Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Propozycja dodania map

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#16) Napisano 12 sie 2015, o 14:25

Użytkownik Tabaka napisał:
Ja coś wam powiem, wrzuciłem propozycje map bo się wydają ciekawe i lepsze od niektórych które są, od razu założyłem, że nie każdemu się spodoba i tym bardziej nie każda, ale liczyłem, że z jedna będzie na serwerze. Piszecie, że cs go to go a cs 1.6 to 1.6, ale z tym podejściem nie było by modelu awpy dla vipów, więc nie zakładałem takiego rozumowania. Dziwne

A do tego Podważenia też się uśmiałem, ale nie komentowałem hyh bo nie wiedziałem czy nie trafił z tym podważam , czy OK

Ja zmieniłem na zwykła bo mam gdzieś tą z GO mapy też spoko doceniam chęci ale jak dla mnie wolę zmiany lub wymiany map ale na cs 1.6 a nie GO

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#17) Napisano 12 sie 2015, o 14:30

Użytkownik Tabaka napisał:
Ja widze, że wy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem, bo nigdzie nie było mowy o zamienianiu starych map na nowe. Piszecie takie pierdoły i farmazony, trzeci przyjdzie zobaczy o zamianie map i sie zesra bo nie zobaczy już starego dusta2, proszę takich farmazonów nie pisać w moich tematach, bo widzę pełno takich z dupy wyrwanych kontrargumentów w tematach z banami, nie prześledzicie całego tematu tylko wyrywki i piszecie swoje złote myśli.

Krótko dałem propozycję DODANIA a NIE ZAMIANY map/y i jak już wchodzimy na urok map 1.6 to trzeba zostawić 7-8 map i resztę wyje*bać.

I porównywanie inferno z 1.6 klasycznego do inferno hd jako takiego samego jest idiotyzmem (chodzi o stwierdzenie granie w kółko tego samego), żeby móc stwierdzić coś takiego trzeba by było zagrać na takiej mapie, zapewne grałeś


A teraz tak, jest serwerek pewnej sieci co ma aby te mapy HD i chciałem dobrze dałem propozycje, ale widząc kontrargumenty z dupy wyssane zdałem sobie sprawę, że nie warto, więc temat można zamknąć, jak najdzie mnie chęć zagrania wejdę tam i zagram, WSIO

Jedynym rzetelnym kontrargumentem jest wypowiedź ~ yay ~, for Equestria!, więc weźcie logicznie to za przykład bo reszta to brednie


Widze ktoś tu nie radzi sobie z krytyką. Idź sie lepiej zaciągnij tą tabaką bo Ci ciśnienie skoczyło.
Obrazek

Chrupus

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 192
  • Dołączył: 3 lis 2014, o 17:23
  • Lokalizacja: Nieznana
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 58

(#18) Napisano 12 sie 2015, o 14:46

Chcecie grać na mapach z GO, proszę kupić sobie klucz do CS:GO i grać tam, a nie zmieniać mi na jakieś wymysły. CS 1.6 to cs 1.6 jak @Arcanix napisał. Wczoraj ktoś w nocy zmienił na jakąś dupną mapę na DD2.. i widzieli reakcje ludzi dlatego tak szybko zmienili na normalną. Ja rozumiem propozycje nowych map do cs 1.6, ale nie żałosnych podróbek GO, pozdrawiam.
Jam, który przebudza się,
Jest Boskim Smokiem, który skradł Bogu prawo dominacji
Śmieję się z nieskończoności i odrzucam marzenia,
I zatopię was w najgłębszych czeluściach szkarłatnej męczarni!
Obrazek

Tabaka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21 mar 2015, o 00:17
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 30

(#19) Napisano 12 sie 2015, o 15:05

Miałem się nie wypowiadać już, ale nie wytrzymałem.

Mam Go, ale wole strzelać w 1.6

Użytkownik Chrupus napisał:
i grać tam, a nie zmieniać mi na jakieś wymysły.

Przyjęte z pokorą nie będziemy grać na FFA tego, czego sobie nie życzysz, miałem chociaż raz okazje z tobą grać na FFA adminie only dd2? To to samo co wypowiedzi tych z dd2 na temat FFA kultury i tego co się tam dzieje, jednak jondro nie jest wariatem, mimo, że znów bajki pisał wczoraj na sb hue hue

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#20) Napisano 12 sie 2015, o 15:14

Użytkownik Tabaka napisał:
Miałem się nie wypowiadać już, ale nie wytrzymałem.

Mam Go, ale wole strzelać w 1.6

Użytkownik Chrupus napisał:
i grać tam, a nie zmieniać mi na jakieś wymysły.

Przyjęte z pokorą nie będziemy grać na FFA tego, czego sobie nie życzysz, miałem chociaż raz okazje z tobą grać na FFA adminie only dd2? To to samo co wypowiedzi tych z dd2 na temat FFA kultury i tego co się tam dzieje, jednak jondro nie jest wariatem, mimo, że znów bajki pisał wczoraj na sb hue hue


Tak więcej piszcie o jondrze. Przez takich kurcze d.... on wlasnie admina nie ma, bo przy kazdej wtopie poruszacie jego kwestie i kazdemu sie kurcze zle kojarzy. Następną gównoburze będzie zaczynał. Spierdalaj na serwer bo juz trace cierpliwosc.
Obrazek

Tabaka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21 mar 2015, o 00:17
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 30

(#21) Napisano 12 sie 2015, o 15:21

Nie rozumiem powodu dla którego szczekasz do mnie. Ja akurat teraz go spropsowałem, czytaj ze zrozumieniem już wnosiłem/prosiłem o to.
I nie wiem o jaką wtope chodzi bo temat dotyczy propozycji map, i o powód przez jaki nie ma admina, zapytaj tych którzy go zabrali, nie szukaj odpowiedzi w fusach jak i swoich argumentów.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2015, o 15:27 przez Tabaka, łącznie zmieniany 1 raz

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#22) Napisano 12 sie 2015, o 15:27

Użytkownik Tabaka napisał:
Nie rozumiem powodu dla którego szczekasz do mnie. Ja akurat teraz go spropsowałem, czytaj ze zrozumieniem już wnosiłem/prosiłem o to.
I nie wiem o jaką wtope chodzi bo temat dotyczy propozycji map


Przeczytaj jeszcze kilka razy to może zrozumiesz. Właśnie przez twoje i tobie podobnych "propsy" wogole co to za kur slowo, jondro admina nie posiada.
Obrazek

Tabaka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21 mar 2015, o 00:17
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 30

(#23) Napisano 12 sie 2015, o 15:34

Przeze mnie i takich jak ja jondro admina nie ma? A to ciekawe. Rozbudujesz mi tą wypowiedź choćby na PW? Bo mi się wydaję, że ja na jego admina mam/miałem wpływ jak mój pies na saneczkarstwo na ALasce

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#24) Napisano 12 sie 2015, o 15:36

Użytkownik Tabaka napisał:
Przeze mnie i takich jak ja jondro admina nie ma? A to ciekawe. Rozbudujesz mi tą wypowiedź choćby na PW? Bo mi się wydaję, że ja na jego admina mam/miałem wpływ jak mój pies na saneczkarstwo na ALasce


Pies nie dość że zdolny to obieżyświat. Pogratulować.

I tym zakończę udział w dyskusji, jak teraz nie rozumiesz to nie zrozumiesz. Żegnam.
Obrazek

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#25) Napisano 12 sie 2015, o 15:50

Ostatnio zauwazylem ze chyba co niektorym slonce za bardzo uderzylo do glowy... ktos cos napisze to zaraz taka spina ze hej... Tabaka dal propozycje i wystarczy napisac tak/nie oraz male uzasadnienie a tu od razu spiny takie jakby matke krzywdzili...

Jak ostanio czytam te wypociny niektorych(nie chodzi o ten temat) to az smiac sie chce... moze jakas interwencja ze strony glowniejszych administratorow bo smiech.

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#26) Napisano 12 sie 2015, o 16:07

Interwencja? OK!
Propozycja odrzucona, zamykam.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •