Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Kielce podanie

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#46) Napisano 21 paź 2013, o 16:35

Uaktualnienie. Grubą czcionką dla ułatwienia zaznaczeni są admini ( w tym próbni )

na tak 12 osób:
crk
TYLER
srentos
mlrd
Tollen
ciemna strefa
szklanywzrok
nodicjusz
paranormal
parker
kostuchacsw
RAMBO

neutral 2 osoby:
sp3ku
ktosikowa - w sumie to nie wiem czy na Tak, czy Neutral. Mieszane uczucia.



na nie 11 osób:
Soni
abc1
huti
woogi
karii
kuba123
Zwierze
Szakal
mlody11
Ciasteczkowy Potwór
KlDzik


+
dr!f7w00d - nie wiem w końcu jakie jest jego zdanie w tej chwili. Patrząc tylko po postach to ostatnio był na tak, lecz miał zastrzeżenia. Więc nie wiem jakie jest jego zdanie w tej chwili po udostępnieniu ciekawych materiałów o Kielce.

M0VEMENT - nie wiem jaki jest jego stosunek do Kielce , ponieważ jasno nie określił swojego zdania nie dopisuję go do listy.
Jego post jednak może być jednak bardzo ważnym argumentem do zamknięcia dyskusji jeśli okazał by się prawdą. Jeśli nie to do pieca z nim za mącenie.

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#47) Napisano 21 paź 2013, o 16:56

Ja też jestem na nie. Pomijają mnie tutaj... :( Pisałem to chyba 3x.

Mniejsza, kończmy już tą sprawe, niech teraz wypowie się tylko Oschi lub CZK bo cyrk zaczyna sie tu robic.

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#48) Napisano 21 paź 2013, o 17:00

... i małpki skaczą :D

Kielce

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 116
  • Dołączył: 26 gru 2012, o 17:45
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 2

(#49) Napisano 21 paź 2013, o 17:03

Ja wam ulatwie sprawe :) rezygnuje z tego podania, niechcem miec adma pozdrawiam :)

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#50) Napisano 21 paź 2013, o 17:04

hmm.... to w takim razie zamykam skoro sam zainteresowany zrezygnował.


Zostałam poproszona o odblokowanie tematu, autor tematu chciałby cos napisać.

Kielce

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 116
  • Dołączył: 26 gru 2012, o 17:45
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 2

(#51) Napisano 21 paź 2013, o 17:53

Po glebokim rozmysleniu, poprosilem Ktosikowa by spowrotem otworzyla tema. Serverownia potrzebuje osoby, ktora ma doswiadczenie na stanowisku Admin Chcialbym pomoc najlepiej jak tylko potrafie pelnic ta funkcje, Nie mam zamiaru sie wdawac z kim kolwiek w jakies konflikty, tak jak do tej pory, niektorzy bardzo wyolbrzymiaja swoja fantazje co do mojej kultury, mojego zachowania na serverze tym bardziej ze na nim w ogole prawie nie graja. Zadnych Banow swoich nie mam zamiaru tlumaczyc... Ani tego ze moi steam to nie steam... Prosze wypowiadac sie na temat podania, to nie skarga wiec zbedne jest wypisywanie gdzie ja to nie mam bana... Pozdrawiam :)

malyziom87

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 86
  • Dołączył: 17 lis 2012, o 00:28
  • Lokalizacja: Hannover , Deutchland
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#52) Napisano 21 paź 2013, o 17:56

Jestem na Nie!

MLoDY11

    Admin serwera:
    ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • ABW CSL!
  • Posty: 298
  • Dołączył: 10 mar 2013, o 22:37
  • Postawione piwa: 31
  • Otrzymane piwa: 27

(#53) Napisano 21 paź 2013, o 18:29

Użytkownik Kielce napisał:
Po glebokim rozmysleniu, poprosilem Ktosikowa by spowrotem otworzyla tema. Serverownia potrzebuje osoby, ktora ma doswiadczenie na stanowisku Admin Chcialbym pomoc najlepiej jak tylko potrafie pelnic ta funkcje, Nie mam zamiaru sie wdawac z kim kolwiek w jakies konflikty, tak jak do tej pory, niektorzy bardzo wyolbrzymiaja swoja fantazje co do mojej kultury, mojego zachowania na serverze tym bardziej ze na nim w ogole prawie nie graja. Zadnych Banow swoich nie mam zamiaru tlumaczyc... Ani tego ze moi steam to nie steam... Prosze wypowiadac sie na temat podania, to nie skarga wiec zbedne jest wypisywanie gdzie ja to nie mam bana... Pozdrawiam :)


No i jak Ty masz takie zadanie na temat wszystkiego to co o Tobie myśleć?... Coś nie tak jak Ty chcesz to "wyjebane, ja się nie będę tłumaczył". Może i nie skarga, ale to dosyć istotne, żeby nie wpuszczać w szeregi administracji jakiegoś oszusta i szemranego gracza (nie twierdzę, że nim jesteś, jedynie zakładam taką możliwość po załączonych postach innych). Także broń się, bo chwilowo nie pokazujesz nic ciekawego ze swojej strony poza paplaniem w kółko, że nie będziesz się tłumaczył z niczego i nikomu, wybacz.

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#54) Napisano 21 paź 2013, o 18:36

moze, moze, moze .............................................. morze jest szerokie i głębokie

A co ma się chłopak tłumaczyć jak i tak zaraz zacznie się jeszcze większa nagonka na Jego osobę, gdy tylko coś odpisze?? Dobrze robi, a zainteresowanych odsyłam, aby sobie sami z raczem Kielce na spokojnie porozmawiali i wtedy Wam powie co jest 5.....

Ja tu widze nagonkę na Jego osobe.

moddii

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 34
  • Dołączył: 24 sie 2013, o 00:48
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 2

(#55) Napisano 21 paź 2013, o 19:20

Ja jestem na Nie , ponieważ są z góry ustalone zasady co do adminowania , nie posiadanie mikrofonu lub to ze nie udowodnil tego ze ma te wymagane 16 lat moze pisac ze ma 21 czy tam 22 lata ale kazdy moze tak sobie to napisac jak udowodni to ze ma tyle lat i zalatwi mikrofon nie będę mieć zastrzeżeń co do niego

Pozdrawiam Moddii

al0ne96

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 19 wrz 2013, o 13:21
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#56) Napisano 22 paź 2013, o 21:48

Jestem na TAK
Większość z was go nie lubi bo jest od was o niebo lepszy i tylko dlatego jest nielubiany a poza tym odnosi się kulturalnie ma pojecie o grze JESTEM NA DUŻE TAK !

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#57) Napisano 23 paź 2013, o 00:09

[wymoderowano] Ktosikowa nie podburzamy do kłótni :) sprawy kłamst wyjaśniajmy sobie na PW.

Żeby nie spamować to może jakaś decyzja z góry w tej sprawie bo już napisał te podanie ładnych parę dni temu. Kto się miał wypowiedzieć już to zrobił, teraz będą tylko pojedyncze głosy co jakiś czas.
Dla przypomnienia w tej chwili jest ogółem 13 głosów na tak 14 na nie i 2 na nutral.
Stosunek głosów adminów : 6 tak 9 nie 2 neutral

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#58) Napisano 23 paź 2013, o 10:45

A ja naliczylam 14 na tak i 14 na nie. Plus 2 wstrzymujace, z czego 1 z nich to moj. W takim razie ja oswiadcza, ze gdyby Gora przyznala graczowi probnego biore Go pod swoja "opieke" i bede ponosila za niego odpowiedzialnosc. ;)

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron