Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Twoj Ulubiony Sportowiec

Dział na gry, zabawy, wyliczanki itp.

nXo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 444
  • Dołączył: 19 lis 2012, o 15:41
  • Lokalizacja: Polska
  • Postawione piwa: 74
  • Otrzymane piwa: 31

(#1) Napisano 8 lut 2013, o 16:42

Witam wypisujemy tutaj swojego najlepszego Sportowca mozecie tez dodawac filmiki ;d ok ja zaczne pierwszy

Thierry Henry

Obrazek

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#2) Napisano 8 lut 2013, o 17:26

Mój kumpel, za czasów juniora razem graliśmy, czasem jak jest gramy na orliku ^^
___________________________________________
No i tu nic nie muszę chyba mówić?
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

Uwaga Glowa!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 49
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 19:18
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 8 lut 2013, o 22:32

Alistair Overeem i Mike Tyson :)
Pozdrawiam :) UwAgA GlOwA

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#4) Napisano 8 lut 2013, o 22:57

Mógłbym wymieniać cały dzień :D Kaka, Messi, Ronaldo, Maldini, Casillas, Marcelo, Cantona, Henry, Ronaldinho, Lewandowski, i kilku innych, ale Ci mi przyszli od razu do glowy :P

gLeni

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 105
  • Dołączył: 12 sty 2013, o 15:12
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#5) Napisano 10 lut 2013, o 12:49

David Beckham :p
Pozdrawiam swoich fanów ! :)

NuDnYxD aka Ricky

  • Awatar użytkownika

(#6) Napisano 10 lut 2013, o 12:57

Ricardo Izecson dos Santos Leite , znany bardziej jako Kaká

nXo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 444
  • Dołączył: 19 lis 2012, o 15:41
  • Lokalizacja: Polska
  • Postawione piwa: 74
  • Otrzymane piwa: 31

(#7) Napisano 10 lut 2013, o 13:13

Użytkownik NuDnYxDGaming napisał:
Ricardo Izecson dos Santos Leite , znany bardziej jako Kaká

dbry pilkarz ale nie dla realu ;)
Obrazek

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#8) Napisano 10 lut 2013, o 13:24

Akurat sie dobrze składa, bo Kaka to mój ulubiony piłkarz odkąd pamiętam :D Równie zajebisty jest Ronaldo i Messi, ale dla mnie Kaka był zawsze najepszy ;P

nXo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 444
  • Dołączył: 19 lis 2012, o 15:41
  • Lokalizacja: Polska
  • Postawione piwa: 74
  • Otrzymane piwa: 31

(#9) Napisano 10 lut 2013, o 13:26

Użytkownik Poison2607 napisał:
Akurat sie dobrze składa, bo Kaka to mój ulubiony piłkarz odkąd pamiętam :D Równie zajebisty st Ronaldo i Messi, ale dla mnie Kaka był zawsze najepszy ;P

Ronaldo byl tylko jeden C.ronaldo nawet w polowie nie jest taki jak prawdziwy ronadlo (nie zebym cos mial do realu);)
Obrazek

NuDnYxD aka Ricky

  • Awatar użytkownika

(#10) Napisano 10 lut 2013, o 13:30

Użytkownik Poison2607 napisał:
Akurat sie dobrze składa, bo Kaka to mój ulubiony piłkarz odkąd pamiętam :D Równie zajebisty jest Ronaldo i Messi, ale dla mnie Kaka był zawsze najepszy ;P

Nadajemy na tych samych falach :)

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#11) Napisano 10 lut 2013, o 13:59

Użytkownik NuDnYxDGaming napisał:
Nadajemy na tych samych falach :)


I piona dla Ciebie za Kake, ja mu kibicuje odkąd trafił do Milanu, dla mnie będzie zawsze najlepszym piłkarzem na świecie obok Ronaldo i Messiego.

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#12) Napisano 10 lut 2013, o 14:09

Użytkownik `nXo napisał:
Użytkownik Poison2607 napisał:
Akurat sie dobrze składa, bo Kaka to mój ulubiony piłkarz odkąd pamiętam :D Równie zajebisty st Ronaldo i Messi, ale dla mnie Kaka był zawsze najepszy ;P

Ronaldo byl tylko jeden C.ronaldo nawet w polowie nie jest taki jak prawdziwy ronadlo (nie zebym cos mial do realu);)



Wtedy były inne czasy. Porównywanie tych dwóch piłkarzy jest kretyńskim pomysłem, bo wtedy grało się inaczej i dzisiaj gra się inaczej.
Jeszcze zależy co rozumiesz przez pojęcie "prawdziwy"... Technicznie C.Ronaldo jest jednym z najlepszym piłkarzy "of all time", lepszym od brazylijskiego Ronaldo.

Co do Kaki to chłop się marnuje w Realu. Siedzi na ławce, zagra może parę godzin w całym sezonie i tyle.
Wszystko napisane wyżej jest tylko moją opinią.


Co do głównego tematu tego wątku to moimi ulubionymi sportowcami są: Raúl González Blanco, Rafael Nadal, Michael Phelps.

NuDnYxD aka Ricky

  • Awatar użytkownika

(#13) Napisano 10 lut 2013, o 14:20

Użytkownik Poison2607 napisał:
I piona dla Ciebie za Kake, ja mu kibicuje odkąd trafił do Milanu, dla mnie będzie zawsze najlepszym piłkarzem na świecie obok Ronaldo i Messiego.

Ja jednak kibicuje za 2 powodów 1.Zdobył Złotą Piłkę.2. [Trochę dziwy] Moje rodzeństwo zawsze w wieku 1-3 lat mówiło na mnie Kaka zamiast Kacper :)

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#14) Napisano 10 lut 2013, o 14:43

Mi w klubie mówią że techniką i kiwaniem przypominam Ronaldo, a szybkością i strzałami przypominam Kake :P Kiwaniem Ronaldo ponieważ dwoma zwodami założyłem dwie "siaty" kumplowi z klubu ( jak dostał te dwie siatki, to zacząłem się śmiać jak pojebany i straciłem piłke, bo to było zabawne dla mnie xd ) i potem wszyscy się śmiać zaczeli z tego któremu to zrobiłem. To w kwestii kiwania. Trener jak rozdaje koszulki, to czyta numer, i kto sie zgłosi po ten nr. to go bierze, i zawsze jak trener woła " siódemka " to wszyscy się na mnie patrzą, i sie śmiejemy, bo ten numer jest dla mnie zastrzeżony :P Jak to moj przyjaciel Pokora powiedział " ty to szybciej zapierdalasz z piłką niż bez niej " :D W ostatnim meczu wypuściłem piłkę przed siebie na odległość 40 metrów jak nie więcej, wypuściłem piłe na linii środkowej boiska, przede mną 5 metrów stało 3 przeciwników, dobiegłem do piły, podałem po ziemi w pole karne i kumpel strzelił na 3:1 :D
Propo mnie, ( ;p ) zawsze podobała mi sie gra Milanu, szczególnie podziwiałem Maldiniego, Pirlo, Kake, Dide, Schevchenko, i Inzaghiego za ich najlepszych czasów. Szkoda Kaki, bo siedzi na ławie i sie marnuje. Chciałbym żeby wrócił do Milanu, tam by coś pograł chociaż...

Oschi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1111
  • Dołączył: 31 lip 2011, o 14:57
  • Postawione piwa: 70
  • Otrzymane piwa: 94

(#15) Napisano 10 lut 2013, o 14:50

A może poprosicie moderatora o zmianę nazwy tematu na "Urzekła Mnie Twoja historia" :ninja:
"Kolejny stracony dzień z życia poza kontrolą ... "
"Umiesz liczyc ? - Licz na Siebie"


Obrazek

Obrazek

Wróć do Gry i zabawy



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •