Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Losowanie Ligi Mistrzów

Nerevar91

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 17 gru 2013, o 09:14
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#16) Napisano 17 gru 2013, o 09:18

Dla Barcelony to będzie koniec tej edycji LM. przynajmniej taką mam nadzieję. Arsenal też bez większych szans, Bayern jest w końcu głównym faworytem do zdobycia pucharu

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#17) Napisano 17 gru 2013, o 16:08

A co było rok temu na alianz arena? Mało brakowało, aby to właśnie bayern odpadł : D.

EsC

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 5
  • Dołączył: 17 gru 2013, o 21:59
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#18) Napisano 12 lut 2014, o 23:24

Hahaha co ty mówisz lolll ......... Arsenal bez większych szans haha :D to że przegrał z Liverpulem 5:1 to nie znaczy że od padnie w pierwszej rundzie Ligi Mistrzów pozdro^^ Arsenal w tym sezonie jest silny jak nigdy dotąd, moim zdaniem to Bayern powinien się bać ! no ale cóż przekonamy się niebawem :D nie mów chop do puki nie przeskoczysz .. :)

Tak ogólnie jestem za Realem !!!!!!!

Hala Madrid !!!!!!!

W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, gigantyczny Real Madryt ktory kocham po nad zycie <3 !!!!!!!

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#19) Napisano 12 lut 2014, o 23:28

Użytkownik EsC napisał:
Tak ogólnie jestem za Realem !!!!!!!

Hala Madrid !!!!!!!

W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, gigantyczny Real Madryt ktory kocham po nad zycie <3 !!!!!!!



A w avatarze Manchaster United... Pozdro :facepalm:
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

EsC

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 5
  • Dołączył: 17 gru 2013, o 21:59
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#20) Napisano 12 lut 2014, o 23:31

Dałem pierwszy lepszy ava.... po za tym kiedys bylem za MU !!!!!!!

pierroni

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 13 lut 2014, o 13:25
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#21) Napisano 13 lut 2014, o 13:41

Czyżby sezonowi kibice ? :D Ja mam nadzieję że MC pokaże klasę i postawi trudne warunki Barcelonie a Arsenal na pewno będzie walczył ale Bayern jest równie mocny więc będzie ciężko , w Londynie może remis a na Allianz arena pewnie skromna wygrana Bayernu ale wszystko się może zdarzyć bo Arsenal faktycznie bardzo mocny w tym sezonie.

respect.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 95
  • Dołączył: 16 lut 2013, o 18:14
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#22) Napisano 14 lut 2014, o 17:21

Widzę, że dyskutujecie o zdecydowanie najciekawszych parach LM. Panowie, co powiecie na temat pary Olympiacos - MU i Milan - Atletico.
Osobiście uważam, że zawodnicy z Pireusu mają duże szanse pokonać Manchester - najsłabszy od kilku lat. Wiadomo, że będzie decydować forma dnia.
Co do Milanu to mam mieszane uczucia, wzmocnili się w zimowym okienku no i grają lepiej (może nie tyle co lepiej ale skuteczniej, niż przed przerwą zimową). Jeżeli Atletico nie wygrzebie się z tego dołka w którym się znajduje (dwa bardzo słabe mecz z Realem + porażka w Almerii) to będzie to bardzo ciekawy pojedynek. Co jeszcze ze 3 tyg. temu wydawało się śmiesznym stwierdzenia bo gracze z Madrytu grali bardzo ładną grę dla oka no i co ważne bardzo skuteczna, ale krótka ławka + kontuzje robią swoje (walczą/walczyli na 3 frontach).
Obrazek
"- Jak się szczęście zaczyna powtarzać, to już to nie jest szczęście." - Kazimierz Górski

dilp

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 18 lut 2014, o 11:28
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#23) Napisano 18 lut 2014, o 11:39

Zgadzam się Olympiacos może wygrać z MU ale poczekamy , będzie ciekawie :) , jeśli chodzi o mecz Milan - Atletico to będzie decydowała forma dnia a tutaj raczej stawiam na remis w Mediolanie a skromne zwycięstwo w Madrycie dla gospodarzy , oglądałem ostatnie mecze Atletico i mało pozytywnych aspektów można powiedzieć jedynie ostatni mecz bez straty bramki 3:0 z 3 drużyną od końca Valldeoid a Milan skromnie 1:0 z Bologną więc ledwo co i to u siebie.

Wróć do Piłka nozna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron