Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Zakończenie i podsumowanie turnieju

Nerr-ka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 141
  • Dołączył: 17 wrz 2015, o 21:17
  • Lokalizacja: Legnica
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 136

(#1) Napisano 7 sty 2016, o 00:32

Obrazek

Turniej dobiegł końca, więc czas na ogłoszenie oficjalnych wyników. Od razu informuję, że po nagrody zgłaszamy się do Axl

Obrazek

Chcieli Być Normalni


Obrazek

Latające plemniki

Obrazek

Laczupakabry


Obrazek
TOP 5 KD RATIO
1. fORSAKEN - 4,07 (53:13)
2. Grand - 2,33 (77:33)
3. cRk - 1.76 (90:51)
4. R1 - 1,70 (172:101)
5. RIKARDO - 1.69 (169:100)


Najlepszym zawodnikiem turnieju został ????
Największą ilość fragów uzyskał Rikardo - proszę o zgłoszenie się do Bzyqa.
R1 nie został wzięty pod uwagę, ponieważ nie był zapisany do turnieju.

Ze względu na brak możliwości sprawdzenia, który z graczy uzyskał największą ilość HS - nagrodę dostaje osoba, która będzie druga po najlepszym zawodniku turnieju.


Najlepszego zawodnika turnieju - wybierzecie Wy spośród pierwszej trójki. Dlaczego? Wyniki powinny rozwiązać problem, ale każdy z tych uczestników grał mniejszą lub większą ilość map. Gdybyśmy wybrali Forsakena, większość by się przyczepiła, że zagrał dwie mapy, a ktoś inny cztery i to on został wybrany. Niech będzie więc sprawiedliwie. Proszę wybranego przez Was zawodnika wskazać w komentarzach.

Podsumowanie - proszę o przeczytanie!!
Praktycznie wszyscy narzekali na całą organizację turnieju. Wychodząc z inicjatywą zrobiłam to, co obiecałam. Spotkałam się jednak z mocną krytyką i przykrymi słowami - szkoda, bo każdy potrafi gadać, ale zrobić to nie ma kto. Dziękuje innym za słowa otuchy i wsparcie, bo niektórzy potrafią docenić pracę drugiej osoby. Co do organizacji - fakt, mogliśmy zrobić to w weekend i inną metodą, ale patrząc się na terminarz wybierałam godziny wieczorne, bo każdy z Was powinien być w domu (jednak nie sprawdziło się to) dodatkowo dzisiejszy dzień był dniem wolnym. Data turnieju była podana przed świętami, o godzinach wspominałam również graczom, którzy mnie pytali o to (kapitanowie). Czemuż to nikt z Was, ani jedna osoba, nie sprawdziła w kalendarzu, kiedy wypada dzień turnieju? Nie chciało się? Więc śmiało mogę powiedzieć, że wszelkie zażalenia trzeba było kierować do siebie nawzajem, a nie do nas. Nikt nie pytał nas o zmianę terminu - nikt. Dopiero po fakcie dokonanym, kiedy wszystko było już podane na tacy. Dlatego, drodzy lamersi - zastanówcie się kilka razy zanim coś zrobicie. Bo gdybyście zwrócili na to uwagę, to terminarz byłby ułożony pod weekend. Mam nadzieję, że jednak znajdą się osoby, którym się spodobał turniej i dziękuje kapitanom o dobre zorganizowanie się (tym co trzeba). Natomiast Ci, którzy krytykowali i się kłócili - mam nadzieję, że wezmę udział w turnieju zorganizowanym przez Was. Przepraszam z góry za te słowa, ale jestem osobą szczerą i nie mam zamiaru udawać niewiniątka. Prawda boli, sama tego doznałam. Mam nadzieję, że nikt mi nie będzie miał złe za to. Gratuluje wszystkim graczom oraz wygranym. Byliście mega

Dziękuje współorganizatorom - Parker, Bzyq
Podziękowania również dla Kondzika za pomoc.

Obrazek

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#2) Napisano 7 sty 2016, o 00:58

Proponuję też wykorzystać istniejącą wtyczkę na forum i przydzielić medale/odznaki. @Axl do roboty!
I miejsce w konkursie noworocznym 2016, II miejsce... itd.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

rJEDEN

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 12
  • Dołączył: 5 sty 2016, o 00:24
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 7 sty 2016, o 01:09

:-((

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#4) Napisano 7 sty 2016, o 02:34

Z racji że( ku mojemu zdziwieniu) jestem w tej 5 to nie będę zabierał głosu :D Mogę tylko podziękować za walkę i za nie spinanie się w momencie przegranej, za to szacuneczek :)

P.S Nerka pytałem Cię dlaczego nie w niedzielę lecz w poniedziałek :) Mniejsza o to , dobrałem takie osoby żeby były tego dnia i przez te 3 dni byliśmy w 6 w innych drużynach ledwo 3-4 uzbierali z tej 6 :) Panowie następnym razem jak będziecie się zapisywać to wystarczy zapytać tego co chcecie w team czy danego dnia będzie dostępny( a było napisane czarno na białym turniej zaczyna się od 04.01.2016r). Pierw myślimy potem robimy :) Was nie ma a zwalacie na organizacje .... toć to wasza wina ze was nie ma a nie ich :)

fORSAKEN

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 24 lut 2015, o 19:52
  • Lokalizacja: Wołomin
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 1

(#5) Napisano 7 sty 2016, o 03:39

mi 2 mapy wystarczyły, żebym wyjaśnił :ulan:

no offence ale czemu maja wybierać osoby trzecie które nie wiedzą jak pierwsza trójka gra ? czym maja sie kierować do wyboru mvp turnieju ? znajomością ? bo chyba niczym innym :D
zero podjazdu, po prostu takie wybieranie jest bez sensu i chyba wiekszość się ze mną zgodzi :piwko:
u nas na każdy mecz, także i na finał było 6 osób czyli cały team. ja niestety nie mogłem zagrać ze względu na ping ale sami widzicie, że da sie zebrać tak skład, żeby każdy był.

turniej na plus ale wiadomo dużo rzeczy do poprawy, mogę pomoc jak coś ;)
zapewne zobaczymy się na następnym
5 !

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#6) Napisano 7 sty 2016, o 12:16

Gratuluje pierwszej trójce i dzieki z ogarnięcie turnieju takim jaki był bo my (LACZUPAKABRY) potrafiliśmy się bezbłędnie dostosować do wcześniej założonych terminów! Oby więcej takich inicjatyw i mam nadzieje że ekipy biorące udział w turnieju ale nie tylko będą chciały z naszą ekipą ustawiać się na mixy bo mamy zamiar przynajmniej raz w tygodniu zagrać mixa na jakas ekipe :)
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

KiedysBylemDobry

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 85
  • Dołączył: 5 sty 2016, o 21:18
  • Lokalizacja: Chorzów
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 13

(#7) Napisano 7 sty 2016, o 16:36

Ja również wszystkim gratuluje :)
Niestety, ale nie mogę wskazać najlepszego gracza turnieju, ponieważ nie widziałem wszystkich meczów, a żeby wskazać taką osobę wypadałoby je widzieć.
Proponuje, żeby to Grand wyznaczył najlepszego gracza turnieju, ponieważ on jedyny widział 90% meczy. Oczywiście jeśli zgodzi się na to administracja turnieju i Grand.
Happiness is not a destination it is a way of life.

suchy_sth

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 147
  • Dołączył: 24 mar 2015, o 15:25
  • Lokalizacja: Nysa / Lubań Śląski
  • Postawione piwa: 74
  • Otrzymane piwa: 78

(#8) Napisano 7 sty 2016, o 17:25

Wielkie dzięki za grę wszystkim drużynom :)
Moim zdaniem, co pisałem wczoraj na SB, R1 powinien móc otrzymać nagrodę. Dlaczego? Otóż zagrał w każdym z 3 meczy, wszystkie mapy, nie było zgłoszenia na forum, bo krótko mówiąc w ostatnim momencie go znaleźliśmy i wpadł za exe'a. Skoro grał wszystkie mecze, nikt nie zgłosił sprzeciwu, równoznacznym (przychylnie powyższe rozpatrując) jest rozumienie jego obecności jako pełnoprawnej.
Maciek aka r1 - MVP
Obrazek

Nerr-ka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 141
  • Dołączył: 17 wrz 2015, o 21:17
  • Lokalizacja: Legnica
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 136

(#9) Napisano 7 sty 2016, o 18:02

Grand zaproponował wybranie najlepszego zawodnika z prostej przyczyny - właśnie z ilości meczy. Bałam się, że znów będą skargi jeżeli wybralibyśmy tak, a nie inaczej. No więc jeżeli MY jednak mamy wybrać, nie ma problemu :)
Obrazek

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#10) Napisano 8 sty 2016, o 21:49

Poproszę kapitanów drużyn o przesłanie kompletnych STEAM_ID wszystkich graczy z ich drużyn.
NA PW z pełnym ewentualnym wytłumaczeniem nazwami i danymi.

Niepodane dane będą pominięte i wszystkie zażalenia proszę zgłaszac do swoich kapitanów
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Kaka7

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 7
  • Dołączył: 6 gru 2015, o 15:58
  • Lokalizacja: SANDOMIERZ
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 2

(#11) Napisano 8 sty 2016, o 22:59

Ogolnie dziekuje za inicjatywe, bardzo milo sie zagralo i dajcie vipa Okoniowi :D
8===D

Nerr-ka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 141
  • Dołączył: 17 wrz 2015, o 21:17
  • Lokalizacja: Legnica
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 136

(#12) Napisano 10 sty 2016, o 23:58

Wraz z Axl podjęliśmy decyzje co do przyznania wyróżnień graczom w różnych kategoriach. Stwierdziliśmy, że trzeba to rozstrzygnąć w miarę sprawiedliwie ;)

Najlepszym zawodnikiem turnieju został CRK, a co za tym idzie Grand zajmuje drugie miejsce
R1 uzyskał największą ilość fragów - proszę o zgłoszenie się do BzyQa
Forsaken oraz Rikardo otrzymują VIPY na 4 miesiące

Proszę zgłosić się do Axl po nagrody :)
Dziękujemy jeszcze raz!
Obrazek

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#13) Napisano 11 sty 2016, o 00:23

Z racji wielu skarg kazdy gracz ze złotej piątki K:D dostaje VIPa na 5miesiecy, niestety nie dogadamy sie inaczej.
Zapraszam Was jednak do zorganizowanie kolejnego turnieju i ocenę osiągnięć tak by każdemu dogodzić.
Pozdrawiam.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#14) Napisano 11 sty 2016, o 01:17

Domyślnie VIPy dla zwycięskich drużyn zostały przyznane na serwer DD2, jesli ktoś chce mieć przeniesionego VIPA na FFA, prosze o PW ze STEAM ID które ma byc przeniesione na FFA
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Wróć do Turniej Noworoczny [2016]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •