Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Admini na TS

Darky

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 133
  • Dołączył: 24 gru 2012, o 11:48
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 1

(#1) Napisano 11 kwie 2013, o 20:06

Witam.

Chciałbym poruszyć temat związny z brakiem adminów na TS. Ostatnio miałem nieprzyjemną sytuację gdyż podczas spokojnego siedzenia na TS dołączyli do mnie jackieś gimbusy dosłownie i zaczęli wyzywac mnie i moją rodzinę a ja nic nie mogłem zrobić poza z mutowanie ale to nie rozwiąże problemu. Tamte osoby widzę dość często na naszym TS więc powinny zostać zbanowane ale mniejsza o to. Po tym incydencie zgłosiłem się do Posiona, który napisał do "~ yay ~, for Equestria! " a ten zlekceważył go mówiąc mu żebym ich zmutował. No dobra zmutuje ale to nie rozwiąże problemu dlatego chciałbym prosić aby była otworzona jakaś rekrutacja na TS żeby takie sytuacje nie miały więcej miejsca.
Obrazek

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#2) Napisano 11 kwie 2013, o 20:15

Też miałem o tym pisać, ale widze że Darky się pofatygował i pierwszy napisał. No ja szczerze mówiąc sie wkurwiłem za przeproszeniem, bo jesteś od banowania jak dupa od srania, i jeśli Cie prosze o wejście na ts'a, to wejdź na niego z łaski swojej, i zbanuj 5 osób za wyzwiska po rodzinie. Jeśli to dla Ciebie taki wielki problem, to może trzeba dodać paru adminów ?

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#3) Napisano 11 kwie 2013, o 20:55

Sucharowi wybitnie zależało, żebym wypowiedział się w dziale Propozycje zmian, na temat dodania nowych adminów na TS3 (tylko nie wiem dlaczego, jakbym ja tutaj miał jakąś władzę :D) - więc się wypowiadam w pełni za!.

@Suchar - nie, nie planuję prowadzić offtopu na temat Twojego zdania pod tytułem "musisz banować, bo to Twój zasrany obowiązek" czy jakiś innych dziwnych teorii. Zostałeś wybitnie poinformowany, żeby Darky ich zmutował - jeśli Ci to przeszkadza to zapraszam do osób zarządzających tą siecią, zeby ustaliły inne zasady.
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#4) Napisano 11 kwie 2013, o 20:58

Ok, to teraz skomentuj posta Darky'ego.

Wróć do Propozycje zmian



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron