Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Driver Booster - NAJLEPSZY PROGRAM do wyszukiwania sterownik

Zajec

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 18 lis 2013, o 17:17
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 7

(#1) Napisano 19 lis 2013, o 15:30

Obrazek
Witam!
Prezentuję Wam najlepszy program do wyszukiwania najnowszych sterowników dla Waszego komputera. Jest także 100 razy lepszy od znanego programu Driver Genius :) Dlaczego? Otóż jest darmowy i tak samo lub nawet lepiej wykrywa cały sprzęt jaki posiadamy w komputerze i automatycznie pobiera najnowsze sterwoniki ze stron producentów.

Tak BTW.
Jest także dostępna wersja PRO programu, gdzie klikając w menu Drive Booster'a widzimy komunikat że nie wszystkie sterowniki są w pełni zaktualizowane do najnowszych wersji, ale wykupując wersję PRO uzyskamy dostęp do nich. NIE WIERZCIE W TO! JEST TO NAJWIĘKSZA ŚCIEMA ABY ZGARNĄĆ OD WAS HAJS!!!

Skąd to wiem? Otóż sam wykupiłem sobie wersję PRO i co się okazało? Okazało się że wersja PRO od darmowej wersji Drive Booster'a różni się tylko tym, że w wersji PRO szybciej ściągają się nam sterowniki. TO WSZYSTKO! CAŁA RÓŻNICA!

Więc polecam wszystkim ten program! Brać, pobierać, instalować i skanować w celu sprawdzenia czy macie najnowsze sterowniki.

DOWNLOAD PROGRAMU DRIVER BOOSTER:
http://driver-booster.softonic.pl/download?ptn=iobit

WIĘCEJ O TYM PROGRAMIE:
http://www.instalki.pl/testy/software/12049-driver-booster-lekarstwem-na-problemy-ze-sterownikami.html

Jako mały bonusik dodam Wam także mały programik o nazwie dxweb który pochodzi od oryginalnej strony Microsoft'u i sprawdza on na dowolnym Windows'ie (od XP do 8.1) czy macie zainstalowany najnowszy DirectX. Jeśli nie, program automatycznie pobierze Wam brakujące części biblioteki DirectX.

DOWNLOAD DXWEB:
http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=35

Zajec

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 18 lis 2013, o 17:17
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 7

(#2) Napisano 19 lis 2013, o 15:32

Jeśli ktoś nie wierzy w to co napisałem wyżej czyli:
Użytkownik Zajec napisał:
Tak BTW.
Jest także dostępna wersja PRO programu, gdzie klikając w menu Drive Booster'a widzimy komunikat że nie wszystkie sterowniki są w pełni zaktualizowane do najnowszych wersji, ale wykupując wersję PRO uzyskamy dostęp do nich. NIE WIERZCIE W TO! JEST TO NAJWIĘKSZA ŚCIEMA ABY ZGARNĄĆ OD WAS HAJS!!!

to możecie sami sprawdzic na własnym przykładzie. Wykupiłem dla Was ORYGINALNY klucz na 170 dni, wiec teraz sami sprawdźcie czy informacja która Wam sie wyswietli przy darmowej wersji jak bedziecie chcieli ją zaktualizowac do wersji PRO że ileś tam sterowników jest niezaktualizowanych, że to ostra ściema i nic nowego Wam nie wyszuka.

Wiec prosze, oto klucz:
2EC72-368A4-5E4E9-D54A1

An.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 53
  • Dołączył: 7 paź 2013, o 16:44
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 3

(#3) Napisano 26 lis 2013, o 20:33

Przyjemny i prosty program w obsłudze, dla każdego. Możesz zainstalować go nieogarniętej siostrze, by nie miała sterowników z przed roku :P Przetestowałem go wczoraj po formacie PC, jest skuteczny. Szybko wyszukuje sterowniki, zasysa i instaluje.

Wróć do Programy



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron