Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Admin na tsie

Radioactive12

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 7
  • Dołączył: 13 kwie 2017, o 21:37
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 2

(#1) Napisano 13 kwie 2017, o 21:59

Od kiedy tylko zacząłem regularnie wchodzić na tsa: cs-lamers.com ani razu nie widzialem admina na tsie. Na tsie często panuje "syf", a ludzie trolluja. NA serwerze przebywa dużo dzieci i osób totalnie niewychowanych. Zmusiło mnie to aż do utworzenia konta na forum. Moim zdaniem jakiś admin powinien się tym zainteresować lub powinien zostać nowy admin, który przynajmniej raz na dzień wejdzie na tego csa.
Przebywam an tsie prawie codziennie chętnie mogę tam pełnić służbe, lub prosze przynajmniej o ogarniecie czasami ludzi na tsie.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#2) Napisano 13 kwie 2017, o 23:42

Z tego powodu są kanały prywatne i hasła do nich ;]
Rozumiemy tez ze taka osoba jest potrzebna, ale też nie damy wysokich praw uzytkownikowi którego nie znamy ;/
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Radioactive12

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 7
  • Dołączył: 13 kwie 2017, o 21:37
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 2

(#3) Napisano 14 kwie 2017, o 01:14

Oczywiscie rozumiem, ze nie dacie uzytkownikowi ktorego nie znacie admina to oczywiste ale taka osoba by sie przydala jestem na tym tsie codziennie mam duze uznanie i poparcie wsrod uzytkownikow tego teamspeaka ktos z was moglby to sprawdzic albo dac jakis okres probny lub nawet przeprowadzic rekrutacje na takiego admina ktory po prostu siedzialby tam gdyby tylko mogl takie cos czasem na prawde jest potrzebne. I tak dobrze ktos pomyslal o kanalach prywatnych jest to dobry myk ale jednak przydalaby sie osoba ktora zajelaby sie tym.
;)

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#4) Napisano 14 kwie 2017, o 03:25

Jaki jest tam burdel i syf? Nikt nic nie zgłaszał, jakiś konkretny przykład?
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Radioactive12

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 7
  • Dołączył: 13 kwie 2017, o 21:37
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 2

(#5) Napisano 14 kwie 2017, o 04:23

Przykład prosze bardzo. Siedzimy sobie z kumplami na publicznym kanale nagle przychodza jakies dzieci po glosie zgaduje ze podstawowka i zaczynaja wyzywac trollowac itp. lataja po calym tsie i pluja sie. Nie zeby mnie to doprowadzalo do rage'a no ale prosze was. Inny przyklad jakies inne osoby wchadza ci na kanal w nwm 6 osob i zaczynaja drzec japy i ogolnie robic zadyme, spamowac jakimis zaczepkami. Tak wiem ze z tym wszystkim sami mozemy sobie poradzic albo po prostu isc na prywatny kanal ale tu nie chodzi tylko o to zeby nam sie tam zylo lepiej tylko wszystkim.

Radioactive12

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 7
  • Dołączył: 13 kwie 2017, o 21:37
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 2

(#6) Napisano 15 kwie 2017, o 01:24

I czy nie uwazacie ze admin kanalu powinien miec prawo do kickowania z niego uzytkownikow?

Wróć do Propozycje zmian



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •