Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Twoja sieć

Opinie, sugestie, i rozmowy o telefonach komórkowych, bądź tego typu rzeczach

Szyna

    Admin serwera:
    FFA, TP!

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 466
  • Dołączył: 17 lut 2013, o 17:17
  • Postawione piwa: 40
  • Otrzymane piwa: 6

(#1) Napisano 26 kwie 2013, o 06:02

Siemanko. W jakiej sieci macie swoje telefony i jakie macie uwagi do danego operatora, bądź za co go chwalicie?

Może zacznę. Swój telefonik od paru ładnych lat posiadam w orange i jak kiedyś dla mnie orange była najlepszą siecią, tak teraz jest chyba najgorszą ;/ pomijając to, że w przeciągu 3 lat zmieniałem 3 razy taryfę - zacząłem od Pantery - 200 sms do orange i 39.90 zł co nie starczało na pół miesiąca. Później była Pantera II - 2000 sms do orange wymienne na 400 do wszystkich i nadal 39.90 zł co miesiąc, no i tu już się w miarę zadowolałem chociaż i tak potrafiło zabraknąć. Obecnie wyszła jakaś nowa taryfa i mam nielimitowane sms do orange i 500 do wszystkich oraz 39.90 zł na rozmowy - i to jak dla mnie pasuje, brakuje tylko darmowego neta, niestety większość sieci oferuję coś takiego, tu niestety są takie anomalia, że jak zużyje do 100 mb (chyba) to płacę 3 zł jak do 500 mb to 5 zł itp. (nie pamiętam dokładnie cen), więc nadal muszę żyć bez internetu w komórce - co czasem by się jednak przydało. Kolejną kwestią jest zasięg - mieszkając w Białymstoku, bywają sytuację, że w ogóle nie mam zasięgu (ani 2g, ani 3g), pracując w Hryniewiczach były 2 miejsca na stole gdzie były 2 kreski zasięgu (kiedy było ustawione na 2g, o 3g mogłem zapomnieć), lecz ostatnio to się poprawiło i jak ktoś do mnie dzwoni to nie muszę już stawać przy oknie, czy wychodzić na zewnątrz. Nie zmienia to jednak faktu, że orange teraz to kibel ;/ ale jeżeli poprawi jeszcze bardziej swój zasięg to zapewne będę dalej w tej sieci. mają czas do czerwca (bo wtedy mogę przedłużyć umowę).

No to się rozpisałem ;) Teraz czas na wasze doświadczenia z telefonią komórkową ;)
ObrazekObrazek

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#2) Napisano 26 kwie 2013, o 09:14

Ja jestem lekko ponad rok w Play, i jestem strasznie zadowolony. Mam darmowego neta zawsze i wszedzie gdzie najde zasieg, tylko mam bodajze 200 mb neta, i jak je wykorzystam to net chodzi strasznie wolno, ale o to sie nie martwie bo w domu mam wi-fi ktore ciagne z routera. Propo sieci, mam jeszcze do wygadania 81.90 zl ktore mi wcale nie maleja ( nie wiem czemu ), poza tym mam darmowe smsy do wszystkich :D T-Mobile to g...., reszty sieci nie mialem zaszczytu poznac jako mojego uslugodawcy jesli mozna to tak nazwac :P

Szyna

    Admin serwera:
    FFA, TP!

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 466
  • Dołączył: 17 lut 2013, o 17:17
  • Postawione piwa: 40
  • Otrzymane piwa: 6

(#3) Napisano 27 kwie 2013, o 10:34

Właśnie podjąłem decyzję, że jak skończy mi się umowa na orange, to spier... od nich jak najdalej - Play bądź Plus. Od rana podobno w zdecydowanej większości Polski nie ma zasięgu w orange oraz te-mobile ;/
ObrazekObrazek

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#4) Napisano 27 kwie 2013, o 11:33

Jeśli już masz wybrać nowego operatora, to wybierz Play ;) Mam z nimi umowe troszke ponad rok, i nie mam na co narzekać. Solidny operator sieci :P

Ny[C]eR

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 850
  • Dołączył: 23 lis 2011, o 01:00
  • Postawione piwa: 27
  • Otrzymane piwa: 23

(#5) Napisano 2 maja 2013, o 08:53

Ja jestem w Plusie już 3 rok i nie narzekam, zasięg jest w każdym miejscu nawet na zadupiu :)
Obrazek

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#6) Napisano 8 maja 2013, o 13:45

Ja zawsze byłem wrogo nastawiony do Orange, czasem mi znajomi opowiadają jakie to numery im wywijają to głowa mała. Znajoma "podobno" za wysłanie smsa do innej sieci niż jej Orange, płaci jakby wysłała 5 smsów, bo ma tam przez miesiąc do wykorzystania pakiet 300 smsów do wszystkich sieci, i jak je wykorzysta to już po wykorzystaniu tych 300 smsów, naliczają jej dodatkowe opłaty. Zdziercy jednym słowem :P Na szczęście ja mam w Play, i wszystko jest cacy.

Szyna

    Admin serwera:
    FFA, TP!

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 466
  • Dołączył: 17 lut 2013, o 17:17
  • Postawione piwa: 40
  • Otrzymane piwa: 6

(#7) Napisano 8 maja 2013, o 20:08

Użytkownik Poison2607 napisał:
Znajoma "podobno" za wysłanie smsa do innej sieci niż jej Orange, płaci jakby wysłała 5 smsów, bo ma tam przez miesiąc do wykorzystania pakiet 300 smsów do wszystkich sieci, i jak je wykorzysta to już po wykorzystaniu tych 300 smsów, naliczają jej dodatkowe opłaty.

U mnie jest teraz tak, że mam nielimitowane sms'y do orange i pakiet 2000 sms'ów, ale te 2k sms to są do wykorzystania właśnie do innych sieci, a pakiet tak na prawdę zawiera 400 smsów. Czyli 1 sms poza orange kosztuje 5 sms'ów do orange - wiem, że gmatwam ;) do czego dąże? Jak wykorzystam pakiet, to niestety 1 sms poza orange kosztuje 20gr natomiast minuta po wykorzystaniu "abonamentu" - 29gr. Dodatkowo, pisałem jakoś wcześniej, że nie mam stałego, swobodnego dostępu do neta, tylko muszę płacić takimi jakby pakiecikami - co jest dla mnie chore, gdyż jeżeli korzystałbym non stop z neta to mogę zapłacić 20-25 zł (niepamiętam dokładnie) i wtedy zostaje mi 10 zł na rozmowy na miesiąc - kosmos, nie za to płacę 40 zł miesięcznie ;/ Tak więc aby do grudnia ;) kończy mi się umowa i idę skrobać z sieci plus/play oraz targować - kto da więcej ten wygra ;)
ObrazekObrazek

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#8) Napisano 20 lis 2014, o 14:49

Super odkopywanie tematów.
Obrazek
Obrazek

Wróć do Rozmowy o GSM



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •