Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Zmiany na serwerze

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem DeathMatch

Fragusiek!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 25
  • Dołączył: 27 maja 2016, o 10:55
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 28 gru 2017, o 21:44

I tak pewnie nie zaakceptujecie tych zmian bo nie liczycie się ze zdaniem graczy na ten temat ale trzeba to w końcu zmienić.
Będę to pisał w punktach, czasami rozpiszę.

a) HP - O co chodzi? Teraz maksymalne HP jakie możemy mieć to 150 (jak się nie mylę) proponuje to zmienić na 100 aby jakbyśmy mieli 100 HP nie dodawało więcej, dlaczego? - Grają na tym serwerze nie tylko gracze Newibe ale "doświadczeni" ( a potem bany za odpalanie ) którzy mając 100+ hp ciężko jest zabić.

b) Komenda, polecenie "mała mapa" - Każdy chyba wie o co chodzi, po wpisaniu tej cmd przez kilku graczy następuje głosowanie na zmianę na małpą mapę. Fy_snow itd. Dlaczego nie tak, jak jest? Na małych mapkach przy ilości graczy 8+ w drużynach czasami trudno się ruszyć z respa, dlaczego? Bo tacy ludzie stoją na twoim respie i rozdają buły jednym strzałem z AK, Deagle i to odbiera frajdę gry na serwerze. ( Gdyby to zostało wprowadzone wtedy mapy które są w mapcycle te małe były by zamienione na coś innego)

c) Monotonność - Cały czas są grane te same mapki i się po woli nudzą, bynajmniej mnie.

d) Zwalczenie kamperów - Każdy wie pewnie o co chodzi, albo wgracie jakiś plugin na kampienie Camp-Meter albo zróbcie coś z tym innego, DeathMatch to jest dynamika a nie siedzenie na jednej pozycji przez x czas i zabijanie. Jak niektórych chcą kampić to niech przejdą sobie na serwer FFA, Only DD2 może tam będą mogli spokojnie pograć.

Na razie to tyle mi wpadło do głowy i tyle zapamiętałem co miałem tutaj napisać.
I proszę o jedno zróbcie coś z tym i nie olewajcie tego bo ktoś płacze, że mu jest źle a komuś nie.
Jeden lubi to drugi to i trzeba iść na kompromis i coś z tym zrobić a nie zostawiać bo tak dla Admina/Właściciela serwera się tak podoba. Graczy na DM jest sporo i takie małe zmiany nie spowodują, że ilość graczy na serwerze będzie mniejsza..
Jeszcze raz powiem: Zróbcie coś z tym !! !! !! !! !!

mls

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 58
  • Dołączył: 23 wrz 2017, o 21:06
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 6

(#2) Napisano 28 gru 2017, o 22:54

a) Moim zdaniem zły pomysł, jest to bardzo fajne rozwiązanie, ten który więcej zabija "jest lepszy" ma po prostu więcej HP - 130 - i to jest też liczba z głową.

b) + c) W ogóle nie rozumiem o co chodzi. Można grać np. snowa w np 8vs8 tak samo można grać de_westwood czy de_inferno mapcycle jest git a jeśli nie ma admina gracze sami wpisują rtv i zmieniają. Ta sprawa moim zdaniem też jest git aktualnie, jeśli masz jakieś propozycje napisz konkretniej.

d) Bezsens moim zdaniem, DM kiedyś polegał na tym żeby się rozgrzać przed Mixem, i grało się go tak że pilnowało się pozycji czy tzw się kampiło, teraz jest tak że każdy lata we wszystkie strony i suzka kontaktu.
ObrazekObrazek

Masz pytanie lub problem ? Dodaj na steam i napisz konkretnie o co chodzi !
Pomogłem ? Spodobała Ci się moja propozycja ?

Postaw Obrazek będę wdzięczny ! : )

Fragusiek!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 25
  • Dołączył: 27 maja 2016, o 10:55
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 29 gru 2017, o 00:17

No i wiedziałem, nie chcecie żadnych zmian.. Eh, magia serwerów 1.6...

Gdzie ty się urodziłeś, że na DM się kampi? DM - Dynamika - Brak kampienia. Wchodzą na DM trenujesz swój aim itd. a nie kampienie na mapach.. Chcesz inaczej trenować, kampić zmieniasz serwer na FFA itp. serwery.

rtv? Z tego co wiem to nie działa bo po wpisaniu się nic nie dzieje, nie pokazuje ile pozostało głosów do zmiany mapy itd...

a) gra ma być dla każdego równa a nie kto więcej zabija "jest lepszy" bo ma więcej HP, przez co inni nie mogą go tak szybko zabić.. Fajne podejście macie do graczy, zamiast pójść nie wiem na kompromis dać do 110-120 hp to nie lepiej.. Dajcie jeszcze max 200-300 HP...\\

To że było coś "kiedyś" to znaczy, że wszystko ma tak zostać bo tak było kiedyś i tyle.. Trzeba iść w przód a nie się patrzyć co było kiedyś, dziwie się, że jeszcze ludzie na takim serwerze grają.. A no bo nie ma innego serwera DM.. Kampienie na DM takie fajnie, że hohohohoho rozwijasz przy tym swoją "umiejętność" siedzenia na d***e i czekania aż jakiś koleś do ciebie wbije..

[hr]
Jak macie graczy w dupie to zamknijcie ten temat bo to nie ma najmniejszego sensu aby dalej go ciągnąć, nie chcecie zmiany to nie wasza sprawa. Ale jak to nie zostanie zaakceptowane to chcę aby chociaż raz dziennie wbijał admin i ogarniał serwer. Nie interesuje mnie to, że ktoś nie ma czasu itd. Będąc adminem twoim zas****m obowiązkiem jest wchodzenie na serwer i pilnowanie, a nie wbijecie raz albo dwa razy w tygodniu i wszyscy są szczęśliwy..

Nie mam nic do dodania więcej, mam nadzieje, że ten serwer upadnie kiedyś i zrozumiecie na czym zrobiliście błąd.

mls

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 58
  • Dołączył: 23 wrz 2017, o 21:06
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 6

(#4) Napisano 29 gru 2017, o 02:31

Nie jestem osobą decyzyjną, wyraziłem tylko swoje zdanie : ) Proszę uszanuj je, tak jak ja uszanowałem Twoja : )
ObrazekObrazek

Masz pytanie lub problem ? Dodaj na steam i napisz konkretnie o co chodzi !
Pomogłem ? Spodobała Ci się moja propozycja ?

Postaw Obrazek będę wdzięczny ! : )

Fragusiek!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 25
  • Dołączył: 27 maja 2016, o 10:55
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#5) Napisano 20 sty 2018, o 18:22

Temat stoi od poprzedniego roku i nadal nic nikt SENSOWNEGO nie odpowiedział, ile trzeba czekać aż coś z tym zrobicie? Miesiąc, rok? - Jak nie chcecie tego wprowadzić to usuńcie te głupie granaty, bez przesady na dm granaty? Może jeszcze dajcie flesze i 2 smoki ...

San4o_Panda_

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 9
  • Dołączył: 11 paź 2017, o 00:18
  • Lokalizacja: Polska,Krakow
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 0

(#6) Napisano 21 sty 2018, o 00:34

a) 130 hp jest ok. jak grasz to zarabiasz hp, czasem jest to celem ze by przetrwac jeszcze trochy, wiec tu absolutnie jestem za to ze by + hp bylo!
b) nie widze nic zlego w tym ze sa male mapy, jak gramy 4x4 na nuke dust to sie nudzi, wiec sam czas dac fy snow. moze zamiast tego ze by zmieniac mapy automatycznie byloby lepej dac glosowanie przed konciem i niech graczy decyduja jaka bedzie nast. mapka.
c) granaty wkurwiaja na malych mapach, mozna sie zgodzic ze by ich nie bylo!
d) nie wiem, kamp sie nie zdarza tak czesto ze bym wogole zwracal na to uwage.
Money Making Machine

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#7) Napisano 21 sty 2018, o 14:45

Użytkownik Fragusiek! napisał:
Temat stoi od poprzedniego roku i nadal nic nikt SENSOWNEGO nie odpowiedział, ile trzeba czekać aż coś z tym zrobicie? Miesiąc, rok? - Jak nie chcecie tego wprowadzić to usuńcie te głupie granaty, bez przesady na dm granaty? Może jeszcze dajcie flesze i 2 smoki ...


Bo po 3 postach nie bede zmienial serwera na ktorym gra kikadziesiat graczy
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#8) Napisano 21 sty 2018, o 19:03

Po 3 wypowiedziach nie wprowadzimy zmian na serwerze, to byłoby samobójstwo..
Potrzeba większa liczba głosów "za" bądź "przeciw"
Jako iż temat nie ma większego zainteresowania pośród graczy to jest jak jest, wypowiedzi mało..
Także nie oczekuj spektakularnych efektów w ciągu chwili...

Fragusiek!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 25
  • Dołączył: 27 maja 2016, o 10:55
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#9) Napisano 23 sty 2018, o 22:34

Wiedziałem, tylko zmarnował sobie czas! Nara!

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •