Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Podanko :)

Tutaj możesz przedstawić chęć pomocy w pilnowaniu porządku na serwerze Deathmatch

Kamilkowski :D

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 21 cze 2017, o 20:37
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 22 cze 2017, o 17:56

Nick na serwerze: Blackghost dotychczasowo , od kąd mam nowy komputer Kamilkowski :D

Steam ID:Brak :(

Staż w CS'a: z 6 latek będzie lekko:D
Link do GT:http://www.gametracker.com/player/Blackghost/80.72.42.104:27015/

Jak chcesz Nam pomóc?: Lubie ten serwerek , jest dużo graczy, a przedewszystkim podpasował mi , ale niektórzy gracze jeżdżą mi na nerwach jak grają na haksach, chciał bym pomóc szanownej małej Administracji w utrzymaniu porządku na serwerze
CV:
J@ - Cs-boty
2x Moderator
kilkanaście razy Adminem
Pomagałem przy tworzeniu i modernizowaniu serwera ( sam taki miałem tylko że FFA ) ale z braku czasu musiałem zrezygnować (mogę pomóc i wam ) nie powiem że kilka plugsów na ten serwer bym w grał np. spadochron .

Wiem że znajdzie się grono pesymistów na tym forum i napiszą np. "Na NIE ", "na stos z tym tematem" "za krótko " "nie widuje go" " nie znam go" ... ale z czasem się byśmy bliżej poznałi, wcześniej nie wchodziłem tak na forum gdyż chciałem tylko od czasu do czasu pograć na serwerze , ale gdy znalzłe troszkę czasu mogę wam pomóc :piwko: :)
Napisz kilka słów o sobie: Mam na imie Kamil mam 20 lat mieszkam w Świdwinie (zachodniopomorskie ) jestem w NSR i pracuje w małej firmie ZUL.
Oświadczam, że spełniam warunki wymagane przez CS-Lamers.

serio?

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 179
  • Dołączył: 12 gru 2016, o 20:49
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 11

(#2) Napisano 22 cze 2017, o 18:30

jest spadochron na ffa ale na dd2 czy na dm go nie ma i tam nie musi być i ten spadochron jest na E wciskasz i latasz se !
nie popisałeś sie haha xD

ten ? http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php?mode=playerinfo&player=12990

i raczej nie spełniasz warunków
I TAK CIĘ KIEDYŚ DOPADNĘ !! !! :dealwithit: 2pistolety

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#3) Napisano 22 cze 2017, o 19:56

Napisz jeszcze jeden temat gdzie nie podpiszesz ze spełniasz warunki to na pewno nie zostanie odrazu zamkniety ;]
Najpierw się przywitaj w odp dziale, potem zacznij pisać tematy :)
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Wróć do Podania o Admina



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •