Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Zmiany na serwerach CSL.

Ankieta: Jakie mapy chcielibyście zobaczyć w mapcyklu?

Czas głosowania minął 9 cze 2017, o 21:43

De_Aztec
10
8%
De_Cbble
2
2%
De_Nuke
15
12%
De_Dust
4
3%
De_Dust2
13
11%
De_Inferno
17
14%
De_Mirage
17
14%
De_Train
11
9%
De_Westwood
11
9%
De_Barcelona
14
12%
De_Cpl_mill
2
2%
De_Prodigy
0
Brak głosów
Cs_Office
1
1%
Cs_Estate
2
2%
Cs_Assault_upc (chyba taka wersja)
2
2%
 
Liczba głosów : 121


CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#1) Napisano 5 cze 2017, o 21:43

W związku z przerażającymi statystykami, szczególnie w ostatnich tygodniach, staramy się po raz ostatni reanimować to, co pozostało po CSL. Jest kilka zmian, które są w trakcie wprowadzania, są też takie, które zostaną wybrane na podstawie statystyk z hlstatX + ankieta w temacie. Dlatego prosiłbym o jak największa frekwencję, podawajcie dalej info na steam dla adminów, znajomych, którzy grywali/grają na CSL aby się udzielili w tym temacie.
Poniżej przedstawiamy nasze propozycje zmian, które wejdą (bądź już weszły) w życie.


1. Usunięty został plugin wychwytujący cziterów. Biorąc pod uwagę, że nie mamy takiego przemiału ludzi, żeby profilaktycznie banować na podstawie podejrzeń, dlatego postanowiliśmy poczynić takie kroki. Jeżeli ktoś przy okazji zauważy zmiany (np. mniejsze lagi), to proszę o tym zadeklarować, każda informacja się przyda.

2. Reset rankingu + informacja w nazwie serwera ([PL] CS-Lamers [FFA CLASSIC] Reset HLStatX @ 1shot1kill.pl). W mniej więcej połowie roku bądź kwartalnie (o ile tyle jeszcze wytrzymamy) nastąpi reset statystyk (uwiecznione zostanie 50/100 pierwszych graczy, tak, że przy ogólnym zestawieniu będziemy w stanie podsumować, kto wygrał ranking całoroczny), do nazwy serwera zostanie dopisana informacja, być może uda się "powiewem świeżości" przyciągnąć grajków.

3. Info po śmierci. Byłem uparty jak osioł, ale jeżeli to ma poprawić grywalność to czemu nie spróbować?

4. Stały mapcykl (patrz ankieta - aktywna przez 4 dni) + mały mapcykl przy małej ilości graczy.

5. Przenikanie graczy, skoro możemy mówić po śmierci, to czemu by nie przenikać przez swoich?

6. Do przedyskutowania - oślepianie swoich - gdzieś kiedyś widziałem, że jeżeli rzuciło się FB swojemu to zamiast on, mleko dostawał rzucający, a może to było z HP? ;D

Liczymy na propozycje z Waszej strony.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#2) Napisano 5 cze 2017, o 22:07

Cytat:
Usunięty został plugin wychwytujący cziterów


Być może to przyciągnie więcej adminów na serwer , bo odkąd jest plugin to pojawiają się rzadziej a niektórzy wcale.

Cytat:
Reset rankingu


Możemy spróbować , ale czy to zwiększy chętnych na grę ?

Cytat:
Info po śmierci.


Jak ktoś używa mózgu do grania i ma dobre słuchawki to info mu nie potrzebne.

Cytat:
Przenikanie graczy


:nie: :nie: :nie: :nie: :nie:

Cytat:
Oślepianie


Nie no to zostawmy w spokoju , zdarza się czasami rzucić źle flesza ,a tym którzy to robią notorycznie to ban na 24h
Obrazek
Obrazek

Conor McGregor

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 199
  • Dołączył: 21 kwie 2013, o 20:54
  • Postawione piwa: 41
  • Otrzymane piwa: 19

(#3) Napisano 5 cze 2017, o 22:23

Dla mnie przenikanie bez sensu
No te flesze moglyby byc ale po prostu ze nie da sie oslepic swojego
Rszta ok
(To moje zdanie)
Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#4) Napisano 5 cze 2017, o 23:52

Ja sie juz naprodukowalem z propozycjami zmian. Dales identyczny temat, a przypomne tylko jak sie ostatni skonczyl. Otóż mimo że wiekszosc propozycji byla zaakceptowana przez graczy to nic z tym nie zrobiono. Przyszedl Axl, ktorego tu praktycznie juz nie widujemy, napisal szybko arbitralnie czego nie bedzie, inne propozycje calkiem zignorowal no i temat umarł. Doceniam to, że sie starasz Mateusz, ale te wszystkie propozycje do tej pory konczyly sie tak samo. Nawet jak ten nieszczesny Ares napisal rozsadne propozycje dotyczace asyst to zostal w koncu zlany moczem.

Ten temat jest dalej aktualny viewtopic.php?f=110&t=21618&start=15

A co do Twoich propozycji to są ok, tylko nie wiem czy na tyle fundamentalne by zmienic losy serwerow.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#5) Napisano 6 cze 2017, o 01:54

To co odrzuciłem chyba było w miare logiczne:
-Skoro dodaliśmy upuszczanie granatów po śmierci to oczywiste chyba ze nie dodamy kolejnych...
-Przenikanie. No jak na chłopski rozum można się podsadzić skoro jest przenikanie ;] .....
-Opcja z widzeniem zabieranych HP przez sciany... sorry ale nie !!!

Ale żeby nie było ze na wszystko mówimy nie, na obydwa serwery zostało dodane info po śmierci (5sec), oraz na dd2 skrócona liczba rund do 10,
Z CZK doszlimy rowniez do wniosku ze pluginy które banowały automatycznie zrobiły zbyt duzy przesiew, duzo osób gra na wi-fi/radiowce przycielo takiego pare razy badz przeteleportowało i leciał ban za SH. Pluginy wspomagajace w konsekwencji zostały wyłaczone.
Serwer tez czasem przytnie ale na to juz nic raczej nie poradzimy.
Dodatkowo zrestartowalismy statystyki HLStatsX.

P.S. Juz wielokrotnie pisałem, że jesli ktos sie czuje na siłach to dostanie pełny dostep do serwera i wtedy ja juz sie tykac go nie bede.
Były przebłyski na PW ale konkretu zadnego...
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#6) Napisano 6 cze 2017, o 08:20

A widzisz, mimo przenikania mozna sie podsadzac. Po prostu ten plugin nie działa "od góry" i gracze moga bez problemu chodzic sobie po głowach.

Przeciez napisalem tam jak wół, że plugin umozliwia podsadzanie.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#7) Napisano 6 cze 2017, o 09:07

Zmiany może i dobre ale bez hajsu nie wiem czy gracze przyjadą, bo niby skąd będą wiedzieli że są zmiany? No ale od czegoś trzeba zacząć. Miałem ostatnio napisać o tym ale jakoś nie pamiętałem, na pewnym serwerze i nie tylko tam jest opcja /sklepsms gdzie można kupić vipa, zarezerwować slota lub nick, wszystko podane w grze, bardo prosta obsługa tego i na serwerze grało 30 osób z czego 20 miało vipy i sam na 1 dzień kupiłem za 2 zł a na miesiąc było 12 zl, moim zdaniem bardzo dobra sprawa jeżeli ktoś nie ma konta albo psc a ma dużo hajsu na tel to sobie może w taki sposób kupić vipa co wiąże się ze kasa idzie na sieć, chyba :) tutaj jest coś takiego na stronie www ale nie wiem czy to tak samo działa, w widziałem że ktoś nie raz kupił vipa i czekał dzień żeby administracja mu go wklepala, a tam z automatu leci.

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#8) Napisano 6 cze 2017, o 10:13

No Pany trzeba coś zrobić bo nie ma gdzie grać ani z kim. Nie chce mi się szukać innej sieci bo tutaj jest wyjątkowa atmosfera.
Dlatego czekam, aż będę mógł sobie pograć bo VIP jest na rok a nie ma z kim z niego korzystać.:P

Zgadzam się z Arcanem, że dobrze by było żeby obsługa VIP była w czasie gry. Ewentualnie jak ktoś chce przelew to według metody ze stronki lamersów. Myślę, że znajdą się gracze wykupujący VIPa nawet na jeden dzień za symboliczną złotówkę :)

Pozostałe propozycję myślę, że są okey.

Piotrek52090

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 154
  • Dołączył: 21 sty 2016, o 15:29
  • Lokalizacja: Kraków/Dublin(Irlandia)
  • Postawione piwa: 187
  • Otrzymane piwa: 9

(#9) Napisano 6 cze 2017, o 13:03

Musicie pamiętać że taki sms na przykład na jeden dzień to więcej wyjdzie opodatkowania ,i nawet nie wiem czy symboliczne 50 groszy by sie uzbierało dla Lamersów.
PeterIRE - Gracz na Cs Lamers :)

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#10) Napisano 6 cze 2017, o 13:09

1-4 dobre zmiany, popieram w 100 %
5-6 neutral, pluginy raczej mało istotne.

P.S Fajne mapy wybieracie, ciesze sie, ze zaczeliscie uzywac mozgu i zrozumieliscie, ze szanse na przetrwanie maja tylko mapy wyrownane dla obu teamow :D :D mapcykl jest rzecza najbardziej istotna, jezeli przez ten ostatni czas, kiedy zainteresowanie 1.6 bardzo spadlo, odpalanie kiepsko grywalnych i ekesperymentalnych map bylo jak strzal w kolano, jedyna dobra mapa jaka odkrylem jest barcelona (mozna na niej fajnie postrzelac zarowno w tt i ct).

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#11) Napisano 6 cze 2017, o 14:28

Ja tak samo jak kubi.
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#12) Napisano 6 cze 2017, o 17:37

Ja jestem za wprowadzeniem miesięcznej składki dla wszystkich ADMINÓW, ABW itd. 10 zł nikogo nie zbawi a zawsze ta jakaś reklama by była. Nie ma co cały czas płakać bo niektórzy tylko to potrafią ale dupkę spiąć dosłownie i jakoś iść do przodu.

Zgadzam się z tym co Kubi napisał.
1-4 - elegancko
5-6 - raczej bym odrzucił

Dorzucił bym jeszcze jakieś dodatkowe punkty za wygraną mapę przez Graczy
1 miejsce - 300 pkt
2 miejsce - 200 pkt
3 miejsce - 100 pkt
Taką punktacje spotkałem na innych serwerach.

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#13) Napisano 6 cze 2017, o 18:51

Użytkownik Tosia napisał:
Ja jestem za wprowadzeniem miesięcznej składki dla wszystkich ADMINÓW, ABW itd. 10 zł nikogo nie zbawi a zawsze ta jakaś reklama by była. Nie ma co cały czas płakać bo niektórzy tylko to potrafią ale dupkę spiąć dosłownie i jakoś iść do przodu.


Równiez jestem za, aczkolwiek nie popieram odgórnego narzucania nikomu czegokolwiek, gdyz ciezkie sa czasy nie tylko w swiecie 1.6, ale i realnym i my to tez musimy zrozumiec, wyrzucanie adminow, ktorzy nie bd chcieli sie podporzadkowac nie jest rozwiazaniem. Najlepszym wyjciem w tej sprawie bd zrobic ankiete dla wszystkich członkow CSL ( nie mowie o graczach) i wtedy zobaczymy, czy ma to jakikolwiek sens, gdyz jesli np 70 % ankietowanych uzna, ze nie chce skladek, to nie bedziemy mogli ich wymagac... Pozdro

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#14) Napisano 6 cze 2017, o 18:56

Ja tez jestem za. Tylko musimy dokladnie wyliczyc ile tych pieniedzy trzeba miesiecznie na jako taką reklamę na dwa serwery. Na dma nie trzeba bo i tak jest pełny większość czasu. Żeby to też nie było tak, że trzeba będzie wyduszać tą kasę.

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#15) Napisano 6 cze 2017, o 19:14

Jak zabierzecie mi komornika z konta to przeleje kasę z chęcią.
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Wróć do Turniej Noworoczny [2016]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •