Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Obrażanie i znikoma reakcja adminów.

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#1) Napisano 4 lis 2017, o 19:19

Siema witam całe społeczeństwo CS- Lamers pisze ten temat, bo po prostu widzę, że adm po raz kolejny nic sobie nie robią z obrażania, a potem wszyscy zdziwieni, że są tacy co omijają naszą serwerownie. Chodzi mi o akcję sprzed kilku dni mianowicie moja druga połówką zaczęła sobie grać na naszym serwie. Miej więcej wytłumaczyłem jej o co chodzi w tej grze i po prostu zaczęła przygodę z naszym serwerem nick w grze : Blanca gra na moim steam, bo to tak jakby wspólne konto. Może są tacy, którzy już ją widzieli na serwie i oczywiście znalazł się pewien osobnik który wyzywał ją od suki, bo go zabiła no halo chyba coś jest nie tak skoro takie akcje mają miejsce, a admin zamiast zainteresować się sprawą woli grać tym bardziej, że pisałem o tym na u@. Po co zgłaszać skoro u admina nie widać żadnej reakcji, a Arcanix powiedział, że to ja gram no już kompletnie mnie rozjebał z tym ale już mniejsza o to. Dopiero po ciężkim pisaniu na u@ gracz o nicku Ryba został wyrzucony dostał kicka i po wejściu miał pretensje do admina, że został wyrzucony za obrazę no sorry, ale za coś takiego za tego typu obrazę to najmniej godzinkę powinien sobie odpocząć, a on jeszcze wchodząc ma pretensje do admina. Po co ktoś ma taką funkcję skoro na serwie robi się co chce i kiedy chce. Chodzi mi nie tylko o tę sytuację, ale już nie raz nie dwa widzę co jest i jakoś słabo z reakcją. Mam nadzieję, że admini w końcu zaczną reagować trochę na to co się dzieje na serwie jeśli coś nie zauważyłeś zawsze można przejrzeć konsole bo jak admin pisze mi że sorry nie widziałem, to od czego ma konsole? no chyba do tego.

Powinienem napisać to w dziale skarg, ale po prostu wolałem tu bo to nie jest skarga tylko temat i sytuacja która po raz kolejny pokazuje bierność naszych adminów.

Pozdro wariaty :)

mls

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 58
  • Dołączył: 23 wrz 2017, o 21:06
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 6

(#2) Napisano 4 lis 2017, o 20:06

Użytkownik zielone_jon.. napisał:
bierność NASZYCH ADMINÓW.


Osobiście nie ma u mnie taryfy ulgowej, przeklinać ok z umiarem, obrażanie - wg taryfikatora.

Napisz kolego o kogo konkretnie chodzi : ) I niech wskazany admin się do tego odniesie. A temat zawsze może mod przenieść do działu skarg.

Pozdrawiam
ObrazekObrazek

Masz pytanie lub problem ? Dodaj na steam i napisz konkretnie o co chodzi !
Pomogłem ? Spodobała Ci się moja propozycja ?

Postaw Obrazek będę wdzięczny ! : )

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#3) Napisano 5 lis 2017, o 00:53

2017-11-01 19:59:12 Ryba123123-1996 co za suka

To taki załącznik a z adminów grali Arcanix i Hektor. Hektor coś tam potem zrobił ale wyrzuceniem na chwile za takie coś to słabo.

Grzadq

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 30 cze 2017, o 21:28
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#4) Napisano 5 lis 2017, o 05:17

Coś Ty taki nadwrażliwy?

Kick się należał, przy recydywie dłuższy odpoczynek. Nie popadajmy ze skrajności w skrajność ;-)

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#5) Napisano 5 lis 2017, o 09:08

Jondro, a mi się wydaje, że nie tylko konto steam macie wspólne. Jeśli Twoja druga połówka chce coś napisać od siebie, to niech założy sobie tu konto, a nie korzysta z pozycji, którą sobie tutaj wyrobiłeś (To akurat komplement :) )
Co do samej sytuacji, proszę o konsekwentne banowanie za obrazę i kulturę. Akurat takich graczy tutaj nie potrzeba.
Pozdrawiam nOthinG :*

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#6) Napisano 5 lis 2017, o 09:44

Użytkownik nOthinG napisał:
Jondro, a mi się wydaje, że nie tylko konto steam macie wspólne. Jeśli Twoja druga połówka chce coś napisać od siebie, to niech założy sobie tu konto, a nie korzysta z pozycji, którą sobie tutaj wyrobiłeś (To akurat komplement :) )
Co do samej sytuacji, proszę o konsekwentne banowanie za obrazę i kulturę. Akurat takich graczy tutaj nie potrzeba.


Dokładnie !! A po drugie mogła użyć mikrofonu i się przywitać i udowodnić ze to ONA bo ostatnio to TY na tym nicku darłeś pape przez mikro !!

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#7) Napisano 5 lis 2017, o 11:11

Jakbyście za uwarzyli temat z obrażaniem poszedł 2 a przywitanie było 1 no ale spoko za ciężkie wejść i sprawdzić ktoś się wita. Co do konta napisaliśmy na moim bo od razu będzie jasność bo wiem jak traktuje się tu zwykłych graczy.


Grzadq no spoko jesli chcesz żeby twoją kobietę obrażali od suki to nie mam z tym problemu ale u mnie zgody na to nie ma.

HectorZKS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 120
  • Dołączył: 23 kwie 2017, o 20:22
  • Lokalizacja: Płock
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 4

(#8) Napisano 5 lis 2017, o 11:42

Użytkownik zielone_jon.. napisał:
Jakbyście za uwarzyli temat z obrażaniem poszedł 2 a przywitanie było 1 no ale spoko za ciężkie wejść i sprawdzić ktoś się wita. Co do konta napisaliśmy na moim bo od razu będzie jasność bo wiem jak traktuje się tu zwykłych graczy.


Grzadq no spoko jesli chcesz żeby twoją kobietę obrażali od suki to nie mam z tym problemu ale u mnie zgody na to nie ma.


Następnym razem będzie Pan dla Ryby jeśli coś się wydarzy to napisz mi na steam :)
Bądź co bądź Ryba to stały gracz ale trzeba utemperować jego zachowania ;) za każdym razem gdy pada to od chiterów wyzywa :) ale nigdy nie byłem świadkiem o ile pamięc mnie nie myli żeby kogoś ewidentnie wyzywał :)
Szlachta z Mazowsza !

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#9) Napisano 5 lis 2017, o 12:03

Ja nie robię z tego jakieś afery tylko chcę żeby Ci co są odpowiedzialni za ład na serwie robili to co do nich należy. Bo serio adm na serwie mają coraz bardziej wyjebane na to co się dzieje bo wolą grać.

Grzadq

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 30 cze 2017, o 21:28
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#10) Napisano 5 lis 2017, o 12:36

Cytat:
Grzadq no spoko jesli chcesz żeby twoją kobietę obrażali od suki to nie mam z tym problemu ale u mnie zgody na to nie ma.


Nie rozumiesz. Reakcja musi być adekwatna do przewinienia. Poczułeś/aś się urażona, zgłaszasz, idzie upomnienie, ostrzeżenie, góra kick. Nie banujmy graczy z byle powodu. Recydywa - co innego. Tak jak to widzę.

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#11) Napisano 5 lis 2017, o 14:18

Jeśli chodzi o Rybe tego którego kojarze z DD2 to bez ostrzeżeń i upomnień dla niego ;)
Nie ma taryfy ulgowej na tego typu zachowania jak ktoś wyżej wspomniał, tylko na FFA to są z Waszej strony (admini &gracze) syte żarciki, czasem ja bym zbanował za takie teksty a ktoś się będzie z tego śmiał. Tymbardziej jondro Ciebie każdy tam zna i podchodzą do Ciebie również na "swój" sposób.
Ale mimo wszystko takie sytuacje nie powinny się zdarzać, najlepiej jakbyś kupił swojej Blance steama własnego by każdy wiedział kto gra w danym momencie.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#12) Napisano 5 lis 2017, o 14:23

Przyjęte do wiadomości.

Admini, bądźcie bardziej uważni na to, co dzieje się na serwerze, szczególnie gdy Wy gracie a ktoś wyzywa po śmierci . . . na pewno w konsoli będzie widać, kto co pisał.

Na słowo honoru nie banujemy, jeżeli gracz Bianca ma zarzuty do któregoś z graczy, to niech napiszę skargę osobiście, najlepiej popartą dowodami. Ze względu na Twoją przeszłość nie wierzę, że Bianca to Twoja druga połówka i że gracie z jednego steam'a. A to, że ktoś napisał "co za suka" . . . zapomniał wół jak cielęciem był? Ty sobie pozwalałeś na takie teksty samemu mając admina, także ten . . .

Poza tym, nawet Arcanix od początku założył, że to Ty grasz, a że sam wyzywasz innych "dla żartów" od zer, botów i suk, to teraz nie dziw się, że w Twoją stronę lecą takie teksty.

Lepiej by było gdyby jednak od samego początku sprawę opisała "poszkodowana", na poważniej bym podszedł do tematu.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron