Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Poniedziałkowy Fanklub Pulsu - Siedem przygód Sindbada

Różnego typu pogawędki o tematyce filmowej

ktos

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 661
  • Dołączył: 29 sie 2012, o 16:04
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Postawione piwa: 365
  • Otrzymane piwa: 141

(#1) Napisano 10 cze 2013, o 10:40

PONIEDZIAŁEK
20:00


Poniedziałkowy Fanklub Pulsu - jest to dyskusja na temat filmów niszowych niskiego budżetu. Bardzo wielu ludzi wypowiada się na forum podczas oglądania fenomenalnych filmów z niższej półki. Wiele zabawy, śmiechu i kulturalnej dyskusji :)

Link do filmu: http://www.filmweb.pl/film/Siedem+przyg ... 010-559470

Link do dyskusji: http://www.filmweb.pl/film/Siedem+przyg ... ..,2214612

Użytkownik Valdoraptor23 napisał:
Valdoraptor23

Poniedziałkowa propozycja Pulsu, która kiedyś już widniała w programie, ale została wycofana. Miejmy nadzieję, że tym razem tak się nie stanie. (Za ewentualne zmiany ramówki na ostatnią chwilę nie ponoszę odpowiedzialności, wybaczcie). Film zamierzam obejrzeć w najbliższym czasie, więc będę mógł tu dodać jakąś małą opinię, która więcej wam powie o poziomie dzieła. Seans już w poniedziałek 10.06 o 20.


Obrazek
Obrazek

ktos

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 661
  • Dołączył: 29 sie 2012, o 16:04
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Postawione piwa: 365
  • Otrzymane piwa: 141

(#2) Napisano 10 cze 2013, o 14:25

Valdoraptor23

Jestem już po seansie. No cóż. Z pewnych względów założenie filmu było ciekawe, jednak spora część była naprawdę nudna, pozbawiona głębszego sensu. Wielu aktorów chyba wymusiło na reżyserze role rannych, umierających czy chorych, by nie musieć się wysilać i grać jak karton z sokiem w reklamie Hortexu - po prostu będąc w kadrze. Choć początek zapowiada się interesująco, to potem jest już tylko gorzej. Asylum powyciągało kilka starych modeli potworów ze swoich magazynów i rzuciło je naprzeciw bohaterom, którzy przebiegali przez sceny ze stworami bez zastanowienia z czym mają do czynienia, gubiąc po jednym-dwu roztropkach, którzy zamiast stanąć po instynkt samozachowawczy dwa razy byli w kolejce po ciekawość świata. Zakończenie... Ech. Jeśli Puls nie zmieni ramówki, sami będziecie mieli okazję wyrobić sobie opinię.

Jedyne co mnie rozśmieszyło to tekst podczas pewnej walki.
W wersji której oglądałem, lektor odczytał dialog następująco:
"Walczysz jak dżentelmen..."
"A ty jak ciężarna suka!'

Podsumowując: "Ja błym tłego kłurkom nieee duaaałaaaa!"
Obrazek

Wróć do Rozmowy o filmach



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •