Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Nowe mapy

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

Ankieta: Które z map chciałbyś zobaczyć na FFA?

de_sandstand
4
13%
de_plaka
10
33%
de_dust
10
33%
żadna z powyższych
6
20%
 
Liczba głosów : 30


Piotrek52090

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 154
  • Dołączył: 21 sty 2016, o 15:29
  • Lokalizacja: Kraków/Dublin(Irlandia)
  • Postawione piwa: 187
  • Otrzymane piwa: 9

(#46) Napisano 17 kwie 2016, o 22:35

Na Cs_Assault bym sobie pograł i ratował hostów przez wentylację i dach :D
PeterIRE - Gracz na Cs Lamers :)

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#47) Napisano 19 kwie 2016, o 00:10

Tylko, że 80% graczy ma wyj...ne na hosty i dlatego takich map raczej nie bedzie.
Do łask wraca de_dust oraz de_plaka
Reszta egzotycznych map, wiadomo jak to bedzie z 30 gracz zrobi sie 5...
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#48) Napisano 19 kwie 2016, o 13:21

Użytkownik Axl napisał:
Tylko, że 80% graczy ma wyj...ne na hosty i dlatego takich map raczej nie bedzie.
Do łask wraca de_dust oraz de_plaka
Reszta egzotycznych map, wiadomo jak to bedzie z 30 gracz zrobi sie 5...

No właśnie nie. Tylko trzeba to ogarnąć i na próbę wrzucić coś bo kilka mam się sprawdziło wcześniej to i teraz też coś wskoczy a tak to 6 map wkoło tym na pewno przyciąga się graczy.

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#49) Napisano 19 kwie 2016, o 16:32

6 map w kółko? Człowieku pokaż mi gdzie się powtarzają tak mapy. Zobacz sobie w hltv jak są grane mapy. Dziennie jedna mapa powtórzy się 2-3 razy i to jest za dużo?

Może ponad 10 map ostatnio granych wyłączonych z vote to za mało? A może w końcu jebnąć mapcycle i skończy się narzekanie, że te same mapy są grane?
Sorry ale jak widzę jak ktoś narzeka na powtarzające się mapy to mam ochotę go zabić śmiechem.
Zrób mi screena gdzie mapy się powtarzają bo ja chyba jestem ślepy. Oczywiście nie liczymy tych map co są grane rano/w nocy.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#50) Napisano 19 kwie 2016, o 22:53

Ale nie chodzi mi o to że powtarzają się co chwila. Tylko o to że gra się tyle czasu to dobrze by było wciągu roku można kilka razy zamienić/dodać kilka map. A tak to wkoło te same mapy. Bo to jest train west nuke dd2 info mirage i jeszcze ze 3 mapy. Ja dodałem kilka propozycji i bo co skoro z góry jest oblany temat.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#51) Napisano 20 kwie 2016, o 13:12

Jak na ironie... Dodalismy cache, overpasa to placz zeby z 1.6 nie robic GO. Tak to placz ze w kolko 6 map mimo ze w najgorszym przypadku jest to liczba prawie dwa razy wieksza. 10 x 20min = prawie co 3,5h moze wskoczyc ta sama mapa, czyli jakies 6 razy w ciagu dnia... Reszta map css tez byly dodane dla odmiany... Ale tez placz...
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#52) Napisano 22 kwie 2016, o 19:09

Płacz jest bo są te same mapy można ogarnąć temat i w ciągu roku co 3 miechy dodawać wymieniać kilka map. Ja dodałem kilka propozycji to nie z góry oblany temat ale jak ktoś na siłę robi z cs 1.6 serwer GO to chuj nikt nikogo nie pyta o zdanie tylko dodaje i tyle. To coś tu chyba jest nie tak? Bo po co ktoś się spuszcza skoro i tak temat zlany w jednej sekundzie. Jak ktoś chce grać mapy z GO to kurcze mamy dwa serwery z GO więc na jaki uj wgrywać na siłę te mapy? Z góry przepraszam za niektóre słowa ale ciśnienie mi skacze jak widzę takie akcje. Tyle co chciałem powiedzieć. A i jeszcze jedno to że zostały dodane to już pikuś bo ludzie chcą je grać i jest odmiana i mi właśnie o taką odmianę chodzi tylko nie z mapą GO. A tej nowej ceble coś tam nie widzę w ankiecie czyli ktoś dodaje to od tak bo tak mu się chcę ma taką fazę.

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •