyzabijamy a potem nagle czekasz az gosc przyjdzie z paka i podłoży i wtedy zabijesz. i na te 36;8 miałes z 8 pak więc fragów dużo nie zbiłeś więc nie ma sie co podniecać. Powiedziałem Ci co myśle, bo mnie takie granie wkurwia i nie tylko mnie, ze gracze się w min wyzabijają Ty poczekasz na ostatniego przeciwnika i mimo, że go widzisz to czekasz i śledzisz go aż on doleci do BSa i podłoży pakę. Wiem, że są za pake pkt ale bez przesady co runda to oczekiwanie. To serwer FFA i trzeba grać i jak jest okazja to kończyć runde nawet po 1 min a nie czekać kolejną żeby TT podłożyło.
A zdanie zmieniłem po Twoich durnych i ironicznych docinkach w moją stronę. Mimo, że nawet na mapie Kabul ani słowa nie powiedziałem Ty dalej swoje jechałeś w moją strone.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#25) Napisano 16 maja 2017, o 20:38

Admin próbny przyznany do 16.06.2017.

Zapraszam do lektury:

viewtopic.php?f=246&t=14997


Dodam jeszcze w podsumowaniu wypowiedzi forumowiczów. Mnogość zastrzeżeń w stosunku do Twojego stylu gry wymaga od nas, aby brać pod uwagę jaki przykład dajesz pozostałym użytkownikom serwerów CSL. Jako admin, powinieneś poniekąd przejmować pałeczkę lidera drużyny, pora zostawić obstawianie pleców innym, a samemu popracować nad tym, aby dynamika rozgrywki wzrosła. Wiele osób wychodzi z serwera (chodzi o nowych), którzy padną i potem muszą czekać ja kogoś, kto na 40 sekund przed końcem rundy wychodzi z respa po leżącą pakę, pisząc wychodzi mam na myśli wciśnięty shift. ;)

Powodzenia!
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Podania o Admina



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •