Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Nowy serwer

Propozycje oraz pytania dotyczące forum oraz zażalenia na użytkowników itp

Csysiu

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 8
  • Dołączył: 2 paź 2014, o 19:00
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 11 cze 2018, o 09:40

Witam,
Od pół roku posiadam serwer 32 slotowy, który nie nie jest dołączony do żadnej sieci.
Piszę ten temat z prośbą o dołączenie serwera do sieci, ponieważ:
- przydałby się z serwer np. z modem 4FUN, aktualnie jest to only DD2
- serwera nie trzeba opłacać, ponieważ stoi on na dedykoanym serwerze, na mocnej maszynie także pingi są niskie, a FPSy wysokie. Brak lagów oraz płynna gra.
- przydaliby się na nim jacyś admini bo poza mną nie ma na nim żadnego.
- przydałby się opiekun tego serwera.

Obrazek

* SERWER 1000 fps
* 32 sloty
* niskie pingi
* 24/7


(proszę moderatora o usunięcie kodu jeśli śmierdzi mu to reklamą)

Forum zyskało by nowy serwer i możliwe, że nowych graczy, którzy grali by na modzie, na którym lubią grać.
Moje propozycje co do serwera to Zombie, Paintball, 4FUN, Cod mod
W każdej chwili na tej samej maszynie mogę postawić kolejny serwer na innym modzie.
Przydałoby się zrobić dobrą tekstową reklamę lub dołączyć do istniejącej i można rozpocząć sesje reklamowe tematami na innych forach co dobrze mi idzie, a mam konta na prawie wszystkich także jest gdzie zareklamować serwer.
Wystarczy tylko chęć no i dobrze przygotowany serwer do gry z rzeszą adminów, którzy nie pozwolą grać nie fair graczom, którzy wspomagają sobie w różnoraki sposób rozgrywkę.
Zachęcam do wypowiadania się w temacie.

Krzysiek

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#2) Napisano 11 cze 2018, o 11:39

Jeśli Administracja szybką się zajmie tą sprawą , i graczy będzie na tyle aby można było fajnie pograć , to ja chętnie pomogę w pilnowaniu porządku.
Obrazek
Obrazek

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#3) Napisano 11 cze 2018, o 21:24

Chetnie ale to nie wypali, chodzi mi o reklamowanie skladki itp :D Nie na tym forum hehe
Serwery nie sa naprawde problemem a reklamowanie, i spedzanie na tym czasu i pieniedzy.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Csysiu

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 8
  • Dołączył: 2 paź 2014, o 19:00
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 0

(#4) Napisano 14 sie 2018, o 18:16

Moim zdaniem wypali, ponieważ posiadam swoją maszynę, na której postawiłem serwer cs 1.6 a mogę postawić na niej jeszcze kilka w miarę potrzeby, ale jak na razie proponuje dodać, który wyżej podałem. Mod only DD2 jest popularny i zaraz się rozwinie, a ja mam czas na to, żeby poświęcić go na to żeby serwerek dobrze się miał. Co na to reszta załogi? Chcecie nowy serwer FFA w sieci? 32 sloty? Będzie rzeźnia 2pistolety

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#5) Napisano 15 sie 2018, o 10:32

Jeśli tylko będą ludzie i dobra zabawa to jak najbardziej :)
Obrazek
Obrazek

Csysiu

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 8
  • Dołączył: 2 paź 2014, o 19:00
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 0

(#6) Napisano 15 sie 2018, o 11:15

Wziąłbyś ze mną udział, żeby go rozkręcić? Na dobrą sprawę zawsze na początek trzeba adminów na serwer, bo jak wiadomo zawsze na początku jest najtrudniej wyjść na przód, a oszuści odpaleni zawsze się znajdą. To co? Zaczynamy?

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#7) Napisano 15 sie 2018, o 13:31

Weźcie pod uwagę, że obecnie cs 1.6 to niszowa gra i aby ludzie grali na tego typu serwerach potrzebna jest reklama. Nie jest to wcale tania zabawa o czym przekonała się administracja tego forum w prowadzeniu swoich serwerów. Wpierw odpowiedz sobie kolego na pytanie czy finansowo temu podołasz. Początkowo zaangażujesz się mocno, ale ile można walczyć nie widząc efektów ?? Radzę się zastanowić dobrze, zbudować mocne fundamenty przed włączeniem go do lamersów a potem dopiero zacząć zabawę w prowadzenie go. Pozdro chłopaki :D
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#8) Napisano 16 sie 2018, o 08:06

Użytkownik Kondzik napisał:
Weźcie pod uwagę, że obecnie cs 1.6 to niszowa gra i aby ludzie grali na tego typu serwerach potrzebna jest reklama. Nie jest to wcale tania zabawa o czym przekonała się administracja tego forum w prowadzeniu swoich serwerów. Wpierw odpowiedz sobie kolego na pytanie czy finansowo temu podołasz. Początkowo zaangażujesz się mocno, ale ile można walczyć nie widząc efektów ?? Radzę się zastanowić dobrze, zbudować mocne fundamenty przed włączeniem go do lamersów a potem dopiero zacząć zabawę w prowadzenie go. Pozdro chłopaki :D


Dokładnie , najgorzej to się napalić ! ;)

Użytkownik Csysiu napisał:
Wziąłbyś ze mną udział, żeby go rozkręcić? Na dobrą sprawę zawsze na początek trzeba adminów na serwer, bo jak wiadomo zawsze na początku jest najtrudniej wyjść na przód, a oszuści odpaleni zawsze się znajdą. To co? Zaczynamy?


Najpierw potrzeba przyciągnąć co najmniej z 10+ stałych graczy , bo nie będziemy biegać w 2-4 bo to bez sensu .
Przynajmniej na ten post musi odpowiedzieć wiele osób , no i oczywiście AXL który musi chcieć przyłączyć serwer do Lamers.
Obrazek
Obrazek

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#9) Napisano 17 sie 2018, o 18:26

Jeśli będzie to klasyczne only dd2 bez zbędnych pierdół typu asysty,leczenie i tym podobne,to instaluję z powrotem csa :)
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Csysiu

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 8
  • Dołączył: 2 paź 2014, o 19:00
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 0

(#10) Napisano 20 sie 2018, o 15:38

Wejdź i zobacz sobie co jest z dodatków na serwerze. Tylko amxmodx. Sądzę, że jedyne co można byłoby dodać lub zmienić to amxbans, bulletdamage oczywiście, ptb (Team Balance), zmiana mapy po zakończeniu rundy, odliczanie paki i myślę, że wszystko, może ewentualnie jakiś słaby vipek za grosze na reklamę np. Jestem raczej sentymentalny jeśli chodzi o CS 1.6 dlatego z mojej strony temat.

Wróć do Propozycje / Pytania / Zażalenia / Sprawy ogólne serwerów



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron