Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Info po smierci i ESP dla wszystkich

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#31) Napisano 11 lip 2015, o 01:47

Nie no temat ESP zakonczony, nie pomyslalem o tym, bo tak nie robie, ale jednak slaby pomysl :)
Z tym infem moze warto chociaz sprobowac... Zauwazylem, ze serwer podupadl... Jakis czas temu bylo wiecej graczy, wiecej ogarnietych gracz wiec jakos trzeba przyciagnac i zatrzymac ludzi... Bany sypia sie rozne... Raz sluszne raz mniej :) Bo ja jestem admin wiec nie pyskuj... Nie oddychaj. Poza adminami i stalymi bywalcami graja same dzieci, tak mi sie wydaje. Czasem dajac perma (nie za haxy) moze po jakims czasie warto zastanowic sie nad UB? Jeden zbanowany, a serwer przestaje odwiedzac 3 czy 5 np...
Trzeba pomyslec jak uatrakcyjnic gre, zeby sciagnac wiare ;] Hm nie wiem co wypada slabiej w porownaniu do innych sieci... Hosting? Atmosfera? Jakosc?
Moznaby np zrobic, ze granaty wszystkie zbierasz tak samo jak ak czy m4, przeciez tak jest w realu ;)
Chociaz... do tej pory wszystko jest na NIE :) KOMUNA :dance3: Koniec moich wypocin.
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#32) Napisano 11 lip 2015, o 02:38

Info:Nie bo i tak nikt nie daje , grają jak święte krowy :szook: .
ESP:Nie.
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#33) Napisano 11 lip 2015, o 10:31

kur płaczecie a gram czaem na multi i jakoś problemu z tym nie ma ale oczywiście lamersy maja zawsze coś

plejer

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 168
  • Dołączył: 25 sie 2014, o 20:04
  • Postawione piwa: 18
  • Otrzymane piwa: 29

(#34) Napisano 11 lip 2015, o 11:06

jestem na nie. gdyby nie gracze to nie byłoby serwera i administracji, więc ruda może łaskawie posłuchaj co mają do powiedzenia a nie mówisz że jak administracji się nie będzie podobało to nie będzie żadnej ankiety. Odstaw to disco polo

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#35) Napisano 11 lip 2015, o 11:25

Użytkownik plejer napisał:
jestem na nie. gdyby nie gracze to nie byłoby serwera i administracji, więc ruda może łaskawie posłuchaj co mają do powiedzenia a nie mówisz że jak administracji się nie będzie podobało to nie będzie żadnej ankiety. Odstaw to disco polo


Wypowiedź na poziomie gimnazjum. Temat infa po śmierci był wałkowany tysiąc razy i ten jest tysiąc pierwszy i nie sądzę, żeby cokolwiek się zmieniło. Nie mówiąc juz o tym, że 3/4 graczy jak ktoś ich zabija jęczy na micro, że czit, że "kurcze zabili mnie" , "ale hed"
więc po co ludzie mają tego słuchać? Mamy wprowadzić info dla 1/4 graczy?
Do tego hosting jest i tak do dupy więc po co zaśmiecać sserwer następnymi zbędnymi pluginami?Żeby znowu płacz o lagi był?

ESP już w ogóle nie przejdzie... admini mają do tego dostęp i niech tak zostanie.

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#36) Napisano 11 lip 2015, o 11:32

TEMAT ESP NIE ISTNIEJE ! ! !
Od razu Krakowa nie zbudowano :) Ale "kolorowi" od razu ze wszystkim na NIE bez jakiejkolwiek próby spróbowania, przetestowania... Jakby malo zbednych innych pluginow bylo... To jest serwerownia sieć serwerów DEMOKRATYCZNA? ^^
Ostatnio zmieniony 11 lip 2015, o 11:54 przez ~ yay ~, for Equestria!, łącznie zmieniany 1 raz
Powód: Serwerownia to pomieszczenie/budynek ;<
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#37) Napisano 11 lip 2015, o 14:10

[post nie na temat]
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#38) Napisano 11 lip 2015, o 19:07

O Verona na wczasach sie wypowie. Nie czytałem wszystkiego i dużo tez nie napisze. ESP na dzień dobry odpada. Co do infa. Hmm... Na przekleństwa i wulgaryzmy i tak jest cenzura wiec nawet jak będą plakac po śmierci i tak się ta informacja pokaze (czytaj: "cenzura"). Dla mnie pomyśl w miare dobry, ale do przetestowania. Można wprowadzić i sprawdzić jak serwer sie będzie zachowywał z tym pluginem itd. Tyle ode mnie.
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

Fallen

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 219
  • Dołączył: 8 mar 2015, o 01:04
  • Postawione piwa: 91
  • Otrzymane piwa: 48

(#39) Napisano 12 lip 2015, o 11:19

Użytkownik Verona napisał:
O Verona na wczasach sie wypowie. Nie czytałem wszystkiego i dużo tez nie napisze. ESP na dzień dobry odpada. Co do infa. Hmm... Na przekleństwa i wulgaryzmy i tak jest cenzura wiec nawet jak będą plakac po śmierci i tak się ta informacja pokaze (czytaj: "cenzura"). Dla mnie pomyśl w miare dobry, ale do przetestowania. Można wprowadzić i sprawdzić jak serwer sie będzie zachowywał z tym pluginem itd. Tyle ode mnie.


Ale na mikrofonie cenzury słownej nie ma, a o ile dobrze się orientuję to jakby był wgrany ten plugin to przez mikrofon również będzie można podawać info, a wtedy bez wyklinania na pewno się nie obędzie. Nie każdy jest na tyle ogarnięty żeby używać tego tylko do podawania informacji reszcie drużyny :)
"Słaby punkt, pewnie go znasz
Jeśli chcesz z nim wygrać to ciągle walcz"

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •