Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Mapy po raz n-ty - propozycja

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem DeathMatch

Errol

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 32
  • Dołączył: 12 sie 2013, o 00:15
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 2

(#1) Napisano 30 lis 2017, o 19:23

Jako że zacząłem od niedawna grać trochę częściej, od razu rzuciły mi się w oczy te 4 mapy: de_dust, de_mirage, de_tuscan i de_kabul. Biorąc pod uwagę jak często są one zapełnione w porównaniu do reszty map, moim zdaniem są do usunięcia. I tak, rozumiem, że znajdą się osoby, które lubią daną mapę lub się ze mną po prostu nie zgadzają, ale spójrzcie na to z innej strony: te mapy, a zwłaszcza kabul, zwyczajnie odstraszają większość graczy, a zapełnienie serwera powyżej 16 czy 17 graczy z reguły nie utrzymuje się przez całą mapę.

Po ewentualnym usunięciu wyżej wspomnianych map, dostępne będą:
de_dust2
de_inferno
de_nuke
de_train
de_aztec
fy_snow
mini_dust2
de_westwood

Zostałoby wówczas 8 map, które, według mnie, są ogrywane przez o wiele większą ilość osób niż te wspomniane wcześniej. Dodatkowo, sugerowałbym zmianę mapcyklu na przykład na taki:
de_dust2
de_nuke
fy_snow
de_aztec
de_westwood
de_train
mini_dust2
de_inferno

Prosiłbym o rozpatrzenie tej propozycji obiektywnie i oczywiście w jak najkrótszym czasie.

serio?

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 179
  • Dołączył: 12 gru 2016, o 20:49
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 11

(#2) Napisano 30 lis 2017, o 22:05

jestem za :D
I TAK CIĘ KIEDYŚ DOPADNĘ !! !! :dealwithit: 2pistolety

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#3) Napisano 1 gru 2017, o 01:47

Użytkownik Errol napisał:
Jako że zacząłem od niedawna grać trochę częściej, od razu rzuciły mi się w oczy te 4 mapy: de_dust, de_mirage, de_tuscan i de_kabul. Biorąc pod uwagę jak często są one zapełnione w porównaniu do reszty map, moim zdaniem są do usunięcia. I tak, rozumiem, że znajdą się osoby, które lubią daną mapę lub się ze mną po prostu nie zgadzają, ale spójrzcie na to z innej strony: te mapy, a zwłaszcza kabul, zwyczajnie odstraszają większość graczy, a zapełnienie serwera powyżej 16 czy 17 graczy z reguły nie utrzymuje się przez całą mapę.

Po ewentualnym usunięciu wyżej wspomnianych map, dostępne będą:
de_dust2
de_inferno
de_nuke
de_train
de_aztec
fy_snow
mini_dust2
de_westwood

Zostałoby wówczas 8 map, które, według mnie, są ogrywane przez o wiele większą ilość osób niż te wspomniane wcześniej. Dodatkowo, sugerowałbym zmianę mapcyklu na przykład na taki:
de_dust2
de_nuke
fy_snow
de_aztec
de_westwood
de_train
mini_dust2
de_inferno

Prosiłbym o rozpatrzenie tej propozycji obiektywnie i oczywiście w jak najkrótszym czasie.


de_dust2
de_nuke
fy_snow
de_aztec
de_dust
de_westwood
de_train
mini_dust2
de_inferno

Zostawiłem de_dust, gdyż w przeciwieństwie do pozostałych 3 wymienionych przez Ciebie map ubytek graczy (na podstawie hlstatx) na niej nie jest aż tak zauważalny.

Mam nadzieję, że nikomu na złość nie zrobiłem wprowadzając zmiany "na szybko", zawsze można przywrócić stare ustawienia. :)
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •