Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Wprowadzenie dodatkowego punktu do regulaminu?

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#16) Napisano 20 sty 2016, o 20:35

Tak.
Jak stali bywalcy nie widzą o tym , że nie wolno to mogą zastać za to ukarani i odechcę się :papa1:

Miłego
:peace:
Ostatnio zmieniony 20 sty 2016, o 20:55 przez xManiek77x, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#17) Napisano 20 sty 2016, o 20:42

Przecież tu nie rozchodzi się o wyłączenie opcji przerzucania graczy tylko o dodanie punktu do regulaminu żeby banować osoby, które utrudniają grę przechodząc samemu kiedy PTB przerzuca.
Błagam, czytajcie ze zrozumieniem, a jak nie umiecie to cofnijcie się do podstawówki.

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#18) Napisano 20 sty 2016, o 20:42

Nie lepiej zrobić umowny punkt na zasadzie, że takowa osoba była by przenoszona przez admina (przynajmniej na FFA) skoro ma takie możliwości do teamu z którego uciekła?? Najprostszym sposobem było by pozostawienie tylko przycisku nr. 5 który losowo dodaje do teamu a w trakcie gry nie ma możliwości przechodzenia z teamu do temu bo po ponownym naciśnięciu 5 dawało by i tak do słabszego. Ale to chyba niewykonalne. Dlatego admini skoro macie możliwość czuwajcie nad sytuacją przenosząc gagatków tam gdzie ich ptb dało i tyle. Co najważniejsze pamiętajcie by samemu się nie zabawiać.
A ostatnia sprawa to jest taka, że zacznijcie z gry czerpać fun. Sami wybieracie mapy typu de_aztec czy westwood a potem płacz bo ct czy tt nie ma szans na mapie. Gdyby pod tab nie wyświetlały się statystyki to gra była by pewnie przyjemniejsza.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Wikary

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 14
  • Dołączył: 24 gru 2014, o 23:11
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 3

(#19) Napisano 20 sty 2016, o 20:49

Wikary: [2 min temu]
Za duzo chcecie narzucic graczom, to glupie. Nie wszyscy zmieniaja team jak ich PTB przerzuci dlatego ze ida do lepszych, albo im strona nie odpowiada. Ja np sam za czasow Karateki na dd2 to byl taki mlyn ze zmienialem team zeby w spokoju pograc.

nonstimowy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 89
  • Dołączył: 16 sty 2016, o 14:04
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 3

(#20) Napisano 20 sty 2016, o 21:24

nie sadze zeby admin kolegow karal za takie cos, z top 15 jeden gracz ma 44 samobojstwa ;)

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#21) Napisano 22 sty 2016, o 02:23

Ja postuluję za wprowadzeniem tego rozwiązania. W menu w CS możliwa opcja do wyboru to "5" - losowe dołączenie do drużyny. Wykonalne? ;> Skończy się tak zwane "WTJ". ;)


Ps. wszystkie posty teraz doczytałem i widzę, że ktoś już wspomniał. Swojego posta jednak zostawię, aby zaznaczyć swoje zainteresowanie tematem. ;)
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#22) Napisano 22 sty 2016, o 08:45

Jak czytam takie tematy to masakra... tak jak napisal wikary nie narzucajcie graczom za duzo... na zadnym serwie nie ma ze tylko 5-losowo i tyle, nikt mi nie bedzie mowil ze mam grac tt lub ct. Sami w temacie RANK pisaliscie ze gra ma spawiac przyjemnosc, wiec jezeli komus nie lezy gra w TT na azteku w tym mi lub na Italy w ct no to niech idzie na strone w ktorej sie dobrze czuje... Ostanio tylko ograniczenia i wymogi narzucac byscie chcieli... z takimi pomyslami to do partii ANGELI MERKEL, ze jak sie nie dostosuje ktos to sankcje w tym przypadku ban... smieszny jest ktos co taki temat zaklada. Na tym serwerze nie trzeba nic zmieniac iz sie gra dobrze a jakby powiedziala BABKA KIEPSKA ROZALIA "Co sie polepszy to sie popieprzy,(...)"

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#23) Napisano 22 sty 2016, o 13:14

Użytkownik Arcanix napisał:
Jak czytam takie tematy to masakra... tak jak napisal wikary nie narzucajcie graczom za duzo... na zadnym serwie nie ma ze tylko 5-losowo i tyle, nikt mi nie bedzie mowil ze mam grac tt lub ct. Sami w temacie RANK pisaliscie ze gra ma spawiac przyjemnosc, wiec jezeli komus nie lezy gra w TT na azteku w tym mi lub na Italy w ct no to niech idzie na strone w ktorej sie dobrze czuje... Ostanio tylko ograniczenia i wymogi narzucac byscie chcieli... z takimi pomyslami to do partii ANGELI MERKEL, ze jak sie nie dostosuje ktos to sankcje w tym przypadku ban... smieszny jest ktos co taki temat zaklada. Na tym serwerze nie trzeba nic zmieniac iz sie gra dobrze a jakby powiedziala BABKA KIEPSKA ROZALIA "Co sie polepszy to sie popieprzy,(...)"



Po prostu walczymy z kamperami, ale Ciebie to się nie tyczy, bo Ty nie kampisz, więc nie powinien Cię tak ten temat interesować. ;)
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#24) Napisano 22 sty 2016, o 14:50

To prosze wymoderuj moje dwie wypowiedzi. Jezeli ma ci byc lzej na duszy. :roflpp:

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#25) Napisano 22 sty 2016, o 17:16

Po prostu ten osobnik (czyt. kampix zwany również arcanixem ew. shiftinxem)) dba o swoje interesy i swobodę zmieniania zespołu i uciekania tam gdzie drużynie lepiej idzie, ot w tym jest ten problem. AUU
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •