Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

dd2 vs ffa super starcie

Turniej Listopad/Grudzien 2014

cRk` Szeryf miesiąca kwiecień (1)

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1279
  • Dołączył: 10 gru 2012, o 17:41
  • Lokalizacja: Nowa Dęba / Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 152

(#16) Napisano 7 lis 2014, o 14:17

Gramy czy gadamy ? Jakiś temin rozgrywki wgl wyznaczony ? Halo? gdzie organizator?
Obrazek

btK

    Admin serwera:
    DD2! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 355
  • Dołączył: 9 lut 2013, o 14:47
  • Lokalizacja: Nowa Deba
  • Postawione piwa: 90
  • Otrzymane piwa: 113

(#17) Napisano 7 lis 2014, o 14:20

zglaszam sklad:

btk
crk
grand
bobowsky
forsaken / homi

pytanie do graczy z FFA - motajcie 5 osob na niedziele wieczor i gramy.
Obrazek
Obrazek

Zrubaty

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 128
  • Dołączył: 13 lut 2013, o 21:26
  • Lokalizacja: Małopolska Tarnów
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 15

(#18) Napisano 8 lis 2014, o 18:38

Ja proponuje zamknąć ten temat bo z tego co wiem wiele turniejów i nic z nich nie wyszło :D i chyba ktoś tu już to pisał ,,tylko Agacie się to udało :)

Chili out ?

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 14
  • Dołączył: 3 lis 2014, o 22:41
  • Lokalizacja: Grupa
  • Postawione piwa: 8
  • Otrzymane piwa: 0

(#19) Napisano 8 lis 2014, o 18:49

Exe... nassza drużyna ma nazwe '' Mana Szybkości"

Eloszkaa ^^ Braciszki !
Chill ?

Latający Mnich

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 182
  • Dołączył: 17 lip 2014, o 20:47
  • Lokalizacja: Opolskie
  • Postawione piwa: 77
  • Otrzymane piwa: 12

(#20) Napisano 8 lis 2014, o 20:16

Ja nie wiem tak szczerze myślałem , że jak dam pomysł to ktoś się tym zajmie xD sory że tyle sie nie odzywałem praca. Można coś ogarnąć ale jak już potrzebował bym pomocy z tym :P szakal mówił że ma serwer i może udostępnić więc można by wykombinować cóś

Latający Mnich

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 182
  • Dołączył: 17 lip 2014, o 20:47
  • Lokalizacja: Opolskie
  • Postawione piwa: 77
  • Otrzymane piwa: 12

(#21) Napisano 8 lis 2014, o 20:27

Jak by nie patrzec dalem tylko pomysl nie mowilem ze to zorganizuje .Takze wiecie.

Po za tym nie pali sie

Latający Mnich

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 182
  • Dołączył: 17 lip 2014, o 20:47
  • Lokalizacja: Opolskie
  • Postawione piwa: 77
  • Otrzymane piwa: 12

(#22) Napisano 13 lis 2014, o 22:55

Mysle zeby zagrac 2 mapy kazda do 10 wygranych. Jakies dobre mapy na turniej? Mysle zeby kazds druzyna z ffa zmierzylas sie z kazda z dd2 mozna to rozlozyc nawet na wiecej niedziel niz jedna. Jesli by doszlo jeszcze druzyn

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#23) Napisano 14 lis 2014, o 13:54

Dobra majstry. Pomysł jest. Więc mamy podstawę, żeby myśleć nad organizacją. Sytuacja wygląda następująco. Mamy Piątek dnia 14.11.2014 godzine 12:42, do soboty 15.11.2014 do godziny 22:00 niech zostaną zgłoszone drużyny z FFA i DD2. Tak jak to było- podaje przykład "mokre pitongi" (gracz1, gracz2...gracz5). Następnie się ustali termin. Czytałem, że była propozycja tej niedzieli w godzinach 15-16. Fajnie, im szybciej się impra odbędzie tym szybciej mamy to z bani. Prosiłbym, aby każda drużyna wystawiła swojego przedstawiciela, żeby nie robić spamu, bo sam po sobie widzę, że czytać się za dużo nie chce i jest to nudne. Czytałem również, że któryś user proponował wypożyczenie serwera na tą okoliczność, też Fajnie bo największy problem mamy z bani. Co do kontaktowania się proponował bym wykorzystać wasz TS. Na czas turnieju założyć odpowiednie kanały typu: "drużyna CT", "drużyna TT", "Obserwatorzy". Oczywiście, tu moja propozycja, jak turniej to i nagrody. W zależności jak to chcecie zrobić, czy będą tylko dwie drużyny FFA i DD2 czy więcej. Jeżeli tylko te dwie to wygrana drużyna np. dostaje VIP'a na miesiąc, jeżeli więcej, to można podzielić na zajęte miejsca: I- VIP miesiąc, II- VIP 3 tygodnie, III- VIP 2 tygodnie- na wybranym serwerze. Osoby, które już mają VIP'a bo tego nie można wykluczyć, z automatu będą mieli go wydłużonego. To jest moja propozycja, decyzja zaś należy do czerwonych. Reszta drużyn, które zajęły dalsze miejsca otrzymają nagrodę pocieszenia, czyli uścisk ręki otrzymany od organizatorów.
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

Latający Mnich

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 182
  • Dołączył: 17 lip 2014, o 20:47
  • Lokalizacja: Opolskie
  • Postawione piwa: 77
  • Otrzymane piwa: 12

(#24) Napisano 14 lis 2014, o 14:02

założenie jest takie że jest po kilka drużyn z dd2 i ffa choć na ffa ciężko to idzie xd Moim zdaniem gramy 2 lub 3 mapy każda do 10 wygranych można to rozłożyć na 2 niedziele np jeśli by było dajmy na to po 3 4 drużyny a jak po 2 to w jeden dzien można szachnąć. I czy każda drużyna z dd2 gra przeciwko każdej z ffa i sumujemy punkty meczów czy przegrany odpada drogą eliminacji.

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#25) Napisano 14 lis 2014, o 23:05

No to tak, pisałem przecież że posiadam serwer więc można na nim to zagrać (chyba że komuś on nie odpowiada no to kupcie inny :) ) Co do rozgrywek to moja propozycja jest taka aby grac :

proponuje każdy z każdym ( przynajmniej trochę sobie pogramy ) punktacja 3 pkt za wynik 2-0, 2 pkt za wynik 2-1, 1 pkt za wynik 1-2 ( to moja propozycja) wygrywa drużyna która zdobędzie najwięcej pkt a przegrani stawiają im piwa ;D (albo 2 ekipy z największą ilością pkt grają jeszcze finał :) )
mr- 15 tak jak powinno się grać :)
gramy do 2 wygranych map ( każda z drużyn wybiera sobie mapę i gramy te 2 mapy a jak będzie remis to 3 mapa losowo?
mapy do dyspozycji : de_dust2 de_inferno de_mirage de_nuke de_train de_tuscan :)
przed rozpoczęciem rozgrywki odbędą się kipy o stronę :)
w przypadku wyniku 15-15 dogrywka- 2x po 3 rundy ( kasa na start 10000 $ ) i tak aż do wyniku innego niż remis :)
termin ? Jak dla mnie niedziela? ok
godz 15-16? Nie, gdyż w tych godz mam ligę halową dlatego chciałbym aby to była godz 18+ :)
Ostatnio zmieniony 14 lis 2014, o 23:54 przez Grand, łącznie zmieniany 1 raz

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#26) Napisano 14 lis 2014, o 23:32

Więc tak naprawdę mamy już wszystko w miarę określone, tylko brakuje nam drużyn konkretnych oraz zdania czerwonych co do nagrod.
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

btK

    Admin serwera:
    DD2! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 355
  • Dołączył: 9 lut 2013, o 14:47
  • Lokalizacja: Nowa Deba
  • Postawione piwa: 90
  • Otrzymane piwa: 113

(#27) Napisano 14 lis 2014, o 23:33

W ta niedziele moja corka ma urodziny, a ja ide na 1 zmiane do roboty. Jak maja byc jakies mecze to prosilbym w roznych godzinach i jak ma to sie zaczac w ten weekend to prosze o ustawienie naszego meczu minimum o 21 :) to co napisal Grand jak ma ten turniej wygladac, to jestem w 100% zgodny, gdyz sam chcialem zaproponowac to samo.

Dodam tylko tyle, zeby zagral kazdy z kazdym lub droga eliminacji i zwycieza druzyna, a nie jakies dziwne sumowanie:D
PS. NIECH TO JUZ ZACZYNA RUSZAC !
Obrazek
Obrazek

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#28) Napisano 15 lis 2014, o 01:51

Moje zdanie jest takie, że będzie musiał grać każdy z każdym, ponieważ to będzie najbardziej sprawiedliwe. Niekoniecznie musimy rozgrywać turniej w jeden dzień, grające drużyny mogą się dogadać w jaki dzień i o której rozegrają mecz. Z góry można określić, że czas przeznaczony na turniej to jest np. tydzień lub dwa. W razie nie zgłoszenia się jakiejś drużyny na wyznaczony termin, drużyna przeciwna wygrywa walkowerem. Mogę się tabelą zająć, nie widzę z mojej strony żadnego problemu. Jeżeli zgłoszą się drużyny do jutra do godziny, którą napisałem wtedy ogarnę tabelę i przedstawię na forum. po umieszczeniu owej tabeli prosiłbym drużyny o wspólne "spotkanie" na ts'e w celu ustalenia terminów meczy.
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

Latający Mnich

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 182
  • Dołączył: 17 lip 2014, o 20:47
  • Lokalizacja: Opolskie
  • Postawione piwa: 77
  • Otrzymane piwa: 12

(#29) Napisano 15 lis 2014, o 11:01

Indywidual w 100% podpisuje sie pod tym co napisales myslalem podobnie:-D. Verona tez dobrze mowisz i jeszcze dodabym mozliwosc chociaz jednego przelozenia meczu na inny termin jesli przed meczem wynikna jakies nieoczekiwane utrudnienia. Punktacja moze byc dwie druzyny z najwieksza iloscia punktow graja final to jedt ocxywiste gdyz trzeba wylonic ktory serwer wygrywa super starcie :-D :-D. A piwa od was sie chetnie napije xd xd xd haha

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#30) Napisano 20 lis 2014, o 18:28

Składy muszą być parzyste.
Za długo to wszystko trwa, taka organizacja.
Albo obecne 6 skladow albo na szybko znaleźć kolejne dwa, czyli jeden jak karole zrobią swój...
Czas ogólnie macie do jutra do 22 i ustalamy terminarz, oraz jakies bonusy...
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Wróć do Turniej [2014]: DD2 vs. FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron